Şimdi Ara

BSC Özel: 'FIFA 12'de Türkiye Ligi Yok' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
7.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MerlininKazanı editörleri bu oyunun full sürümüne yakın sürümünü oynamışlar ve ön incelemesini yapmışlar. Türkiye liginin de oyunda bulunduğunu belirtiyorlar. Ben yine de onlara sordum. Aklımızda şüphe kalmasın. Yanıtı aldığım zaman buraya yazarım.
  • sen benim ülkemin takımını yapma ben de senin oyununa niye para vereyimki ?
  • EA THQ Ubisoft Rockstar 2K dan türkçe oyunlar bekliyoruz pc oyunlarında doğru düzgün türkçe oyun yok sony ps3 için türkçe çıkarıyor Blizardan umutluyum türkçe çevirmen iş ilanı vermişler. Valve yide buhar sitesi çeviri yapıyor kendi imkanlarıyla valveylen alakası yok
  • süper lig olsun ya da olmasın bu sene çok iyi olacak fifa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

EA THQ Ubisoft Rockstar 2K dan türkçe oyunlar bekliyoruz pc oyunlarında doğru düzgün türkçe oyun yok sony ps3 için türkçe çıkarıyor Blizardan umutluyum türkçe çevirmen iş ilanı vermişler. Valve yide buhar sitesi çeviri yapıyor kendi imkanlarıyla valveylen alakası yok

Valve ile alakası var. Hatta Buhar, Valve içinde bir kuruluş diye biliyorum. Buna gösterebileceğim en büyük kanıt: Buhar=Steam. :D
  • Şike iddialarıyla çalkalanan bir ligi oyuna koymak için EA nın kalkıpda 18 takımla ayrı ayrı görüşmesini beklemek iyimserlik olurdu.
  • İyi oldu bu iyi :D FiFaNetworkTR ekibi Olarak hemen Türkiye süper lig çalışmalarımız başlar :)
  • helal olsun tff! zaten o adamı oraya atayanda bellidirde neyse konuşmayım şimdi
  • 3 büyükler warmıs yeter o bize..
  • biraz önce mail attım bakalım ne diycekler bu konuda federasyon
  • @onur89tr

BuharTR gönüllü çalışan bir kuruluş,Valve'ın içinden değil.

Neyse buna da şükür.TFF'nun yaptığı gerzekliğe bak hele.-_-
  • yeter kardeşim bune ya türkkiyeyi adamdan saymıyolar resmen bunlara osmanlı anca yarar kardeşim türk ligi olmucaksa ne anlamı kaldı illa yüz yüze konuşmasımı gerek kardeşim telefon var fax var mail gibi iletişim araçları bunları kullanarak anlaşabilirler
  • gs ile avrupada kasarız artık :D başka çare yok
  • Türkiye ligi yaması çıkar
  • herkes federasyona protesto maili atsın beyler
  • Fenerbahçe varsa sorun yok
  • Bazı arkadaşlar STSL yoksa oyunu almam oynamam gibi yorumlar atmışlar.. Size şunu diyorum.. Senelerdir PES oynadınız.. Hangi PES oyununda STSL vardı ::? :D Ayrıca Fifa12 de Süper Ligin olmamasının Nedeni TFF'nin aldığı bir karardan dolayı..
  • artık pesçşiyim
  • Olsun bize her yer Trabzon.
  • peki gs fb hangi karmada yer alcak :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.