Şimdi Ara

Boynumda beze (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
11.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel kardeşim, öncelikle Google'da araştırma yapmayı bırak. Panik atağını tetiklemekten başka bir işe yaramaz. İnternet doktor kaynadığından, ağzı olan konuşuyor. O yüzden bir an önce doktordan randevu alıyorsun ve gidiyorsun. İhmale gelmez. Yaş 16, sokağa çıkma yasağın var ama, doktor randevusunun çıktısını falan gösterirsen, herhangi bir problem olacağını zannetmiyorum.
  • realeu419 kullanıcısına yanıt
    24 yaşındayım abicim ben onlar lenf bezidir korkulucak birşey yok ortada kulak arkadasında olabilir boyun bölgende olabilir misket büyüklüğünde mercimek nohut buyuklugunde olabilir kasıklarında olabilir korkulucak hiç birşey yok ortada benımde o yaşlarda vardı bi süre sonra geçiyor meraklanma onlar vucudun savunma mekanizması grip olursun şişer ayaklarında nasır olusur şişer kafana hiç takma sağa sola cevirince belirginleşir içinin rahatlaması için kbb gidebilirsin.

Not : Ben bunları acil serviste çalıştığım doktor asistanı oldugum için biliyorum uzman doktorların arasındayım yıllardır bilgim var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kafana takacağın hiç birşey yok “ lenf bezleri vucutta “ kasık/boyun” bölgesinde yoğunlukta vardır şişme sebebleri cesitlilik gösterir kanser yada lenfoma olma ihtimalı çok düşük kafana takma

Şimdi fotoğraflarada baktım dicen ki nerden anladın film mi çektin diye ama onlar yap bezesi

Yağ bezeleri zararsızdır korkma

• Çok teşekkür ediyorum. Koltuk altımda ve boynumda oluştular bilmiyorum tesadüf mü ama nedense panik atak yaşamaya başladıktan sonra oluştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Gitmek istiyorum annemgile de söyledim önemli birşey değil bende de oluyor falan diyor karantina bitince götürürüm diyor şimdi bir de kaş yapıyım derken gözde çıkartmak istemiyorum hastaneye gidip malum korona virüslü hasta çok anneannemgil ve dedemlerle hep beraber yaşıyoruz onlarada zarar vermek istemiyorum

Onu demeyi unuttum koltuk altındada çok yoğundurlar aslında onlar hep vardı sadece şişmişler onlar korkma doğdugundan beri varlar herkeste var ama illa ben tıbbi olarak rahatlıcam diyosan doktora git rahatla zararsızlar kanser ihtimalleri çok çok düşük abicim korkma

• Teşekkürler birde ben bundan 7 ay önce sınav dönemi streslenmiştim karın ağrısı ve ishal vardı biraz doktora gittik ultrasonla baktılar çok az dalağım büyümüştü doktor sorun olmaz demişti size danışmak istedim

Vucutta enfeksiyon var ise onlar enfeksiyonla savasmak için şişer onlar senın savunma mekanizman 👍🏽

• Mr.Aykumos M kullanıcısına yanıt
    Haklısınız fakat şuanda elim kolum bağlı çaresizlikten yazıyorum

• Mr.Aykumos M kullanıcısına yanıt
    Acil serviste çalısıyorum görmediğim vaka kalmadı burda adamı rahatlatmaya calısıyorum yalan bilgi vermiyorum internettende bakabilir

• Dalak konusunda doktor sorun yok demişti

Yinede kontrol ettirmende fayda olur abicim gerek dalak gerek lenf nodlarını “ lenf nodu = senin deyiminle şişlikler “

• Evet doğru söylüyorsunuz ama şuanda elim kolum bağlı

Sende kaygı bozukluğuda var ama kafana takma abicim 👍🏽

• Destek için çok teşekkür ediyorum birde birşey daha sormak istiyorum acaba kaygı bozukluğundan dolayı yada boğaz reflüsü ve faranjitten şişebilir mi ?

İnsan psikolojik olarak kendini hasta edebilir,dediğinin ondan olduğunu sanmıyorum ama bence kaygı bozukluğu için psikiyatriye gidebilirsin,herşeyin olumsuzunu düşünüyorsun sanırım.

Tek yapman gereken başın ağrısa bile internete bakma kanser olursun.Her zaman doktors gitmen en iyisi olur psikolojik olarak midd bulanır kusarsın hatta ama farenjit felan hiç duymadım denkte gelmedim abicim

• Bendede var sağ tarafta. Yağ bezesi denildi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.