Şimdi Ara

Boynumda beze (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
255
Cevap
0
Favori
11.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki teşekkürler umarım kötü birşey değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Aykumos M kullanıcısına yanıt
    Birinci olarak ben zaten kendisine doktora gitmesini söyledim ikinci olarak birebir aynı SORUNLAR bende de oldu 17 18 yaşlarında iken Benimde boynumda kasıklarında bu kardeşimiz de olduğu gibi şişlikler oldu Hatta birebir aynısı ben burada kendisinin herhangi bir şekilde panik yapmamasını korkmamasını uygun bir zamanda doktora gitmesini söyledim sadece yüksek bir ihtimalle benim Yorumlarda belirttiğim gibi bir lenf bezi şişmesi gibi duruyor. Burada benim amacım kimseyi tedavi etmek değil sonuç olarak ben doktor değilim Sadece bu kardeşimizin canını sıkmaması için rahatlatmak istedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Aykumos M kullanıcısına yanıt
    Tamamdır kardeşim benim problem yok kusura bakma 👍🏽👍🏽

• Yağ bezesi olma ihtimali yüksek ama yinede ultrason ile baktirmamda veya örnek aldirmamda fayda var..

• Bir tanidigin cocugunda vardi kansermiş 2 hafta sonra vefat etti çocuk

• Omuriligin içinde kist var bendede ı huylu ama büyümüyor boynum ağrıyordu denizde dedim ne alaka 45 derece sıcakda meğersem kist varmış emar çekilince gördük böyle şeyleri kafaya takarsan koçum daha çok antidepresan yutarsın sonrada mafeder seni daha beter olursun kafana takma kendini dinleme ve düşünme bosver çıksın geçer geçmesse krona geçince doktora gidersin unutma her doktora gidince seni eli boş göndermez ilacı yazar geçer icicek olan sensin o sadece parasını kazanmaya bakar ve primine sen içersin o yazar tahlil yapar para kazanır o yüzden ciddi hastalığın olmadan hastaneye gitme ben 6 senedir çektim mafettiler beni krona çıktı terapismde kafayı yedi kaldık dimdizlak o yüzden bosver 4 kişiyi toprağa verdim ama hayat devam ediyoruz mlsf geride kalıp onu bunu düşünürsün mafederler senide tımarhane videoları izle kendine gel az benim neyim varsa kafaya takıyorum diye beterin beteri var kafana şapkadan başka birsey takma derdi bir abim s et.

• Bastırdığında ağrı var mı? Yoksa küçük ve hareketliyse muhtemelen daha önceden geçirdiğin bir enfeksiyon sonucu lenf düğümünde oluşmuş bir durumdur korkma hemen hastalık hastası olursun Allah korusun.Soğuk algınlığı,diş apsesi vs herhangi bir şey olabilir önceden geçirdiğin şu salgın bitincr için rahat etsin diye ultrasona girebilrsin korkacak bir şey değildir.

• Aynı bezeden boynumda benim de var doktora sormuştum vakti zamanında bişey olur mu diye, yok demişti dert etme kafana benim hem kolumda hem boynumda var hala ölmedim
  • İnternetten hastalık araştırma bu seni daha çok endişelendirir ayrıca psikolojin bozulur. Huzursuz oluyorsan eğer e randevu sisteminden randevusu al göster doktora.

• Burada hiçkimse doktor değil, doktor olsa da gerekli filmlere bakmadan muayene etmeden yazdıkları bir anlam taşımaz.

İnternetten de bakma orası da aynı şekilde.

Al randevunu git doktora.
  • kim nereden bilsin kardeşim bunun ne olduğunu, neden hastaneye gitmekten korkuyorsun ? git bari sağlık ocağına filan görün, buradaki insanların sana pek yardımı dokunmaz, google'a hastalığı yazıp aratınca o hastalığa sahip olmuyorsunuz :)
  • Yakın zamanda kedi tırmıkladı mı ?
  • 1.çok fazla oynama oranla

2.benim eşim ve oğlumdada var.doktora gösterdik hatta. Normal çoğu insanda var dedi

3.koltuk altında varsa doktora göstermelisin ama birşey çıkmayacağına eminim. Bu tür şeyler tek semptom göstermez çünkü.

4.Yaşadığın kmide sorunu vb gibi şeyler ibs. Forumda irreatabl bağırsak sendromu diye arat konusu var

• boynumda beze masamda meze

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Ortalık sakinleşse gideceğim de

• Pek ağrımıyor biraz sızı oluyor gibi çok basınca ve çok hareketli kayıyor

• 1 ay önce panik atak geçirdiğim sırada gitmiştim sağlık ocağına o zamanlarda da sırtım gögüsüm ağrıyor üşüme titreme falan oluyordu doktor dinledi falan üşütmüşsündür dedi birşey olmadıkça gelme dedi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.