Şimdi Ara

Brumadan Yabancı Sınırına Tepki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Brumadan Yabancı Sınırına Tepki
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    706 Mesaj
    Maçı değerlendiren 19 yaşındaki kanat oyuncusu, "Çok önemli 3 puandı. Ligin ilk yarısının üç puanla kapatmak çok önemliydi. Şuan yapmamız gereken biraz dinlenip 2014'te daha başarılı sonuçlar almaya çalışmak olacak." dedi.

Galatasaray'daki hayatından bahseden Bruma, "Yeni bir ülkeye gelip, yeni bir arkadaş ortamına alışmak kolay olmadı tabii ki. Herkes bana çok yardımcı oldu. Çok güzel bir ülkede yaşadığımı ve rekabetin çok üst düzeyde yaşandığı bir ligde oynadığımı düşünüyorum. Alışmakta zorlanmadım, Galatasaray'da çok mutluyum." ifadelerini kullandı.

"Yabancı kuralı değişsin"

Bruma ayrıca 2013'te aklında ne gibi şeylerin kaldığı ile ilgili soruya ise, "Yabancı sınırı kuralının değişmesi gerektiğine inanıyorum. Türk halkı tüm kaliteli oyuncuları izleme hakkına sahip olmalı. Benim için 2013 için aklımda kalan bu yabancı kural oldu."

En son Kadlec de yabancı sınırından çok rahatsız olduğunu belirtmişti. Ligde hangi yabancıya mikrofon tutup sorsan hepsi bu kuraldan rahatsız. Yıl olacak 2014 hala kendi elimizi kolumuzu bağlıyoruz. Yeter ki kendi ligimizde birbirimizi yiyelim, avrupayı boşver değil mi Demirören ? İki sene gitmezsek de olurdu zaten.

|
    |

• Yarbay
    6664 Mesaj
    6+2+2 Türk futbolunun kısa vadeli ilacıdır. Gerekli adımlar atılmadan kontenjanın düşürülmesi veya serbest bırakılması çok kötü sonuçlar doğurur.
    |
    |

''Umuyorum ki beni hatırlarsınız. Eniştenizi yakından tanıdığım gibi kız kardeşinizi de iyi tanırdım ve en az sizin kadar ben de onların yasını tutmaktayım. Ancak söylenildiği gibi ölmüş değilim, tıpkı sizin yiğeniniz gibi. Hayatta kalmasını sağlamak için onu gizlemiştik lakin gizlenme dönemimiz sona erdi. Ejder, hakkı olan taht ve babası ile annesinin intikamı için Westeros'a geri döndü. Kardeşinizin hatrına yüzümüzü size döndük. Bizi yalnız bırakmayın..''
    Sör Uzun Duncan ile Egg'in Westeros'taki maceralarını okumak istiyorsan TIKLA.
  • Yarbay
    3099 Mesaj
    dünyanın hiçbir yerinde futbol gündemi bu kadar değiştirmiyor ve bunuda bildikleri için istedikleri gibi bununla oynayabiliyorlar. 2 senedir sürekli futbolla ilgili saçma sapan şeyler izliyoruz. gündemi futbolla uyutup arkadan neler çeviriyorlar, şimdi bir bir pislikler meydana çıkıyor.
    |
    |

gerçek işini kolaylaştırır

düşenin dostu ol
  • Yarbay
    2713 Mesaj

olmazsa olmaz
    |
    |
    |
    |

oynamadan nasıl gelişecek? al işte bruma. adam doru düzgün maça çıkamıyor dolayısıyla tecrübe kazanamıyor.

bütün yorumcular söylüyor maç oynamakla antreman yapmak çok farklı şeyler diye. dolayısıyla maç oynamayan adam kendini geliştireceğine daha geriye gider diye düşünüyorum. ne kadar azimli ve istekli olsada ama örneğin bruma kenarda oturabilse kopan bi maçın içinde oyuna sokularak gelişim kaydetmesi sağlanabilir vs. vs.

haa dersenki 5 yabancı sahada olsun brumada 6. olarak otursun o da olur ama elimizdeki yabancılar mevkilerinde tek ve en iyileri olduğu için öyle bi lüksümüz yok malesef.
    |
    |
    oyuncu11790 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bdurmus

oynamadan nasıl gelişecek? al işte bruma. adam doru düzgün maça çıkamıyor dolayısıyla tecrübe kazanamıyor.

bütün yorumcular söylüyor maç oynamakla antreman yapmak çok farklı şeyler diye. dolayısıyla maç oynamayan adam kendini geliştireceğine daha geriye gider diye düşünüyorum. ne kadar azimli ve istekli olsada ama örneğin bruma kenarda oturabilse kopan bi maçın içinde oyuna sokularak gelişim kaydetmesi sağlanabilir vs. vs.

haa dersenki 5 yabancı sahada olsun brumada 6. olarak otursun o da olur ama elimizdeki yabancılar mevkilerinde tek ve en iyileri olduğu için öyle bi lüksümüz yok malesef.

Hocam sen benim eleştirimi çok yanlış anlamışsın :)

Oynamayan oyuncu elbette gelişemez , benim anlatmak istediğim şu...

Elimizde 10 tane kaliteli yabancı var diyelim 6 tane oynama sınırı olunca aralarında rekabet oluyor , buda onları daha diri ve iyi oynamaya sevk ediyor

Demek istediğim gelişim bu , yani yabancı kuralı kafadan yanlış yöne hizmet ediyor demeye getiriyorum ...

• Yarbay
    3690 Mesaj
    "yıl 2014 olmuş hala yabancı sınırlaması denen saçma bir şey var" demiş.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Hocam sen benim eleştirimi çok yanlış anlamışsın :)

Oynamayan oyuncu elbette gelişemez , benim anlatmak istediğim şu...

Elimizde 10 tane kaliteli yabancı var diyelim 6 tane oynama sınırı olunca aralarında rekabet oluyor , buda onları daha diri ve iyi oynamaya sevk ediyor

Demek istediğim gelişim bu , yani yabancı kuralı kafadan yanlış yöne hizmet ediyor demeye getiriyorum ...

haa tamam o zaman sorry
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.