Şimdi Ara

bSilkroad - 110 Cap / Unique ve Job Rank - 7/24 Dedicated

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
17.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bSilkroad - Silkroad Private Server - AÇILDI

mBot Pill Bug'unu Kapatan İlk Server!

Server Özellikleri | Sunucu Özellikler

• İşlemci: 2 Adet Intel Quad Xeon 5550 16 Çekirdek
  • Ram: 64 GB DDR3 Bellek
  • HDD: 2x600 GB SAS Disk
  • Hat: 1Gbit Port
  • Lokasyon: Türkiye
  • Lag ve Loss 0

Server Özellikleri | Rateler

• Exp Rate : x150
  • P.Exp Rate: x150
  • Gold Rate : x50
  • Drop Rate : x50
  • Sox Rate: x10
  • Job Rate: x40
  • Berserk : x2
  • Magic Pop Rate: x10
  • Oyuncu Sayısı: 2XX (2. Ayımızdayız)

Server Özellikleri | Oyun Özellikleri

• Açılış Tarihi: 16 Aralık 2011
  • Server Slot: 1000
  • Level Cap: 110
  • Skill Cap: 110
  • Exp & Sp Rate: 150x
  • Party Exp Rate: 150x
  • Drop & Gold Rate: 50x
  • SoX Drop Rate: 10x
  • Fortress War: Her Cumartesi Saat 20:00'da
  • Auto Potion: Aktif
  • Magic Pop: Aktif
  • Arena: Aktif
  • Events: Var
  • Silk: Aktif
  • Tüm Uniq'ler aktif, ayrıca sabah ve akşam 10'da Titanlar otomatik düşer.
  • Tüm Haritalar Açık
  • JobRank ve UniqRank Sistemleri: Var
  • Angel Spirit ve Yeni Dressler: Var

Server Kuralları

• T.C. Yasalarına aykırı davranışlar kesinlikle yasaktır. Kanunlar çerçevesinde kısıtlanmış ve/veya yasaklanmış eylemler gerçekleştiren hesaplar süresiz durdurulacaktır.
  • Din, Dil ve Irk ayrımı yapan oyuncuların hesabı ispatı halinde 3 gün süreyle durdurulur. Tekrarı halinde 7 gün süreyle hesap durdurma işlemi uygulanır.
  • Bug kullanımı kesinlikle yasaktır. 1. derece bug kullanan oyuncuların hesapları süresiz durdurulur. 2. dereceden bug kullanımına dahil olan yada duruma sessiz kalan kişilerin hesapları 3 gün durdurulacaktır.
  • Örf adetlerimiz çerçevesinde, kutsal ve ailevi değerlere edilen küfürlerin cezası ilk seferde 3 gün, tekrarı halinde ise 7 gün hesap durdurmadır. Bunun dışında kişisel küfürlere oyun yönetimi karışmayacaktır.*
  • Yardımcı program kullanan oyuncuların olası hesap çaldırması durumunda oyun yönetimi sorumluluk kabul etmez. Bot vb gibi uygulamaları desteklemediğimizi bilmenizi isteriz. Karakter soyulmalarında oyun yönetimi sizlere yardımcı olmayacaktır!
  • Oyun yönetimine iftira yada vb şekilde oyuncuları kışkırtıcı, galyana getirmek amacı güden hal ve haraketlerde bulunan oyuncular Game Master'ın insiyatifi çerçevesinde 3 gün ile süresiz hesap durdurulmasına tabi tutulacaktır.
  • Satın alınan silk yada silk ürünleri kesinlikle geri iade edilemez / değiştirilemez.
  • Oyun yönetimine karşı tehdit vari konuşmalar insiyatif çerçevesinde 1 gün ile 7 gün arasında hesap durdurulmasına sebebdir. (Örnek: Ben silk satın aldım-alırım-almam / ... oyunu bırakırım )
  • 8 maddeye ek olarak silk satın almış olmanız ayrıcalık sahibi olacağınız anlamına gelmez.
  • Başka bir private serverın yada illegal bir uygulamanın reklamını yapan kullanıcılar 3 gün ile 7 gün arasında hesap durdurulmasına tabi tutulacaktır.
  • bSilkroad üzerinden ticari kazanç sağlamak yasaktır. Kendinize ait karakterinizi satmakta özgürsünüz. Yanlızca para kazanmak amaçlı karakter kasımı, gold ve item satışı yapan kişiler oyundan uzaklaştırılacaktır.
    (Silk ticareti serbest)

• Event Sistemi

Konuda uzman bir çok silkroad oyuncusu ile event sistemimiz kusursuz diyebiliriz. Adaletsiz ve tamamen zaman kaybı olduğunu düşündüğünüz eventlardan bıktınız mı? O zaman keyifli bir silkroad için serverımızı deneyin.

