Şimdi Ara

Brenner8 Kalibirasyon Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Direkt konuya giriyorum ; ben bir Brenner8 aldım hazır (keşke kendim yapsaydım) sağolsun bir arkadaş yardımcı oldu 470 uH yerine 680 uH taktık biraz düzeldi grafiği koyuyorum :
    Bu arada şu PWM ne işe yarıyor ordaki arkadaşlar?

Brenner8 Kalibirasyon Sorunu

Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkürler.

• Micro denetleyicilerin yeniden programlanabilmeleri için resetlenmesi gerekiyor, resetlemek için İdeal aralık 12v ila 13.3v arası voltaja gereksinim duyulur.
    Bu voltajda programlayıcılardan PWM ( darbe modulasyonlu ) olarak sağlanır.
    Programlayıcıdan MCLR VPP voltajı üretilince, Mikro işlemcinin, mclr pinini GND ye çekerek işlemcinin, ilk başlama adresinden tekrar başlatmış oluruz.
    Ayrıca programlayıcıdan üretilecek VPP voltajı için, Micro chip tarafından önerilen Bobin endüktansı 680uH dir.

İyi çalışmalar, kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsin kamer -- 18 Haziran 2013; 0:55:50 >
  • sizin grafik baya kaymış liner şekilde gitmesi gerekiyor yeşille mavinin ama sizinkinde baya sapma var devrede eksik olan bir şey veya hatalı olan şeyler var.

kontrol edin
  • ah kardesm ah :) aynısı bnmde basıma geldi ne kadar cok ugrastım yollara lehimler attm teller attım yolları bozdum :) .

2 gün ne işe gittm ne kursa :D oturdum ugrastm ..

ilk önce o kalbrasyon voltajlarını ölc yan yana olanını mesala kac v.. snra Gnd ile ortadaki ucu ölc 3 lü bi voltaj cıkıodu sanrm onu programa yazısoun

bende ilk baslarda 16 17 volt cıkıodu kalibre ederek 13v düsürdüm yani işin enterasan kısmı bu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.