Şimdi Ara

Brut EDT ve deodorant çeşitleri ve Old Spice Classic(Original) parfümleri Türkiye'de nerede satılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'de Brut'un 7 çeşidini buldum ve aldım, ama Brut Identity (EDT ve deodorant), Brut Alaska (deodorant), Brut Passion (EDT ve deodorant), Brut Eau de Brut (EDT ve deodorant) çeşitlerini aylardır araştırıyorum, bir türlü Türkiye'ye gelmiyorlar. Old Spice Classic (Original) (EDT ve After Shave) de Türkiye'de bir türlü bulunmuyor, sadece ABD'den ithal edip piyasanın 4 katı fiyata satan 3KA firması var. Brut ürünlerinin tamamına yakınını Türkiye'ye getiren ithalatçı Cosmoprof'a telefonla ulaşmaya çalıştım, ama açan yok. Sizin bildiğiniz, bu çeşitleri satan güvenilir bir satıcı var mı?

EDİT: Migros'tan yarı fiyatına (SKT bir ay geçmiş olsa da) 2 adet İtalya üretimli Old Spice Original EDT ve Original deodorant spreyleri aldım; Sachane'den de Original deo stick buldum. Geriye bir tek Old Spice Original After Shave bulmak kaldı. Avrupa üretimi Original kokusunun ABD/Kanada üretimi Classic kokusuna göre eski Old Spice kokusuna daha yakın olduğu söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 22 Aralık 2023; 10:38:40 >

• migrosta vardı hocam old spice classic deo

https://www.migros.com.tr/old-spice-deodorant-spray-original-150-ml-p-216a3bd

old spice edt amazonda vardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 3 Eylül 2023; 20:45:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NewSphere kullanıcısına yanıt

Evet, Migros'tan sprey deodorant olanı almıştım da, Amazon'daki EDT'nin satıcısı Amazon'un kendisi değil; güvenemedim. Türkiye'de çok fazla sahte ürün satılıyor, özellikle kozmetik ürünlerinde. Üstelik fiyatı diğer çeşitlerin 3 katı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.