Şimdi Ara

btm bitüself (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
28.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzhant

Bu urunu nerde bulurum?
    Bauhaus de su yalıtım malzemesi dedikleri bisi var. Epey agir bir rulo bur yuzu siyah diger yuzu hafiften yapiskanli. Bituself dedikleri omu acaba?

Markası Bituself
  • Arkadaşlar bu ürünü alacaklar sakin 2 3 mm almayın en az 5 mm alın ses Kesmez yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam şurada reklam yapayım milleti kendi sattığım ürüne yönlendireyim dedmiş siz çıkıp orada satılıyor burada satılıyor diyorsunuz, ayıp ama
  • Ben de buradan aldım.http://www.adetasyapi.com/default.asp?ara=ok
    Yalnız yalıtım işi ile uğraşanlar bitüself ses yalıtımı yapmaz, titreşimi önler. Üstüne Echobon, firex de ister diye uyarırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 19 Haziran 2014; 16:25:33 >
  • arkadaşlar seat cordoba aldım yakın zamanda içewriye gelen yol sesi gerçekten rahatsız edici nereleri kaplatmam gerekir ki ses artık duyulmasın hangi malzemeyi almam gerekiyor ayrıca bu kaplama işini kim yapar
  • Firex-BirüselfBu linkten alabilirsiniz.
  • bitusel yapışkanlı ban ile kaplattıktan sonra firexs sünger ile de mi kaplatmak gerekiyor biri yetiyor mu ikisi de olsa sağlam oluyor mu sağlıklı şekilde konfor sunabiliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya000

bitusel yapışkanlı ban ile kaplattıktan sonra firexs sünger ile de mi kaplatmak gerekiyor biri yetiyor mu ikisi de olsa sağlam oluyor mu sağlıklı şekilde konfor sunabiliyor mu

İkisinide yaparsan güzel bir ses yalıtımı sağlar.
  • Hissedilir derece de azalsin da baska bisey istemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackberry Smoke kullanıcısına yanıt
    Hort olacak ama Firex'in kaç santimliği uygun olur acep ? 1 cm yeter mi yoksa 2 düşüneyim mi ?

Edit birde Bitüself 1.5 mm olandan alacğaım gibi,hepsiburada üzerinde o var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 4 Temmuz 2017; 14:11:50 >
  • Firex yerine ziftli keçe de kullanabilirsiniz.
  • Eski aracim olan 307'nin hem kapi sacinin ic kismina, hem de kapi dosemesinin arkasina uygulamistim.

Kapi saci ile kapi dosemesi arasina da 2cm kalinliginda yalitim malzemesi koymustum. ( Sungerimsi oldugundan bastirinca kalinligi azaliyor )

Belirgin sekilde tokluk kazanmisti arac.

Hatta tavana da bituself uyguladim, yagmur sesi bile azaldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Hort olacak ama Firex'in kaç santimliği uygun olur acep ? 1 cm yeter mi yoksa 2 düşüneyim mi ?

Edit birde Bitüself 1.5 mm olandan alacğaım gibi,hepsiburada üzerinde o var

1cm ideal, 2cm sıkıntı çıkartır.
  • Arkadaşlar selam, bitüself uygulamış olup koku veya zamanla atma gibi problemler yaşayan var mı? Uzun süreli kullanım deneyimi olan varsa bilgilendirirse sevinirim çünkü internette bu konu ile ilgili görüş yazan pek yok. Ben de kapılara bitüself + yalıtım süngeri kullanmayı düşünüyorum. İllaki yalıtım anlamında faydası olur diye düşünüyorum olmasa bile en azından kapı daha tok bir hissiyata kavuşur. Fakat aklımdaki soru işareti 2 sene sonra 3 sene sonra bu malzemeler akma kokma yaparsa sıkıntı, muhtemelen o durumda geri sökülmez, başımıza bela alırız, sonra sırf koku için çıkma kapı aramayalım
  • 1 ay önce kaput, bağaj, kapılar ve alt kısma uyguladım. Yakın zamanda da tavan ve çamurluk içlerine uygulamayı düşünüyorum. Şu an eskisine nazaran dış ses te azalma olduğu açıkça farkedilmekte. Uzun süre kullanımda ne gibi sorunlar çıkaracak bakalım.
  • Çok başarılı bir ürün hemen hemen her arabama uygularımhttps://www.youtube.com/watch?v=frwMKx0qq2I&t=188s
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.