Şimdi Ara

bozzo nickli üye hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
51
Cevap
0
Favori
1.757
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    38 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orjinalden alıntı: erbilgin97

yaw yazmıyım dedim sabah ama.. insanı çıldırtıyolar .. aslında çoğu zaman sıfır almayı düşünmeye başladım artık herşeyi.. nie riske giriyozki..

valla imzanda dediklerinde dogru kimisi 0 ın üstünde fiyat çekiyor bizi ne sanıyorsa artık

bide bu adamın msn si falan ne sadece isim akılda kalmıyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1034 Mesaj
    Katılım Zamanı
    05 Kasım 2005

Durum
    Forumda değil

sağolun dostlar dilekleriniz için
    msn adresi:[email protected]
    mekanı istanbul
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

alışverişlerim: army(Sakarya) , asi_(Ordu) , asymmetric(İst.) , beyazkartal(Ank) , FixXxeR(İst) , LazuTS(Ank) , mkoyuncu(Ank) , mimayınkaf(Ank)(2 kez), On7_li(Çanakk.) , ozzycan(Ank) , pisina(Ank) , white06(Ank) (2 kez), SARSAN(Ank) (2 kez) ,asel783(Ank) , er9en(İst) ,peacer(Kütahya) ,süpürman(Ank) ,juniouremre(Kars) ,muho06(Ank) ,HIZLI_ANKARALI(Ank) ,maltepe_ahmet(Ank) ,msb2005(Ank) ,CoMiSeR(Ank) ,Maxieyado(Ank) ,garuda (Ank) ,Karaca_2005_82 (Ank) ,omeryasarol(Esk) ,teskocuu(Ank) ,erhaninho_cArsi (Ank) ,doganbeyyy (kocaeli) EYÜP CAN ÖZÜDOĞRU KOCELİ Tel: 05321652766
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Valla arkadaşlar insanın referansı kendi olmalı bence adamla alışveriş yapmışım nolmuş yani referans demek kefil demek diil ki sonuçta adam yapmaz yapmaz ama birine bi yamuk yapar.Nolacaki, tüh ya referansı vardı, mı diyeceksiniz.Göztepeli_TR de beni iyi tanır referansında da yazmıyorum ne yaz derim ne de yazarım.Eğer ki biriyle bi alışverişim olacaksa o zaman gerekli isimleri veririm.20 30 İsim yzarım nolacak ki.İnsanın kendisi düzgün olsun referansın düzgün olması önemli değil.

Bu forum devam ettikçe bunun da önüne geçilmez arkadaşlar.Nolacak dolandırmaya karşı kendimiz dikkatli olacağız.Ama bozuk eksik kırık mal olacak hep.Sonuçta vize yok forumda her tür adam girip aklı nispetince dolandırıcılık yapabilir.Dikkat bizde bitiyor...

Saygılar....

düzeltme harf hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskobar35 -- 14 Ağustos 2006; 20:58:59 >
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Katılım Zamanı
    16 Ağustos 2005

ayıp etmiş ya veremiyecekse söylesin abi çok yanlış
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı
    25 Kasım 2002

Durum
    Forumda değil

bu ne terbiyesizliktir adminler neden bozzoyu banlamıyor? en azından mağdur ettiği şahıslara yaptıklarını düzeltene kadar banlayabilirdiniz.
    bu ve bunun gibi durumlar forumun saygınlığını ayaklar altına alıyor..
    |
    |

Katılım Zamanı
    25 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

gecmıs olsun arkadasım.
    |
    |
    21 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

EE SONUÇ NE???
    |
    |
    Katılım Zamanı
    05 Kasım 2005

Durum
    Forumda değil

sonuç banlandı ama bu da çare değil
    fake bir nickle devam edecektir
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

alışverişlerim: army(Sakarya) , asi_(Ordu) , asymmetric(İst.) , beyazkartal(Ank) , FixXxeR(İst) , LazuTS(Ank) , mkoyuncu(Ank) , mimayınkaf(Ank)(2 kez), On7_li(Çanakk.) , ozzycan(Ank) , pisina(Ank) , white06(Ank) (2 kez), SARSAN(Ank) (2 kez) ,asel783(Ank) , er9en(İst) ,peacer(Kütahya) ,süpürman(Ank) ,juniouremre(Kars) ,muho06(Ank) ,HIZLI_ANKARALI(Ank) ,maltepe_ahmet(Ank) ,msb2005(Ank) ,CoMiSeR(Ank) ,Maxieyado(Ank) ,garuda (Ank) ,Karaca_2005_82 (Ank) ,omeryasarol(Esk) ,teskocuu(Ank) ,erhaninho_cArsi (Ank) ,doganbeyyy (kocaeli) EYÜP CAN ÖZÜDOĞRU KOCELİ Tel: 05321652766
  • Teğmen
    210 Mesaj
    Katılım Zamanı
    05 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

arkadaşlar referansta kimin adını görünce alışveriş yapmamız gerekiyor anlamadım ben. ben bu forumda yeni sayılırım kimin sağlam kimin yamuk yapacağını nereden öğreneceğiz anlamadım yaw... bence de kişinin referansı kefili olarak yorumlanıp alışveriş yapılmasın ayrıca ben şimdi kendime bi sürü ismi referans olarak gösterebilirim yani yalandan oraya yazarım bunu kim anlayacak ki? en iyisi alacağımızın elden teslim edilmesi daha teslim edilmeden de kontrolden geçirilmesidir...

size bu forumda başımdan geçen bi olayı anlatayım da doğru insan nasıl olur anlasın bazıları. forumdan bi arkadaş SDRAM arıyordu benim de evde bi kenarda uzuuun zamandır yatan bi 128lik ram vardı. parada anlaşıp ram i ona götürdüm Mecidiyeköyde buluştuk. hemen alıp satıcaktık ama ben gidip bi kontrol etmemiz konusunda bayağı ısrar edince bi bilgisayarcıya girip kontrol ettirdik. ram yatmaktan bozulmuş artık nasıl oldu bilmiorum... çocuğa fecii mahçup oldum o anda. özür dileyip ram i ona bıraktım eğer yaptırılabilecek bişeyse yaptır kullan garantisi devam ediosa da ( markalı ramdi muhtemelen ömürboyudur garanti süresi ) helal olsun değiştirt kullan dedim. diyeceğim şu ki bugün varız bu dünyada yarına çıkamaya kimsenin garantisi yok! onun için kul hakkı yemeden adam gibi bi alışveriş yapın!!! milleti kandırarak haram yemekten başka bişey yapmamış olursunuz hepinize bi abi nasihatı!!!
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.