Şimdi Ara

bSilkroad - 110 Cap / Unique ve Job Rank - 7/24 Dedicated (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
17.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pasalı.

quote:

Orijinalden alıntı: aykut1993

Edit item satışı var mı ?

İtem satışı gold ve silk ile var real para ile olmuyor fakat oyuna başlayan arkadaslara yardımcı olmaya calışılıyor.Nova dropları esksine göre yüksek olduğundan düşenlerden DH den yeni gelen arkadaslara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Peki o itemlar uçuk özelliklere sahip değiller değil mi ? Oyunda yapılabilen ayardadır ?
  • FGW açık mı ? Açıkca rate kaç ? Egpyt weaponların olması durumunda başlamayı düşünüyorum..
  • quote:

quote:

quote:

Edit item satışı var mı ?

İtem satışı gold ve silk ile var real para ile olmuyor fakat oyuna başlayan arkadaslara yardımcı olmaya calışılıyor.Nova dropları esksine göre yüksek olduğundan düşenlerden DH den yeni gelen arkadaslara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Peki o itemlar uçuk özelliklere sahip değiller değil mi ? Oyunda yapılabilen ayardadır ?

quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

FGW açık mı ? Açıkca rate kaç ? Egpyt weaponların olması durumunda başlamayı düşünüyorum..

Oyuncular tarafından düşürülen ve özellik basılan itemleri silk karşılı alabileceğinizden bahsetmek istemiştim. @Pasalı 'da oyun içinde itemlerin TL karşılığı satışının yasak olduğuna değinmiş. Yönetim ve oyuncuların TL karşılığı item satışı yasaktır. Oyunda ki tüm itemler doğal yollardan elde edilmek zorundadır.

FGW açık rateler defaut olarak korunmuştur. Mısır itemlerini elde etmek çok kolay değildir çünkü Nova elde etmek çok kolaydır ve fark yaratacak itemler mısır itemleridir. Ayrıca Mısır itemlerini FGW dışında da elde etme şansınız bulunuyor. Holy Water Temple uniquelerini keserek A grade mısır itemi, Temple (Job Cave) uniquelerini keserek B grade mısır itemi elde edebilirsiniz.
  • Yani anubis - isis gibi yaratıklardan B grade düşebiliyor.Peki bunların rateleri nasıl ? Yani zorluk derecesi ? Bu arada fgw rateleri 5x olsa bile 2hafta civarı uğraşmak gerekiyor almak için ve belli başlı kişiler alabiliyor . Bence onda bi değişiklik düşünebilirsiniz . Cevabınızı bekliyorum .
  • Bu güne kadar FGW ratelerinde bir değişiklik yapmadık. Oyuncularımız uzun süredir emek veriyorlar ratelerin artması haftalarca emek veren oyuncularımıza haksızlık olacaktır. Serverımızda elinde mısır silahı olanlar kendilerini ayrıcalıklı hissedecektir.
  • Merhaba ismim burak bende private silkroad oyuncusuyum aktif olarak oynuyorum şuan oynamakta olduğum serverı belli nedenler dolayı bırakmayı düşünüyorum.Burası aklıma yattı her türlü yardımı esirgemiyeceğinizi düşünerek çarımı açıyorum Nick:EFSANE06 Olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerlinDuvarındakiÇatlak -- 29 Mart 2012; 10:07:09 >
  • Media pk yı indirdim normal sro dosylarının içine attım değiştitsin dedim dosyalar değiştirildi Update yaptı start geliyorr fakat tıklıyorum hiç birşey olmuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Yani anubis - isis gibi yaratıklardan B grade düşebiliyor.Peki bunların rateleri nasıl ? Yani zorluk derecesi ? Bu arada fgw rateleri 5x olsa bile 2hafta civarı uğraşmak gerekiyor almak için ve belli başlı kişiler alabiliyor . Bence onda bi değişiklik düşünebilirsiniz . Cevabınızı bekliyorum .

Rateler dedikleri gib cok yüksek değil orjianlliği fazla bozulmasını istemedikleri bende fazla oynanmaması taraftarıyım..Herkezde A-B grade olduğu zaman oyun saman alevi gibi bir anda bitiyor.Oyun 3 ay gibi bir zamandan beri acık ve şuana kadar hiç bir problem olmadı sw kapanması gibi.Oyunda bir adet chine B grade shıeld bir kac tanede A grade item gördüm.Daha önce DH den bir cok arkadas var oyunda Kpss ve sınvalar derslerden dolayı fazla online olamıyorlar.Online olarak akşamları DH den 8-10 kişi toparlansak jop temp ve holy temp yaparak coın toplayıp mısır item alınabilir ve mısır silah düşürme sanşı artar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akward MoménT

Media pk yı indirdim normal sro dosylarının içine attım değiştitsin dedim dosyalar değiştirildi Update yaptı start geliyorr fakat tıklıyorum hiç birşey olmuyor ?

Media.pk2 haricinde farklı dosyalar söz konusu olabilir. Tüm pirvate server dosyaları birbirin tam uyumlu olmadığı için sorun yaşıyor olabilirsiniz. Full client indirmek herzaman için kesin çözümdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bSilkroad

quote:

Media pk yı indirdim normal sro dosylarının içine attım değiştitsin dedim dosyalar değiştirildi Update yaptı start geliyorr fakat tıklıyorum hiç birşey olmuyor ?