Eski Silkroad oyuncuları Trade / Job'un nasıl bir zevk olduğunu daha iyi bilirler. Bizde bunu göz önünde bulundurarak Ticarette elde ettiğiniz geliri x40 katına çıkardık. Böylece hem para kazanabilecek hemde aktif ipek yolu ile pvpnin tadına varacaksınız. Yanlızca bu kadar değil. Job savaşları gibi bir çok event, planlarımız arasında.

Ayrıca oyunda geçirdiğiniz süre zarfında sizleri extra drop eventları ve item mall indirimleride bekliyor.

Server Durumu

Teknik donanımlarımız geliştirmeye açık olduğu için oyuncu sayımıza oranlı olarak yeni server genişletmelerine gidebileceğiz. Bunlara ek olarak her hafta yenilikler sizleri bekliyor olacak.

Lag Durumu

Yola çıkarken tek bir amacımız vardı. 0 Bug ve 0 Lag. 1 aylık kapalı kapılar ardında yaptığımız çalışmalar sonucu bu oranları elde etmeyi başardık. Hatlardan kaynaklı bir problem olmadığı sürece. Sas disklerimiz 64GB ramimiz, 16 çekirdek işlemcimiz ve 1Gbitlik hattımız hizmetinizde.

Uluslar Arası Platform

Websitemiz şu anda hali hazırda bir script olarak geliştirilmektedir. Sizleri daha fazla bekletmek istemediğimiz için serverimizi bu şekilde lansa etmeyi uygun gördük. Yeni portalımızın yapımı tüm hızıyla sürmekte ve portal da çoklu dil desteği düşünülmektedir. Sistemde İngilizce destek verecek olan GM'lerimizde yer alacaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1. Sorunsuz bir oyun yarattık. 0 Lag, 0 Bug.
    2. %100 Güvenlik. Özel firewall ve mükemmel optimizasyon. Bu sayede hesaplarınız güvende.
    3. Profesyonel bir ekip ile daha kaliteli bir hizmet.
    4. Gelecek Update'ler ile daha renkli bir oyun.
    5. iSro'a oranla %50 indirimli Silk fiyatları.
    6. Vip Account Yok!
    7. Oyunun temelini bilen bir ekip ile mükemmel eventlar.
    8. Sizde kaliteli ve uzun soluklu bir server arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Başlangıç İtemleri

[/B]

Update 1.193 ile Gelen Yenilikler
    Stacklar arttırıldı

NPC'e Vigorlar eklendi

Unique Roc'a Giriş 80-110 yapıldı

Update 1.195 ile Gelen Yenilikler

1. 1~9 Degree arasi sox silahlar NPC lere eklendi
    2. Alexandria girisde ki level siniri kaldirildi

Update 1.200 ile Gelen Değişiklikler

1. Unique'lerin Titan benzeri [Event] versiyonu oyuna eklendi.
    2. Tiger Girl, Cerberus, Captain Ivy, Uruchi, Isyutaru, Lord Yarkan ve Demon Shaitan'ın spawn süresi %30 azaltıldı. Eskisine göre daha çabuk düşecekler.
    3. Mısır Uniquelerine Mısır Silahları eklendi.

Mısır Zırhlarının Satıldığı NPC'ler

(Alexandria)

Thief Union Exchange manager Luresia
    Hunter Union Exchange manager Bakara

MISIR SİLAHLARI AKTİF!

