Şimdi Ara

BSA ' Business Software Alliance' yok böle bişey kaçak yazılım kullananlar!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çoğunuz biliyorsunuzdur BSA kaçak yazılım tespit eden firma...kendim bilgisayarcılık yapıyorum sabah işe gittim aradan 30 dk geçti geçmedi dükkana siyah bir transporter araba ile takım elbiseli 2 tane adam 2 polis microsoftun avukatı geldi biz bsa dan geliyoruz dedi benim bi kalp atışımın şekli değişti neyse sonra savcılık sizi bilir kişi olarak görevlendirdi bizimle savcılıga geliceksiniz dediler ben ve arkadaşım.neyse savcılıga gittik savcı bize yemin ettirdi falan sonra x firmasına gidicez dediler arabada yapıcagımız işi sölediler yanımıza 2 tane de polis verdiler fabrikada 60 tane pc vardı 20 tane lisansız yazılım tespit ettiler xp,office adobe,autocad,photoshop programları bulduk raporladık pc lerin keylerini fotosunu çektik neyse sonra oturdular BSA yetkilisi yazdı çizdi 50 bin bolar ceza kesi fabrika sahibi kalp krizi geçiriyordu sonra adamlar bizi özel taksiyle bıraktırdı yüklü bi parada verdiler gittiler...sonra işte bilir kişi olmamızı istediler falan...

yaaa varya yok böle bişi filmlerdeki gibi içeri girdik kimse odadan dışarı çıkmasın bilgisayarlar ellenmesin falan belki aramızda BSA ile bi bilgisi olmayan biri vardır diye bu mesajı yazıyorum....siz siz olun özellikle fabrikalar lisansız yazılım kullanmayın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subzero_eren -- 8 Ağustos 2010; 14:29:45 >

• hocam yüklü miktar kaç para biz de bilirkişi olak
  • quote:

Orijinalden alıntı: subzero_eren

arkadaşlar çoğunuz biliyorsunuzdur BSA kaçak yazılım tespit eden firma...kendim bilgisayarcılık yapıyorum sabah işe gittim aradan 30 dk geçti geçmedi dükkana siyah bir transporter araba ile takım elbiseli 2 tane adam 2 polis microsoftun avukatı geldi biz bsa dan geliyoruz dedi benim bi kalp atışımın şekli değişti neyse sonra savcılık sizi bilir kişi olarak görevlendirdi bizimle savcılıga geliceksiniz dediler ben ve arkadaşım.neyse savcılıga gittik savcı bize yemin ettirdi falan sonra x firmasına gidicez dediler arabada yapıcagımız işi sölediler yanımıza 2 tane de polis verdiler fabrikada 60 tane pc vardı 20 tane lisansız yazılım tespit ettiler xp,office adobe,autocad,photoshop programları bulduk raporladık pc lerin keylerini fotosunu çektik neyse sonra oturdular BSA yetkilisi yazdı çizdi 50 bin bolar ceza kesi fabrika sahibi kalp krizi geçiriyordu sonra adamlar bizi özel taksiyle bıraktırdı yüklü bi parada verdiler gittiler...sonra işte bilir kişi olmamızı istediler falan...

yaaa varya yok böle bişi filmlerdeki gibi içeri girdik kimse odadan dışarı çıkmasın bilgisayarlar ellenmesin falan belki aramızda BSA ile bi bilgisi olmayan biri vardır diye bu mesajı yazıyorum....siz siz olun özellikle fabrikalar lisansız yazılım kullanmayın....

Sende boş değilsin belli , sıra sana geldiğinde "Lan ben bill gatesi tanıyorum" desen de nafile adamı adama kırdırıyorlar.

• hocam işimiz 5 saat sürdü 200 euro bana verdiler 200 euro arkadaşıma polislerede 100 ler lira verdiler.
  • Konuyu uplayalım başımıza gelebilir bsa dan aradılar bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim
  • yazılımın sahte olduğunu nasıl anlıyorsun ?
  • İyi bari senin bilgisayarlari aramamislar.
  • ben evde her daim bütün yazılımlarım sahtedir hepsi özel cracklenmiştir. zaten Türkiyede internete düşük hızda internete tonlarca para veriyom bide yazılıma verirsem battığımızın resmidir.Zaten o adamlarda şirketlere böyle para takıyorlar evdeki kullanıcılara bişey yapmazlar :D
  • konuyu tam kavrayamamısta olabilirim ama sunu söyleyim... iyide adamlar ayak işini sana niye yaptırdılarki çok saçma..sen kimsinki:D:Dhadi polisi molisi anladımda..:D
  • Eyvah.
  • Öncelikle firmayı tespit ediyorlar bir kaç kere aradılar kullandığınız orjinal programları bize söyleyin diye.Şuanda yoklanma sürecindeyiz.Böyle polis avukat falan tırsıtıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.