Şimdi Ara

Boyutu 144mm den küçük telefon bulunmaz oldu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

SD 820'nin overclock yapılmış versiyonudur 821. Normal kullanımda bir sıkıntı olacağını sanmam. Belki uzun süreli yüksek performans gerektiren oyunlarda performans düşüşü yaşanabilir ama telefonun ısınma sorunu yok. Temizse cidden 1100 TL çok iyi fiyat. Ghost screen yoksa batarya kötü olsa bile en kötü bir LG servisinde bataryayı değiştirip 6-8 saat arası ekran süresi alabilirsiniz.

• Zenyxia kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bir şansımı deneyeyim o zaman. İnceledikten sonra telefon içime sinerse alırım :)

• Samsung Galaxy S10e bu açıdan çok rahattı benim için, telefonu tek elle rahatla kullanıyordum. Şimdi de S20 var, çok da büyük değil ama yine de ekranın üstüne uzanmak daha zaman alıyor.

• sis651 kullanıcısına yanıt

S10e yi uyguna bulurum diye baya bekledim ama bir türlü istediğim fiyat bandına düşmedi. Aksine vergiler yüzünden yükseldikçe yükseldi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenyxia kullanıcısına yanıt

Hocam lg içime sinmedi ya, g6 konusuna baktım kimse önermedi, kronik sorunlar yine boy göstermiş çoğunda.

Bende gittim 1300'e redmi note 8 aldım. İdarelik, küçük ekranlı telefon bulana kadar.. 😒

• Yok. Bende alacaktım ama yok. Yeni telefonlar 16cmden bile büyük. Kürek gibi telefon yazın taşıması çok zor oluyor. Note5 proyu büyük diye sattım.

Zamanında samsung a40, xiaomi mi8se, 9se alacaktık kaçtı fırsatlar. Ben a3 almıştım bu bile büyük.

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt

Evet öyle malesef. Gittim mecburen tekrardan note 8 aldım. Buda büyük ama küçük bulana kadar idare edeceğiz

• benimde çok sıkıntılı olduğum konu. lg g3 den sonra xiaomi mi 5s kullandım çok güzel di, sonra mi6 geçtim az büyük geldi ama onada alıştım, derken bi aptallık edip redmi k20 pro aldım, aman yarabbi devasa bişiymiş alırken büyük oldunu biliyordum alışırım dedim. yok öyle alışırım demekle olmuyor neyse mi6 ma geri döndüm, sonra şeytan dürtüyor işte meuzi 16s denedim boyut kullanılabilirdi ama xiaomi mi6 nın arayüzü ve home tuşunu çok aradım gene mi6 ya döndüm. uzatmayım _) sırasıyla mi9s mi note 10 pro kullandım, bunları hep 15 20 gün kullanabildim sonuç mi6 devam.. mi6 xiaominin milat telefonu şuna en son işlemciyi iyi bir camerayı koyup güncelleseler piyasaya ambargo koyacak xiaomi, gerçi bi ara mi6 2020 modeli gündeme geldi sma olmadı,artık üreticiler küçük elli kullanıcılarıda düşünmeli herkese sevgiler saygılar..

• ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt

Tuşlu telefon devrinde moda, ince ve zarif bir telefon çıkarmaktı. O kadar narin ve güzel tuşlu telefonlar varki.. Ama son 3 yılda telefonlar tabletlerin boyutlarına yetiştiler. Bunun sonu ne olacak bilmiyorum.

• Sadece boyut olsa problem gene iyi, bir de işin gramaj boyutu var, kürek gibi telefonlar tuğla gibi ağırlıklar..

220 gr telefon var ya piyasada :) düşünebiliyor musunuz sürekli gününüz 220 gr ağırlığı elinizde çevirmekle geçiyor..

gerçekten "telefon" işinin suyu çıktı, "telefon" özelliği artık yan char :) takoz gibi aletleri kullanmak istemiyorum.

5.5 inç ekran boyutu "telefon" segmentinde sınır noktadır, üstü "phablet" boyutudur.

Bence son yıllarda insanlar ufak ama son teknolojileri içinde barındıran telefonlar aramaya başladılar, yatırımını bu noktaya inovasyonel şekilde yapan

kazanır gibi..

• Tabak gibi telefonları bende sevmiyorum. Tek elle kullanımı imkansız. Kadınların ne yapsın elleri daha da küçük oluyor. Küçük telefona talep her zaman var ama üreten yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.