Şimdi Ara

bu 159 hakkında fikir verebilir misiniz acaba ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar/abiler 23 yaşımda bir üniversite öğrencisiyim 4 senedir peugeot 207 1.4 hdi araca biniyorum ve artık arabamı değiştirme kararı aldım

bütçem 38 bin civarında ve bulunduğum şehirde temiz bir 159 buldum

gönül isterdi ki distinictive donanım olsundu ama progression donanımlı aracın kilometresi düşük ve hiç değişeni yok (doludan dolayı sadece kaput bagaj ve tavanda boya var)

sahibinin dediğine göre aracın durumu bu fotoğraflarda da gerçekten diri bir araç gibi duruyor

sizler ne dersiniz bu araç bu fiyata alınır mı ?

ayrıca bu progression larda katlanır ayna, bluetooth bağlantısı, usb girişi gibi özellikler var mı acaba ?

ayrıca şunu söylemek istiyorum kendi 207 aracım 2008 model ve bu araba 2006 model ailem 2 yaş daha büyük arabaya binmeme karşı ben de bu paraya audi a3 ve nissan quashqai modellerine bakıyorum onlar da 2008-2009 model falan sizce 2006 model 159 mu yoksa 2009 model audi a3 mü ?

link:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfa-romeo-159-siyah-91binde-dizel-170584958/detay

şimdiden teşekkürler...

• Merhabalar,
    Progression donanımlı 159 un Distinctive donanımdan eksiklikleri benim bildiğim üzere 17'' jantlar , otomatik yanan farlar , otomatik kararan dikiz aynası ve sanırım yağmur ve park sensörü. Onun dışında vdc(esp),hız sabitleyicisi, 8 hy , yol bilgisayarı vs. gibi donanımları standarttır.

Bluetooth ve usb gibi özellikler mevcut değildir.

Burada ne söylesek boştur 159 premium bir D sınıfıdır diğer araçlarla sınıfı farklı.
    Ayrıca kullanımı çok keyifli , üstün yol tutuşa sahip , tasarım görecelidir ama bence ciddi derecede dikkat çekici , büyük kronik problemleri olmayan araçtır.
    Dpf, egr gibi dizel hastalığı olan şeyler bazen çıkabiliyor. Ayrıca daha bilgili arkadaşlar olacaktır 2006 ların manifoldu bazen problem çıkarabiliyor bu yüzden 2007 ve üstünde daha değişik manifold kullanarak bu problemi giderdiler. Alacaksanız buna dikkat edin. Onun dışında kapı gergileri ses yapabilir bunuda çok rahat kontrol edebilirsiniz.

Açıkcası bende 2006 model Alfa Romeo 147 marka araca sahibim ve aracımı anneme verip 159 arıyorum.
    Qashqai yi direk elerim hiç bana hitap etmeyen ruhsuz bir araba. A3 ve 159 derseniz kıyaslamam bile , farklı arabalar.
    159 bu arabalardan çok daha kaliteli, konforlu, ruhlu arabadır. Ben Alfa Romeo ya sahip olduğumdan beri başka araçlara binemiyorum
    Şimdilik aklıma bunlar geliyor , inşallah gönlünüze göre bir araca sahip olursunuz.

• vet147 teşekkür ederim cevabın için
    far yağmur sensörü bari olsaymış iyiymiş progression da neyse sağlık olsun
    tasarım olarak benim de çok dikkatimi çeken ve beğenimi alan bir model düşünün 2006 da tasarlanan bir araba ama yüzü hiç eskimeyen bir araba
    diğer d sınıfları gibi (mercedes-bmw-passat) her köşe başında olmadığı için girdiği ortamda kendini belli eden farkını ortaya koyan bir model

ben kesin kararımı verdim belki qq da ısıtmalı koltuk olabilir belki audi nin marka imajı olabilir ama ikisi de yüzü eskiyen araçlar ve bi 159 kadar dikkat çekici değiller
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.