Şimdi Ara

Bronze 1. 2 maç kaybettim serideyim 3 maç aralıksız kazancak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 4.seriye girişim lütfen bir kişi yardım etsin veriyim çarı üst kümeden biri girsin oynasın alsın şu 3 maçı deliricem allah rızası için yokmu kimse 2 maç attım 2 side lose adam Yer altı Avcısı Twisted Fate almış kostum denemek için girdim olamazmı dedi feedledi bide Bot vayne feedledi support zaten zac deliricem lütfen yardım edin 2 eldir kaybediyorum 3. el girmeye yemiyor.
    YOKMU YARDIM EDICEK ?

• Exceldus abi ağlıyorum yemin ediyorum şakam yok ağlıyorum 4 oldu seriden düşmek istemiyorum dalga geçicek bişey değil insan gibi yardım istiyorum akli dengem bozuldu bozulucak lütfen diyorum
  • RUS ÇARI OP
  • Lütfen dalga geçmeyin arkadaşlar gerçekten iyi değilim kafaya taktım fakat olmuyor bu seriden 3 lose ile düşersem bir daha o seriye çıkamam biliyorum gerçekten elim ayağım tutmuyor biri yardım etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris59

Lütfen dalga geçmeyin arkadaşlar gerçekten iyi değilim kafaya taktım fakat olmuyor bu seriden 3 lose ile düşersem bir daha o seriye çıkamam biliyorum gerçekten elim ayağım tutmuyor biri yardım etsin.

Kardeşim illa bir yardım istiyorsan bence bir pskoloğa danış önce.Elim ayağım titriyor nedir ya :) Çok takmışsın gerçekten boşver çıkarsın :)
  • 4 kere seriden çıkamadıysan bronze mahkumsun moruk zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris59

Lütfen dalga geçmeyin arkadaşlar gerçekten iyi değilim kafaya taktım fakat olmuyor bu seriden 3 lose ile düşersem bir daha o seriye çıkamam biliyorum gerçekten elim ayağım tutmuyor biri yardım etsin.

Kardeşim illa bir yardım istiyorsan bence bir pskoloğa danış önce.Elim ayağım titriyor nedir ya :) Çok takmışsın gerçekten boşver çıkma ne olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

4 kere seriden çıkamadıysan bronze mahkumsun moruk zaten

Nasıl kıl oluyorum biliyomusun böyle söyleyenlere sinir krizi geçiriyorum bide salak salak moral bozmak için mal mal şeyler arkadaşım gel oyun atalım beğenmezsen oyun tipimi şerefsizim ya daha ne diyim gel oynayalım sonra susarmısın bilemem deliricem diyorum dahada sinirlendiriyosun.
  • Ver deniyim şansımı, bronzedan çıkmak kolay ama mystery gift isterim 1 adet
  • Cok takmayin yav su oyunu yenilince 5-10 dk ana baci sovuyorum , rahatliyorum
  • Igor Çok sağol reyiz yolladım hemen :D Sabah kalkıyım böyle onu gümüş göriyim bro :D
  • 6 kere serinin son maçından düştüm. Boşveeeeer eğlenmene bak. Oyunu ciddiye almayın bu kadar yahu.
  • Hayırlı olsun, verdiğin sözü tutarsın umarım :)

http://js.lolking.net/summoner/tr/671051
  • quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Hayırlı olsun, verdiğin sözü tutarsın umarım :)

gg son gg
  • gifti kaçırmışız iyi mi.
  • Challenger da olsan 3 maç kazanmanın garantisi yok :) tabiki kazanma şansın çok çok yükselir iyi bir oyuncuysan yüzde 80 lere 90 lara çıkartırsın şansını ama bazen öyle feed oluyoki alamıyosun önünü. Ben arkadaşın hesabıyla girdim bronze 1 deydi o da, 9 maçtan 7 sini kazandım ama neler gelmiyoki insanın başına, bi maçta botta adc oynuyorum 15. dakkada 3 kill alıyorum kill vermeden, farmda ezdim karşımdaki adc yi, toptan bi rengar geldi, adam ultisiyle tek atıyo, yapabileceğin hiçbişey yok, aynı saniyede ölüyosun, adama baktım beni öldürünce 8-0 olmuş, dakka 16-17 fln, challenger da olsan 1 sn de öldükten sonra napabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Hayırlı olsun, verdiğin sözü tutarsın umarım :)

O duo girdiğin hesap nedir öyle

@Hayırlı olsun silver yapamasan kendisini kesecek bir hava sezmiştim arkadaşta büyük iyilik yapmış oldun

• Beni bronzdan çıkaran olursa gift vericem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencbeyiin

Beni bronzdan çıkaran olursa gift vericem

bronze kaç?
  • Bronzdan çıkmak isteyenler buralardayım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.