Şimdi Ara

Bronze cidden elohell.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baştan söyleyeyim hesap benim değil.Burası bronz beyler..

Bronze cidden elohell.

Adam bildiğin stack kasmayı bilmiyormuş.O ne oluyor dedi.Adama zorla tank kastırdık.Yoksa botrk ie falan çıkacaktı.

Bronzda oynayan arkadaşlara sabır diliyorum.Ben bronzda olsam katil falan olurdum herhalde.

• ne sabırı udyr ile 3v5 bile taşınıyor bronzdan çıkamayan noobdur
  • hell filan değil oyunu bilmeyenlerin olduğu lig doğal olarak bronzdan bahsediyorsun az biraz oyun bilgisi olan rahat çıkıyor
  • Kuzenimi hatırlattı bana.. Dakika 42 draven 61 farm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın yaptığı stack dakika başına 0,69
  • bronz2 den sup nami onayarak çıktım nasıl becerdim bende bilmiyorum.

Şimdide gümüş5 adc duosuzluktan kıvranıyorum
  • Olum zor demiyorum ki ben zaten.Oyunu bilmeyenler oldukları için zaten elohell ya.Adam Nasus alıyor,stack kasmıyor.Biz diyene kadar onu da yapmıyordu la adam.Bu adamın oyununu taşısan ne olacak.
  • yalnız nasusu destek oynatıpta stack yapmasını isteyen arkadaslar var aramızda
  • Aynısından silverda da var platta da merak etme

• arkadaşımın hesabını bronz 5 ten silvera 2 günde çıkardım. Ağlamayın boşuna elo hell diye yani, demek ki bronzu hakediyorsunuz.
  • Nasusun olayı stack kascaksın ad itemine gerek kalmıycak

Tek ad veren item Trinity çıkıyorum o da hız verdiği için nasus malum ağ ır vasıta

• quote:

Orijinalden alıntı: Makasa Pompa

Aynısından silverda da var platta da merak etme

Ya tamam vardır da bu kadar olacağını zannetmiyorum ben abi.Nasus'un olayı zaten stack yapmak,q ile adc teqlemektir.Yanlış item kasarsın anlarım da hadi hiç oynamadın onu da anlarım da karşına da mı hiç gelmedi la Nasus?

Edit: @Fantomex ; keşke okusaydın konuyu dostum.Ben bronzda değilim.Arkadaşın hesabı bu,bronz 1 serilerindeydi,başka bir arkadaşla girip son maçını atıp seriyi kazandırdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsession -- 14 Ağustos 2014; 1:54:12 >
  • baba boost yaparken plat seviyesinde rakipta evelynn varken bildigin normal ward atıp adamı göremiyorum diye ağlayan vardı pink wardın olduğundan bi habersiz ama fark etmez plat da easy
  • onlar olmasa nası gülcez bronz hesaptan oyuna girin güzel capsler oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.