Şimdi Ara

Btwin Rockrider 5.3 nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mobildeyim birisi decathlondan link koyarsa sevinirim.
    Bugün arkadaşım sordu nasıl diye, ayaküstü baktım özeliklerine, sram x5, 27 vites, xcr maşa, 5 yıl kadro garantisi falan. Tek eksiği mekanik disk olması. 900 lira için iyi bisiklet sanki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kadro ile maşanın ömür boyu garantisi var. Geçen gün birisi ile konuştum epey memnunmuş o bisikletten. Ben decathlondan 5.2 almak istiyordum ama stoklar tükenmiş malesef.

• Ust modeli belki hd dir ona baksin

• quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Ust modeli belki hd dir ona baksin

Üst modeli 8.1 var. Baya fiyat farkı var.
    Hidolige de pek gerek yok aslında. Ben olsam avid bb5 takarım. Performans efsane. Yağ derdi yok, bakımı tamiri daha kolay.

Geri kalan donanımları nasıl acaba? Kadrosu falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mühendis Kafası -- 19 Aralık 2013; 23:01:26 >
  • Bahsi geçen bisikletin linki.

http://www.decathlon.com.tr/Rockrider-53-Spor-Dag-Bisikleti,PR-13470.html

Bu da temsili bir fotoğrafı :

Btwin Rockrider 5.3 nasıldır?
  • @noktape
    Teşekkür ediyorum, siz de mekanik disk kullanıyordunuz galiba. Performansı nasıl sizce mekaniklerin?

@Engineer !
    Hocam hiç inceleme fırsatınız oldu mu? Nasıl bisiklet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowpick

@noktape
    Teşekkür ediyorum, siz de mekanik disk kullanıyordunuz galiba. Performansı nasıl sizce mekaniklerin?

@Engineer !
    Hocam hiç inceleme fırsatınız oldu mu? Nasıl bisiklet?

Evet MD fren kullanıyorum. Tektro Novella marka/modeli. Fren kaçırma, tel kopması, hava şartlarına göre değişkenlik vs hiç bişey yaşamadım fakat tek sıkıntısı HD frenlere göre daha uzun frenleme mesafesine sahip. Onun dışında gayet iyi. Aldığımdan beri bir kaç ayar dışında hiç bakım yapmadım. Memnunun diyebilirim.
  • Konuyu hortlatiyorum. Nasıldır bilen var mi?

• Furkanfx kullanıcısına yanıt
    İkinci el olarak aldım bu bisikleti. Benden önce kullanan epey kullanmış. Ben de aldığımdan beri 500 600 km yaptım. Dağda çamurda da kullandım, şehiriçinde de. Çocukken bindiklerimi saymazsak ilk bisikletim. Ben gayet memnun kaldım. Başlangıç seviyesinde güzel bir dağ bisikleti. Fiyat performansı tatminkar bence. Merak ettiğin birşey varsa cevaplayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertten

İkinci el olarak aldım bu bisikleti. Benden önce kullanan epey kullanmış. Ben de aldığımdan beri 500 600 km yaptım. Dağda çamurda da kullandım, şehiriçinde de. Çocukken bindiklerimi saymazsak ilk bisikletim. Ben gayet memnun kaldım. Başlangıç seviyesinde güzel bir dağ bisikleti. Fiyat performansı tatminkar bence. Merak ettiğin birşey varsa cevaplayabilirim.

Cevap icin tesekkurler. Bu yaza bir bisiklet almayi dusunuyorum. Eger butceyi arttirabilirsem ghost se 1175, olmazsa bu bisiklet ilk sirada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.