Şimdi Ara

BTC Transfer Süre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2017-12-20 08:45:49 tarihinde BTC transferi aldım ancak fee çok az verdikleri için 3 gündür unconfirmed. Confirm sürecinde maksimum bir süre var mı? Ya da belirli bir süre confirm almazsa iade olur gibi vs vs.

Internette aradım ama bulamadım.

• belli bir süre onay almayınca gönderdiğin Bitcoinler cüzdanına geri dönüyor benimde başıma 2 kere gelmişti bir haftadan daha uzun onay almadı cüzdanıma geri geldi gönderdiğim BTC
  • Bılgınız vardır dıye soruyorum,bugun papara hesabmı acıp , btc turke onay hesabını beklıyorum.

1) 100 TL atacagım btc Turke , bu 100 lıra etherıum alsam btc turk ne kadar para keser ?

2) bu etherıumları bınanceda hesap acıp oraya atacagım , bu ıslemde de btcturk yada bınance bende komısyon kesermı? ne kadar ?

tesekkurler..
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    papara ile para yatırma ve çekmede %1+ kdv komisyon mevcut yani 100 TL BTCTurk borsasına 98,82 TL olarak geçecek ETH alırken piyasa yapıcı olarak emri girersen 0,20% (0.002) + KDV piyasa alıcı olarak emri girersen 0,35% (0.0035) + KDV Komisyon kesecek BTCTurk Aldığın eth kendi cüzdanına ve istediğin bir borsaya gönderirken BTCTurk 0.0005 ETH transfer ücreti alıyor
    Tüm komisyonlar bu kadar
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , kabaca bızım 100 lıra , son varıs noktada ve vardıgı an ıtıbarıyle 90-95 lıra arası olacak gıbı.

sunu merak ettım mısal ceyrek altın alırsın 200 lıradan , ve sıcrama yapar 220 olur ama onuda gıdıp bozdurdugunda o yapılan prım kuyumcuya gıder ve altınını yıne 200e bozdursun , işte boyle bır sey yasamayayım dıye .

tekrardan tesekkur ederım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.