A Grade Mısır Silahları
    (Holy Water Temple)
    Sphinx - Sekhmet - Nephthys - Horus - Osiris

B Grade Mısır Silahları
    (Temple)
    Selket- Neith - Anubis - Haroeris - Isis - Seth

Mısır silahlarını elde etmek tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayabilir. Yanlızca en iyi oyuncular mısır silahlarının sahibi olabilecek. Bunun güçlü bir ekibe ihtiyaçda duyabilirsiniz.

NOT: Daha sorunsuz bir oyun istiyorsanız full client indirmenizi tavsiye ederiz.

DOWNLOAD
    Full Client (1.12GB)
    Download
    Alternatif

Media.pk2: (195mb):
    Download
    Alternatif

Serverden Kareler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bSilkroad -- 1 Temmuz 2012; 16:24:03 >

• Eski kurallar gereği konumuzun silinmesi sebebi ile yeni bir başlık açma ihtiyacı duyduk. Tüm bSilkroad meraklılarını bu başlık altına görmek isteriz.
  • Güzel seviyeli arkadaslıkların sağlam olduğu bir server.Acıldığından beri oynuyorum GM arkadaslar oyunla gercekten ilgili ve alakalı küfür konusunda hiç tavizleri yok.Server sürekli yeniliklere açık .Tavisye ederim.Forumdan bsilkroada gelmek isteyen arkadaslar olursa aşağıdaki kişilere oyundan ulaşabilir.

Not: Jangan bizde guıld yetmedi aynı isimli bir guıld daha kuruldu

Guıld ismi :Criminal

Pasali
    BonBon
    mom0
  • Mısır itemlerine alışabilsem kalır idim. Kaliteli bir server..
    Sevgiler,
    Philosophier
  • Arkadaslar servera bekleriz..Server cat / cut kesilmiyor .Gm arkadasların dediği gibi 7/24 online ..Bakımlar normal isro gibi belli günlerde var.Herkezi bekleriz.İyi oyunlar.

Bsro oyuncusu
  • Bu hafta sonu yani Cuma akşamı 24:00' da herzaman ki gibi haftalık job rank sıfırlanacaktır.

Önümüzde ki hafta Cuma günü ise Job Rank'da ilk üçe girmeyi başaran oyunculara yeni ünvanlar verilecektir.

Örnek:

ünvanı Baronet olan ve o hafta Job Rank'ta Thief olarak birinci olan [GM]ThreePoint terfi edecek.

Baronet [GM]ThreePoint - > 1st Thief Baronet [GM]ThreePoint

şeklinde değişecektir. Sadece isimler değişmeyecek aynı zamanda Baronet ve Baron arasındaki fark gibi farklarda karakterlere işlenecektir.

Diğer Örnekler:

Ünvanı olmayan hunter ikincisi için

[GM]ThreePoint - > 2nd Hunter [GM]ThreePoint

General ünvanı olan trader üçüncüsü için

General [GM]ThreePoint - > 3th Trader General [GM]ThreePoint

Örenkler çoğaltılabilir.

Ayrıca JobRank birincilerine 100'er silk verilecektir.

Not: Tarafımızdan verilen bu yeni ünvanları taşırken yapılan yeni ünvan görevleri geçersiz sayılır. JobRank'a ait ünvanı taşıdığınız sürece yeni bir ünvan görevi yapmayınız.

• C8 hatası veriyor, ne yapmalıyım?
  • Şu rate'lerin çok yüksek olması beni Private'lardan soğutuyor. Bu kadar da olmamalı, 10X falan olmalı ki herkes tavan levele ulaşamasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rickie

C8 hatası veriyor, ne yapmalıyım?

Silkroad.exe ile oyuna giriş yapın
  • Teşekkürler sorun çözüldü. Para sıkıntısı yaşıyorum oyun içinde :) PT bulmak çok kolay değilmiş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pasalı.

Güzel seviyeli arkadaslıkların sağlam olduğu bir server.Acıldığından beri oynuyorum GM arkadaslar oyunla gercekten ilgili ve alakalı küfür konusunda hiç tavizleri yok.Server sürekli yeniliklere açık .Tavisye ederim.Forumdan bsilkroada gelmek isteyen arkadaslar olursa aşağıdaki kişilere oyundan ulaşabilir.

