Şimdi Ara

BRITISH HOUSE 'UN KAPISINDAN BİLE GEÇMEYİN!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
6.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçmiş olsun hocam. Ben de kursa gitmeyi düşünüyordum yazdıklarınızdan sonra vazgeçtim. En iyisi tanıdık birinden bire bir ders almak sanırım çok ihtiyaç varsa.
  • Beykentte fiyatları gayet hesaplı dil kursu varwww.lightupacademy.net 1 kur 399tl İngilizce , İspanyolca , Rusça diğer dillerde de özel ders vermekteler.Tavsiye ederim.
     BRITISH HOUSE 'UN KAPISINDAN BİLE GEÇMEYİN!!!

• Bugün itibari ile Bakırköy şubesi kapalı. Öğrenciler neden kapalı olduğunu bilmiyor ve kimsede açıklama yapmıyor. Kadıköy şubesi de telefonlarını yanıtlamıyor.
  • Ben aldığım 4 kurun parasını da vermeme rağmen sadece ilk kuru bitirebildim ve kurs kapanıp yerine british center açılmış. Tamamen aynı yolun kalpazanları olan bu iki kurum insanları 'battık' ayağına dolandırıyorlar ve insanlara ulaşamayacakları şeyler söyleyerek pes etmelerini sağlıyorlar. Mahkemeye gidin diyorlar, biz sorumlu değiliz diyorlar falan. Velhasıl biz bu işin peşini bırakırsak birileri ceplerini rahatça doldurmaya devam edecek numaramdan bana ulaşabilirsiniz 05388452121. Topluca kadıköy şubesine gitmek gibi bir planımız var.
  • mustafa çağap kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, umarım paranızı kurtarabilmişsinizdir.
  • Bunların alayı böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.