Media.pk2 haricinde farklı dosyalar söz konusu olabilir. Tüm pirvate server dosyaları birbirin tam uyumlu olmadığı için sorun yaşıyor olabilirsiniz. Full client indirmek herzaman için kesin çözümdür.

İndriyorum zaten 5dk biter teşekkür ederim.Öğleden sonra 1.30 gibi oyuna başlarım
  • Nick EFSANE06 Her türlü kasılmaya açığım Pm bekliyorum teşekkürler.
  • quote:

Nick EFSANE06 Her türlü kasılmaya açığım Pm bekliyorum teşekkürler.

Yardımcı olurum kasma ve item konusunda fakat iş nedeniyle akşamları oyunda online olabiliyorum.Saat 20:00 gibi pm atabilirimde atabilirsinizde..

Nickler
    Pasali
    HellBoy
    ThinkAgain
  • beyler isteyene bu oyunda 110lv wiz clerc char vereblirm pm me Yanlız onceden söleyim Tamamen kişisel bi gorustur ve yorum yapılmasını istemiyorum bu mesajıma

Oyun Bes Para Etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChivasKaan

beyler isteyene bu oyunda 110lv wiz clerc char vereblirm pm me Yanlız onceden söleyim Tamamen kişisel bi gorustur ve yorum yapılmasını istemiyorum bu mesajıma

Oyun Bes Para Etmez

Üstad neye göre kime göre peş para etmez nedenlerine yazsaydın bende bir düşünürdüm böyle bir yazı yazıp size göre olumsuzlukları yazmassanız ben direk meyve veren ağac taşlanır diye düşünürüm.Sw benim değil fakat bsilkroadta bende oynuyorum ve fazlaca zaman ayırıyorum oyuna.Oyunda Lag yok, bug yok , cat/cut kafalarına göre uptade yapılmıyor.Bakım zamanlarının dışına cıkılmıyor.Oyuna değer veriyorlar oyundaki kişilerin görüşlerini dinliyorlar.Bir cok sw denedim bana görede onlar beş para etmez nedenleri ise ; oyunda oyunculara ayrımcılık yapan Gm lermi dersin , Lag mı dersin, bug mu dersin , alchem basamama mı dersin , alcemhleri tavanda olanlarmı dersin,oyunu hep uptade yapılcak diye sw sürekli kapalımı dersin ne dersin bunları yaşadım.Mısır item hediye etmedilermi diyemi? coınleri stallarda satmadılar diyemi?Kişilere ayrıcalıklı davranmıyorlar diyemi ? alchmey oranları ile oynanmıyor diyemi oyun beş para etmez dediniz ben anlamadım..Bir atasözü vardır bir deli taş atar denize kırk akıllı cıkarmaya calışır. nedenlerini yazarsan sevinirim bende farklı bir sw bakarım en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pasalı. -- 29 Mart 2012; 17:08:32 >
  • quote:

beyler isteyene bu oyunda 110lv wiz clerc char vereblirm pm me Yanlız onceden söleyim Tamamen kişisel bi gorustur ve yorum yapılmasını istemiyorum bu mesajıma

Oyun Bes Para Etmez

Ben alabilirmiyim acaba?
  • quote:

quote:

Nick EFSANE06 Her türlü kasılmaya açığım Pm bekliyorum teşekkürler.

Yardımcı olurum kasma ve item konusunda fakat iş nedeniyle akşamları oyunda online olabiliyorum.Saat 20:00 gibi pm atabilirimde atabilirsinizde..

Nickler
    Pasali
    HellBoy
    ThinkAgain

teşekkür ederim kendi imkanlarımla 101 oldum Ama sütüm sırf npc 1 levellik Buff var diye millet pt ye alıyor :D Çar warrrior o saatlerde oyuna giremem çalışıyorum
  • quote:

Oyun Bes Para Etmez

Sizi ve mesajınızı yorum yapmaya değer bulmuyorum. Takdir oyuncularımızındır.
  • Canavarlar ne kadar çok vuruyor kasmak imkansız oldu 102 levelim*
  • quote:

Canavarlar ne kadar çok vuruyor kasmak imkansız oldu 102 levelim*

Moblar cok vurmuyor itemlerin özelliksiz olduğundann bizde arkadaslarla 104-105 lere giderken kac kere ölüyorduk eski günleri getirdiniz aklıma:))

ben akşam oyunda olabiliyorum. İtem konusunda yardımcı olmaya çalışırım.Char malemi famalemi ?
  • quote:

quote:

Canavarlar ne kadar çok vuruyor kasmak imkansız oldu 102 levelim*

Moblar cok vurmuyor itemlerin özelliksiz olduğundann bizde arkadaslarla 104-105 lere giderken kac kere ölüyorduk eski günleri getirdiniz aklıma:))

ben akşam oyunda olabiliyorum. İtem konusunda yardımcı olmaya çalışırım.Char malemi famalemi ?

102 Level warrior / cleric * Female
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.