Pasali
    BonBon
    mom0

bu hafta dalıyor mu bizim yedek guild bandite tüm kaleleri alacaksınız az sakin. ötekilere de bişiler kalsın

AvrilAvigne - Nam-ı Diyar alkolik aşık

bu arada Pasali abime çok teşekkür ederim. charımı adam etmiş. char benim gelmemi bekliyor sadece

• quote:

Güzel seviyeli arkadaslıkların sağlam olduğu bir server.Acıldığından beri oynuyorum GM arkadaslar oyunla gercekten ilgili ve alakalı küfür konusunda hiç tavizleri yok.Server sürekli yeniliklere açık .Tavisye ederim.Forumdan bsilkroada gelmek isteyen arkadaslar olursa aşağıdaki kişilere oyundan ulaşabilir.

Pasali
    BonBon
    mom0

Arkaşımıza Kesinikle Katılıyorum Serwer Çok İyi Bir Serwer . İyi Forumlar...

bsilkroad

Guild : Criminal

Nick : HolyDusk

Build : Bicheon & Fire & Cold
  • ufuk bir up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

Pasali
    BonBon
    mom0

bu hafta dalıyor mu bizim yedek guild bandite tüm kaleleri alacaksınız az sakin. ötekilere de bişiler kalsın

bu arada Pasali abime çok teşekkür ederim. charımı adam etmiş. char benim gelmemi bekliyor sadece

Mıstık charın seni özledi:) Charın güzelleşse ne olur sen oyunda olmadıktan sonra.. Nova sword'ta +5 oldu (yavaş yavaş +7 ye doğru gidiyor )hafta sonu kale görüşürüz inş.Elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım herzaman.

Charın güzelleşmesi konusunda mom0 arkadasımızıda unutmamak gerekli teşekkürler..

• quote:

quote:

quote:

Pasali
    BonBon
    mom0

Mıstık charın seni özledi:) Charın güzelleşse ne olur sen oyunda olmadıktan sonra.. Nova sword'ta +5 oldu (yavaş yavaş +7 ye doğru gidiyor )hafta sonu kale görüşürüz inş.Elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım herzaman.

Charın güzelleşmesi konusunda mom0 arkadasımızıda unutmamak gerekli teşekkürler..

özlesin özlesin. cumartesi kavuşuruz bir birimize çok sağol abim, çok teşekkür ederim. cumartesi oyundayım

öyle mom0 yu unutmam ya. ikinizde sağolun chara benden fazla ilgi gösterdiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Pasali
    BonBon
    mom0

özlesin özlesin. cumartesi kavuşuruz bir birimize çok sağol abim, çok teşekkür ederim. cumartesi oyundayım

öyle mom0 yu unutmam ya. ikinizde sağolun chara benden fazla ilgi gösterdiniz

Eyvallah. Asıl siz sağolun. Bu arada abi seni daha fazla online görmek istiyoruz

• Bu akşam 20:00'da Jangan güney kapıda Unique Event yapılacaktır. Tüm oyuncularımız Unique Eventına davetlidir.
  • Saat 16:00'da server kısa süreli bakıma alınacaktır. Bakımda bu hafta job rankda ilk 3'e giren oyunculara ünvanlar dağıtılacak. Ayrıca 1. olan yarışmacılara silk ödülleri teslim edilecek.
  • şuan indiriyorum bakalım bir deniyelim 2 yıldır sro oynamıyordum bakalım eski günleri yaad edelim
  • Bakim Tamamlanmistir / Update 1.206

Bakim tamamlanmistir.
    Haftalik job rank da ilk 3 e girenlerin unvanlari karakterlere islendi

1st Thief: Kaptan
    2nd Thief: Chaos_Theory_
    3rd Thief: ShadowFiend

1st Hunter: Lienveos
    2nd Hunter: Papia
    3rd Hunter: Juggernaut

1st Trader: Lienveos10
    2nd Trader: Demonyak
    3rd Trader: Daisy

Ayrıca birincilere ödüller dağıtıldı:

Thief Birincisi: Kaptan
    Hunter Birincisi: Lienveos
    Trader Birincisi: Lienveos10

Bu arkadaşlarımız 100 silk ödülünün sahibi olmuştur. Kendilerini tebrik ediyoruz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.