Şimdi Ara

Break Dance Ögrenmek İstiyorum! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
35.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba bende break dance öğrenmek istiyorum aynı şekilde bende 17 yaşındayım ve kızım 1.70 boyundayım ve kilom 57.Daha önce hiç böyle bi deneyimim olmadı nerden başlamalıyım bilmiyorum yardımcı olursanız cok mutlu olurum.Kızlarda bu iş daha mı zor oluyor sizce ?
  • Merhaba arkadaşlar ben berk Kocaeli den yazıyorum break dans aşırı ilgim var vücudumun esnekliğine de güveniyorum bol bol video izleyerek hareketleri aklıma kaydediyorum şuan kursa gitmeye vaktim var aslında ama bulamadım bundan dolayı evde çalışıyorum yaklaşık 1 haftadan beri düzenli olarak amud ve amudda yürüme hareketlerine düzenli olarak çalışmaya başladım daha da ilerletecegimi biliyorum devamlı denicem yani Kocaeli de olan varsa beraber öğrenmek isterim yardımlasiriz bu zamanlarda bu forumda hala ilgisi olanı bulmak kolay değil ama umarım biri çıkar karşıma :D hayırlı günler
  • İnceptiion kız olman break dans yapamazsın demek değildir merak etme bgirl yani break dans la ilgilenen kızlarda var bende bu işte yeni sayılırım forumdan bilgili arkadaşlar sayesinde edindim bilgiler ile sana tavsiyem ilk bas olarak amud yani iki elinin ustunde dengede durabilmen dır bulundugun bölgede kurs varsa kursada gidebilirsin yani demem o ki ilk olarak temel hareketleri iyi bi şekilde öğrenirken zamanla pratik yaparak geliştirirsen + puan almış olursun bunun yanında amudun dışında ileri geri taklalari çalışabilirsin umarım yardımcı olabilmişimdir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.