Şimdi Ara

Bu 5 model arasından hangisini almalıyım???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Standart bir ev kullanıcısı yani, çoğunlukla digiturk üzerinden SD yayın ve DVD film izleyen biriyim. Televizyonu izleme mesafem 3.6m-4,6m arasında değişiyor. Bütçem de maksimum 2.200 TL. Ayrıca televizyona bilgisayar da bağlayabilmek istiyorum. Bu şartlar altında aşağıdaki ürünlerden hangisini önerirsiniz?

1-) PANASONIC 50C2E (TekSA veya ELKTWRLD) - 2.150 : Siyah renkleri, yeni nesil plazmalara göre çok daha gri olarak gösteriyor. Bunun sebebi olarak da panel renginin kendi renginin siyah değil gri olmasını gösteriyor satıcı arkadaşlar.

2-) PANASONIC 50X25 (İ.B:) - 1.679: Cihazı birebir görme şansım olmadı fakat forumda takip ettiğim kadarıyla alan arkadaşlar gayet memnun kalmışlar. Bunlardan biri de drabilge. fiyat performans açısından öne çıkan bir ürün olabilir.

3-) PANASONUC 46S20 (İ.B.) - 2.127: Full HD ve 46" olması ve aynı zamanda yeni nesil G13 panele sahip olması, ileriye dönük tercih sebepleri olabilir.

Burada belirtmek istediğim bir husus var; yukarıdaki ürünlere ait katalog bilgilerine baktığımda PC Input özelliği için yok deniliyor. Bu ne demek oluyor? Bu televizyonlara bilgisayar bağlanıp film izleme olanağımız yok mu yani? Ayrıca, Samsung televizyonlarda bulunan USB bağlantı kabiliyetinin bu cihazlarda olmaması da ayrı bir eksiklik.

4-) SAMSUNG 50C530 (İ.B.) - 2.127: 50" FULL HD bir televizyon için gayet iyi bir fiyat. Bilgisayara direkt bağlantı özelliğinin yanı sıra USB port taşıyor olması çok güzel. Ama cihazı ve renklerini de görmek isterdim doğrusu.

5-) SAMSUNG 50C450 (İ.B.) - 1.656: İşte tam aradığım televizyon ama ne yazık ki stoklarda bulunmuyor. Hem çözünürlüğü 1366x768, hem 50", USB ve PC Input özellikleri var. Fiyatı da acayip mi acayip güzel. Bulsam, bir dakika düşünmeden alırım. C serisi olduğu için yeni nesil teknolojiye sahip olduğunu da düşünüyrum. Stoklara girmesini beklesem mi, yoksa yukarıdaki modellerden birini alıp bu yolculuğa son mu versem işte onu bilemiyorum.

Değerli arkadaşlar; cevaplarınızı, yorumlarınızı ve varsa eğer başka marka ve modeller hakkında önerilerinizi bekliyorum.

Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknus -- 6 Haziran 2010; 14:53:34 >

• Arkadaşlar,

Aradığım bütün cevapları aşağıdaki konuda buldum. SAMSUNG 50C450 almaya karar verdim. Şimdi sıra cihazı bulmaya geldi

http://forum.donanimhaber.com/m_36361596/mpage_2/f_/key_//tm.htm#40275120
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.