Şimdi Ara

BRAID PC Versiyonu Çıktı !!! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
14.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üstteki mesajı editleyemedim ama orayı hallettim ama burdakini alamadım

BRAID PC Versiyonu Çıktı !!!
  • @justbest

anahtarı aldın.üstteki kapıyı açmadan önce anahtar elindeyken üstteki kapının yanına git ama açma.sonra oradan alt kapıya git,aç.sonra geri sar dene bakalım anahtar eline geri geliyor mu?haırlamıyorum çünkü bayağı oldu.anahtar geri geliyorsa güzel üst kapının olduğu yere kadar geri sar.hemen kapıyı aç.alttaki kapının üstüne atlayarak merdivenin yanına geç.gölgen de o kapıyı açacak.mor o zaten.mor olanları anlaki gölgeni kullanıcaksın.eğer alttaki kapıya anahtarı sokup,geri sardığında anahtar eline gelmiyorsa,kırılmışsa,tam dibine kadar git.kapı açılmadan geri üst kapının oraya kadar sar.kapının oraya kadar sarmazsan yetişemeyebilirsin.üstünden atlayacaksın ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: omryildirim

@muhacir yıldız değil yüzük. "aşağı" ruşuna basınca çıkarıyor ya.yavaşlatıyor zamanı.ayrıca neden bahsettiğini anlamadım?

avize,lavlar.son bölümü kastediyorsan,orda sana yardım ediyo.

Yok onu demiyorum. Yukarıda bir mesaj da yıldızlardan filan bahsetmişte

Bu arada yanlış anlamışsın olayı... Son bölümde dikkat et olayları geri sarınca kızın bizden kaçtığını anlıyoruz... Bize yardım ettiği filan yok yani... Hatırlarsan o bölümde herşey tersten gidiyor ve en son yukarı çıkınca bir patlama oluyor ve bölümü geriye alırken aslında gerçek hikayeyi izliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 28 Nisan 2009; 22:17:48 >

• offf bu bulmacalar çok zor ya

bu iki bölümdeki parçaları alamadım
    ikinci resimde alttaki parça

• quote:

Orjinalden alıntı: muhacir

quote:

Orjinalden alıntı: omryildirim

@muhacir yıldız değil yüzük. "aşağı" ruşuna basınca çıkarıyor ya.yavaşlatıyor zamanı.ayrıca neden bahsettiğini anlamadım?

avize,lavlar.son bölümü kastediyorsan,orda sana yardım ediyo.

Yok onu demiyorum. Yukarıda bir mesaj da yıldızlardan filan bahsetmişte

Bu arada yanlış anlamışsın olayı... Son bölümde dikkat et olayları geri sarınca kızın bizden kaçtığını anlıyoruz... Bize yardım ettiği filan yok yani... Hatırlarsan o bölümde herşey tersten gidiyor ve en son yukarı çıkınca bir patlama oluyor ve bölümü geriye alırken aslında gerçek hikayeyi izliyorsun.

muhacir,önceki mesajıma baktıysan,oyunu bitirenler pmden bana ulaşsın 1 şey soracam demiştim.onu soracaktım işte.kız ı uzadı gitti.ama burada sormamamın sebebi,halen bitrmemiş olanların sonunu öğrenmemesiydi.hevesleri kırılmasın diye.ama artık çok geç . . . :)

• @justbest

bunları hatırlayamıyorum.bölüm ve part ismi söyle 1 bakayım tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 29 Nisan 2009; 0:45:15 >
  • arkadaslar bur dakı parcayı alamadım nasıl yapıcam acaba bır yol bulamadım tam 2gundur burayı dusunuorum ancak hala bır cıkıs yolu bulamadım yardım edemısınız world 5 burası dıgerlerı tam ancak burayı gecmem gerek ??

• bır oncekı resmı gecmıstım arkadaslar yanlıs koymusum bu resmı koyucaktım acaba nasıl gecıcez burayı yardım edermısınız??

• evet dostum orayı gectım gecemedıgım yer 2.resım ?
  • BEYLER YARDIM BITEK ISARETLI RESIM KALDI SIYAH GULUCUK OLAN RESIM INANIN BUTUN YAPBOZ LARI KENDIM BULDUM ANCAK BUNU YAPAMADIM YAKLASIK ARALIKLAR LA 2 3GUNDUR OYNUORUM OYUNU VE BITIRDIM SAYILIR BI TEK O KALDI!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: zRx

quote:

Orjinalden alıntı: Aniltkt

bır oncekı resmı gecmıstım arkadaslar yanlıs koymusum bu resmı koyucaktım acaba nasıl gecıcez burayı yardım edermısınız??

/>

orda yazan metin

- Biraz bekliyoruz...
    - Yukarı oka basıyoruz
    - Zamanı geri alıyoruz

Dostum cok tesekkurler yaptım butun hepsı tamamlandı merdıvenler acıldı sımdı uste cıkıcam ...

• Arkadaslar butun puzzle ları yaptım yukardakı merdıvenler acıldı yukardakı odaya gırdım.. arkamdan ates gelıo orayıda yaptım herseyı ancak prenses uyudu.sonra sadece gerı alabılıorum okadar baska bısey yapamıorum mantık bumudur acaba?? acıklarsanız sevınırm yanlıs bıseymı yapıorum acaba??
  • Bu topic bayaa iyi olmuş ya, anlatımlar için teşekkürler
  • @zrX
    sende ingilizce var galiba.ben hikayeyi anlayamadım.yapbozlardan tahminim,bizim elemanda alkol sorunu var.kendi hatası yüzündenmiş zaten bu olanlar.içkiden diye düşündüm.bize çok kısa özetleyebilirmisin.....son bölümde bayağı 1 şeyler yazıyodu.tabi anlayamadım...
  • Son bölüm aslında ilk bölüm :) o bölümde herşey geri gidiyor ve prensesin yanında bir ışık patlaması oluyor ve shift tuşuyla zamanı geriye (geriyi geriye) yani normal zamana sarıyoruz, bize yardım eden prenses aslında bize engel olmaya çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: winnerS

Son bölüm aslında ilk bölüm :) o bölümde herşey geri gidiyor ve prensesin yanında bir ışık patlaması oluyor ve shift tuşuyla zamanı geriye (geriyi geriye) yani normal zamana sarıyoruz, bize yardım eden prenses aslında bize engel olmaya çalışıyor.

ya onları yaptım.o bitince kitaplarda 1 sürü yazı vardı.ben onları sormuiştum aslında.ve ana bölümlerin kısaca özetini.tim'in hatası neymiş.dediğim gibi alkol mü??
  • çok soru sordum ama buradaki parçalarıda alamadım

yardım eden herkese teşekkürler

• abı yıldız olaylarını hıc anlamadım acıkcası yardım ??
  • 1. O kaktüslerin altına yüzüğü koyarak o tuhaf şeylerin gelmesini sağlayacaksın.( Onlar yeşil oldukları için yüzükten etkilenmiyorlar) Sonra 2 tanen oldu mu onların üzerinden zıplayarak parçayı alacaksın...
    2'de kolu çek yüzüğü oraya bırak sonra yukardan gelen şeye atla sonra zamanı geri al (Yeşil olduğun için zamandan etkilenmeyeceksin) Yukarı çıkıp parçayı al...
    3'cüyüde 2. safyada biri anlatmıştı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 29 Nisan 2009; 19:54:10 >
  •  BRAID PC Versiyonu Çıktı !!!

2. sayfada buldum ama nasıl yapacağımı anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J&B -- 29 Nisan 2009; 20:41:22 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.