Şimdi Ara

BRAINWAVZ HM5 Müzik dinlemek için alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Studio referans kulaklığı olsa da müzik dinlerken temiz ve kaliteli ses istiyorum bu yüzden bu kulaklığın görüntüsü ve özellikle 32ohm olması besleyebileceğim bir değer olduğu için almayı düşünüyorum. Yurtdışından vergi vs dahil ortalama 750tl ye geliyor.

Dream pop, lofi, chillout ve enstrumanı bol müzikler dinliyorum. Mid ve tiz hoşuma gidiyor. Bu kulaklığı evde macbook pro ve acer swift 3'te kullanacağım (duruma göre lepai lp2020a+ mini amfiye de bağlayabilirim) şirkette de mac mini'de.

Bu fiyat bandındaki oyun için değil yalnızca müzik dinlemeye yönelik tavsiyelerinize de açığım, teşekkürler.

• Merhaba.

Hm5 güzel tercih. Brainwavz artık unutulmuş bir markaydı. Bence kafanızı karıştırmayın ve alın onu gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Hocam iletindeki site senin sanırım? Ben de diyordum bu odyofil kim acaba denemediği kulaklık kalmamış piyasada. :) KZ ZST Pro kullanıyorum bakalım HM5 gelince neler olacak deneyimlerimi burada paylaşırım. Buarada sizi burda gördüğüme memnun oldum hocam, ilginiz için teşekkürler.
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Evet benim site :) ve diyimki bambaşka ses duyacaksınız.

Hocam incelemeleriniz için teşekkürler ayrıca. :)

Elbette ZST Pro ile ilgisi olmayan bir cihaz. Fakat nasıl desem aşırı flat, her enstrümanın birbirinden kopuk ve garip bir tonu varsa nasıl alışırım bilmiyorum. Çok eskiden M Audio BX5A almıştım ve aynı bahsettiğim gibiydi. Sanki müzik dinlemiyorum da içindeki hatalı notaları ve geçişleri vs (artık ne deniyorsa) arıyormuşum gibiydi ve hiç zevk almadım.

Umarım bu hayal ettiğim gibi olur. Gerçi kulaklık amfisi de yok henüz ama bakalım nasıl olacak.
    Sağolun :)

O dediğiniz hoparlör bir stüdyo monitörü idi. Ve sistem başında sesle alakalı işler yapanlara göreydi. Eve ve size göre değil.

O kulaklık mutlaka o amaçla olmasa da frekans grafiği anlamında Bx5a gibidir. Yani flat. Flat demekse kaynak önemlidir demektir.

Bunu bana inceleme için ödünç vermeye getirirseniz çok daha fazla konuşabiliriz. İncemeden sonra geri yollarım. Yerimiz Akmerkezin orada.

Anladım. Kulaklık gelince size pm atıcam hocam.

Tamamdır. Beklemedeyim.

• Alınır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.