Şimdi Ara

Braun buhar kazanlı ütü IS5022WH 424 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
5.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulan varsa haber etsin lütfen düğün öncesi çok lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büyükçekmece Ekinoba Migros’ta bir tane vardı aldım, daha geçen sene Migros kampyansından Phillips Azur ütü almıştım artık bunu naparım bilmiyorum.

Bence stok yok muhabetine inanmayın, yakınızdaki Migroslara bakın. Ayrıca ben sorduğumda genel stok bakamayız dedi görevlinin biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocaeli outlet center şubesinde bana bu ürünü müşteriye ayırdıklarını söyleyerek vermediler. Fatura kesilmemiş satın alınmamış. Mağaza müdürü murat ve yetkilisi Ömer. Alenen vermeyiz dediler. Akşam müşteri gelince ne diyelim diyorlar. Ya ben müşteri değil miyim diyorum ama ayırdık diyorlar. Ya ayırma nedir arkadaş pazar yeri mi bu migros kurumsal firma değil mi. Daimi müşterimiz diyor. Sanırım migros un gold silver vs diye müşteri ayrımı var. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim ama alamadım sonuç itibariyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1ED2E7222

Kocaeli outlet center şubesinde bana bu ürünü müşteriye ayırdıklarını söyleyerek vermediler. Fatura kesilmemiş satın alınmamış. Mağaza müdürü murat ve yetkilisi Ömer. Alenen vermeyiz dediler. Akşam müşteri gelince ne diyelim diyorlar. Ya ben müşteri değil miyim diyorum ama ayırdık diyorlar. Ya ayırma nedir arkadaş pazar yeri mi bu migros kurumsal firma değil mi. Daimi müşterimiz diyor. Sanırım migros un gold silver vs diye müşteri ayrımı var. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim ama alamadım sonuç itibariyle.
    Edirne’de aynı durumu yaşadım bugün. Müşteri hizmetlerine şikayet kaydı bıraktım. Mağaza müdürü aradı ve vatsaptan resimlerini yolladı. Ürün daha önce satın alınmış ve su kaçırıyor diye iade edilmiş. Ben ürünü alsam garantiden sıfır ürünle değişebilir miyim acaba yorumu olan var mıdır.

• mufat kullanıcısına yanıt
    Bence değişir hocam yeniden fatura kesip veriyor sana sonuçta. Kaldı ki bende olan durumda bozuk vs değil veremeyiz diyor. Ya sen kimsin babanın çiftliği mi ora

• quote:

Kocaeli outlet center şubesinde bana bu ürünü müşteriye ayırdıklarını söyleyerek vermediler. Fatura kesilmemiş satın alınmamış. Mağaza müdürü murat ve yetkilisi Ömer. Alenen vermeyiz dediler. Akşam müşteri gelince ne diyelim diyorlar. Ya ben müşteri değil miyim diyorum ama ayırdık diyorlar. Ya ayırma nedir arkadaş pazar yeri mi bu migros kurumsal firma değil mi. Daimi müşterimiz diyor. Sanırım migros un gold silver vs diye müşteri ayrımı var. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim ama alamadım sonuç itibariyle.
    Migros'ta ayırma diye bir şey olamaz, isterseniz işinden bile edebilirsiniz. Ki bana vermese emdiği sütü burnundan getirtirdim. Daimi müşteriyse gelip alacak, öyle artistlik yapamaz!
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Valla hocam yarım saat tartıştım yok en son ağzını burnunu kırmak çare olarak kaldı. Adam ürün bozuk yok vs de demiyor. Kabul ediyor olduğunu, satılmadığını ama ayırdık diyor gayet rahat.

• quote:

Valla hocam yarım saat tartıştım yok en son ağzını burnunu kırmak çare olarak kaldı. Adam ürün bozuk yok vs de demiyor. Kabul ediyor olduğunu, satılmadığını ama ayırdık diyor gayet rahat.
    Ses kaydı alıp genel merkezle durumu paylaşın öttürürler hocam onu. Sözleşmelerine göre iş akdini sonlandırmaya kadar gider.
    eğer duruyorsa yarın gidip öyle yapacağım hocam.ütüden falan geçtim artık bu adamların böyle babasının malıymış gibi takılması sinirimi bozuyor.hakları olmayan şekilde.aynısını 2016 yazında teknosa indirimlerinde de teknosacılar yapmıştı.dünyanın şikayetini yaptık ama bir şey çıkmadı
    hocam dediğiniz gibi oldu öttürdüler sanırım sabah şubenin müdürü aradı 10 dakika boyunca özür diledi yaptıklarının yanlış olduğunu kurumsal kimliklerine uymadığını diğer müşteri çok ısrarcı olduğu için ayırdıklarını vs vs. elimizde 2 tane var gelin alın dedi hatta en son.
  • quote:

hocam dediğiniz gibi oldu öttürdüler sanırım sabah şubenin müdürü aradı 10 dakika boyunca özür diledi yaptıklarının yanlış olduğunu kurumsal kimliklerine uymadığını diğer müşteri çok ısrarcı olduğu için ayırdıklarını vs vs. elimizde 2 tane var gelin alın dedi hatta en son.
    Çok memnun oldum hocam hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Hocam 2 tane varsa diğerini de bana alabilir misin acaba

• avcılar, beylikdüzü ve caddebostanda varmış,
    caddebostanı aradım müşteri gelip alacakmış 1 tane varmış.

axess ile 30 TL daha indirimli 290 TL ye alınabiliniyor bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

avcılar, beylikdüzü ve caddebostanda varmış,
    caddebostanı aradım müşteri gelip alacakmış 1 tane varmış.

axess ile 30 TL daha indirimli 290 TL ye alınabiliniyor bilginiz olsun.

Dün Beylikdüzü'nü aradım, yok dedi ibretler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Axess ile nasıl indirimli oluyor kampanya mi var

• quote:

Orijinalden alıntı: karamurat733

Axess ile nasıl indirimli oluyor kampanya mi var

müracat @onnow78

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya bitti. Tekrar 424 tl oldu. Artık mağazalarda ürünler çıkar ortaya :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    424 TL ye bile güzel fiyat hocam. Bartın mağazada bulabilirsem alacağım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.