Şimdi Ara

Bronz'dan Çıkış Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Bronz I 87 puandaydım lakin bugün 73 puana düştüm beyler valla ranked atmaya korkuyorum. Bir tek benim lanede üstündük midden 1 kule alındı başka kule alamadık oyun boyunca.
    Bir sivir var attack speedle başlayan, bir Warwick var durmadan Nasusu ultileyen (oyunda 5 ultisinden 4 ünü ona attı rahat) Bir thresh zaten 0-10 başladı oyuna resmen. Fiora fena değildi bi soloda.

Yardıma ihtiyacım var üst üste 5 win alsam kurtuluyorum şu lanet bronzdan ama dereceli girmeye korkuyorum.
    Kassadinle 12 win 5 losem var rankedda, En safe herom o. Warwick jungle da en safe herom 9 win 5 lose.

Ne yapmam gerek beyler nasıl neyle taşıyabilirim 4 kişiyi.

• bende aynı durumdayım tr bronz dan çıkmak imkansız
  • Olum nası cıkamıyonuz ya tek elle oynasam yine çıkarım bronzdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesabını bana yolla bi iki maç kazanim.
  • Yahu valla kolay değil, geçen gold 4 eloboosterla bronz 5 pre girmiş o gold 4 rengar bile taşıyamadı ezdik adamları.
    Yani şans işi ya warwickin nasusu ultilediği bir takımı nasıl taşıyabilirimki Ryze ile akali ve caiti eritsemde kalan 3 kişi bizim 4 kişiyi mahvediyor.
  • He şans işi forumda her gün 50tane bronz konusu açılıyo yakında iyi bi küfür edicem o olucak geçen biri açmıs çıkamıyorm ben nasıl çıktım asıl ligim plat 4 bronz 3 hesap adlım 3günde çıkarttım şuan silver 3 kaç tane bronz hesap çıkarttım böyle arkadaşla duo girerek arkadaşı çıkarttım bronzdan şans işiymiş de hadi ordan lo derler adama
  • bronzdan çıkış yaptım diye okudum
  • lig tasimak isteyenler bana msj atsinlar bedavaya tasirim mainim adc plat 3 um

• Şans işi felan değil kardeşim arkadaşın dediği gibi tek elle oynasam çıkarım. Bence hakettiğin yer orası.

• quote:

Orijinalden alıntı: HKnatas

Şans işi felan değil kardeşim arkadaşın dediği gibi tek elle oynasam çıkarım. Bence hakettiğin yer orası.

donanımhaberin çeliıncırları toplanmış yine milleti küçümsüyor o eloları bilmeden :)
  • @HKnatas

evet lakin 4 win üstüste alsam çıkıyorum oradan sayın Challenger..

Warwickin nasusu ultilediği, Fioranın 500 canlı baron varken 800 canlı sheni kovaladığı oyunları nasıl taşıyorsunuz banla anlatabilirmisiniz?

Bir de şuna açıklama getirirmisin Gold 4 eloboosterla pre giren bronz 5 in takımını yendim bu adam gold 4 ve taşıyamıyor o adamları sen nasıl taşıyorsun?
  • Moral bozukluğu küfürler beni çok etkiliyor bunlar olmasın rahatça taşıyorum oyunu.Bronz 5 den başladım şuan Silver 2 yim yavaş yavaş çıkıyoruz işte yani çıkılıyor merak etme :-)

• 1 yil once bende bu forumda boyle konular acardim simdi platim zamanla ;)

• Bronz da rahat taşınıyor oyunlar
    Şahsen sezon 4 e bronz 4 basladim sömestr da 2 haftada silver 4 oldum Jungle Naur Ve jarvanla
    Okullar kapandı
    Şimdiye S1 im 2 kere seride düştüm nasıl taşıyabilirsiniz merak konusu
    Bronz da sağlam Jungle oyunu taşır

Eve,Lee,oynamayı öğrendiğini Naut tam bir baş belası sonra , VI j4

• Kolay be reyiz. Cidden çıkamıyosan sorunu kendinde ara ya da delete. Bir sürü oyun var. Bronzda mutluysan takıl. Herkes çilingir olmak zorunda değil
  • Kafayı yemek üzereyim şu anda 99 LP :D bronz 1
  • Yüksek MMR Bir Premade Bul Rahat Atlarsınız Zaten Ya Da PM at bana girelim
  • sup ve mide annie al kalırsa jungle rengar al adc twitch
  • Skill shot hero almayin abi oto ataklarida is yapan off tank olabilen herolar alin xin zhao mesele jax ww randuin cikmis bir zed wukong shyvana. Topta oynarsam elimden geldigince wukong alir tank kasardim bronzda sonra tf ye dalar alayini ziplatirdim yapacak bisey yok tr de allah me verdiyse girmen lazim. B5 0 puan bile gordum simdi plat 5 im.

• quote:

Orijinalden alıntı: herrmangoring07

@HKnatas

evet lakin 4 win üstüste alsam çıkıyorum oradan sayın Challenger..

Warwickin nasusu ultilediği, Fioranın 500 canlı baron varken 800 canlı sheni kovaladığı oyunları nasıl taşıyorsunuz banla anlatabilirmisiniz?

Bir de şuna açıklama getirirmisin Gold 4 eloboosterla pre giren bronz 5 in takımını yendim bu adam gold 4 ve taşıyamıyor o adamları sen nasıl taşıyorsun?

http://www.lolking.net/summoner/tr/434091#matches

Bronzdan 4 hesap çıkardım. Silver 2-3 oldu verdim arkadaşlara. En son bu kaldı oynuyorum. Ramazanda iyi gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekizeşittirbüyükd -- 4 Temmuz 2014; 6:32:33 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.