Şimdi Ara

BS Player Sesi Az Veriyor Sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
3.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bsplayer ile izlediğim dizi ve filmlerden keyif alamıyordum sesi bana çok az geliyordu sonra biraz kurcalarken çözülebildiğini fark ettim şuan müthiş oldu bsplayer kullanan arkadaşlar deneyebilir. Duyamadığım bütün sesleri duyabilir hale geldim cidden çok farklı oldu.Resimlerde görüldüğü üzere işlemleri sırasıyla yapıyoruz voice kısmını arttırınca konuşma sesleri güzel oluyor fakat normalize matrixin tikini kaldırınca çok farklı bir atmosfer oluyor dış sesler çok net ve yüksek duyulabiliyor.Yardımcı olduysam ne mutlu bana iyi günler. BS Player Sesi Az Veriyor Sorunu (ÇÖZÜLDÜ)BS Player Sesi Az Veriyor Sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

• işime çok yaradı,teşekkürler.
  • Hortlatmış gibi olacak ama teşekkür etmesem de içimde kalırdı. Sürücü mü kart mı diye araştırırken meğer 2 saniyelik bu ayar yüzünden ses az geliyormuş. Teşekkürler
  • işime yaradı teşekkürler
  • Ben de çok çok çok teşekkür ederim. Sürücü güncelleme için aranırken mesajınızı gördüm. Sorun buymuş :)

• harıka bılgı.. drıver ı gectım sorunu kulağımda aradım.. kbb yuzde 18 engel aldım.. bu bılgıye once rastlasam heyete gırmezdım

• Birde ben hortlatayım :) Her tarafı denemiştim beceremedim çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.