Şimdi Ara

BOYNER GÖMLEK -PANTOLON 2AL 1 ÖDE (Hopi ile) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
8
Favori
44.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes normal fiyatına kabuldü zaten. Kendileri hata yaptı hiçbir şekilde müşteriye memnuniyet saglamıyorlar.

Herkes sosyal medya hesaplarına şikayette bulunsa kesinlikle sonuç alınır. Daha önce gördük salomon ayakkabı olayı vardı bi sitede .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc.nc -- 1 Ağustos 2018; 16:2:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşe yarar hediye çeki verseler bari

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    Ben normal yazan fiyatlara razıyım zaten. Yeterki levis pantolon da yaptıkları gibi 10-15 gün bekletip iptal etmesinler. Zaten 20 lira hediye çeki vermişlerdi onunda 9 lirası kargoya gidiyordu. Bu sefer de aynısını yaparlarsa üşenmeyip thh ye başvuracağım. Son zamanlarda moda oldu bu iptal boyner de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sistemsel hata yapıyorlar ve haber vermeden iptal ediyorlar. peki sözleşmede kardeşim bizi koruyan hiç mi madde yok?
    Ulan faturada Euro kurunu değil USD kurunu alıp yanlış kestim. Müşteriye gönderdim faturayı; farkedince geri çağırdık. Banane kardeşim dedi, bana gelen fatura bu diye diretti. Üstelik yazılı sözleşmede yok arada... Yemediğim fırça kalmadı...
    Niye sözleşme tıklıyoruz biz alışverişte... hiç mi bizi koruyan madde yok???
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    topluca bir metin , ortak bir metin olsun hocam...

alışkanlık yaptı bunlar.. Dikkatini çekmek lazım;
  • Güzelce iptal etsinler de thh ye vereyim. Bu ne böyle önüne gelen iptal ediyor. Bize ne kardeşim satmayın böyle yapacaksanız.

• Bende 2 gömlek aldım 30 tl ye 8 tlde kargo ücreti kesti. Bana bugün elime 1 gömlek geldi digeri hala tedarik sürecinde. Gelen ürünü internette 100% pamuklu diyordu fakat gelen ürün %70 pamuk %30 keten yazıyor. Bu sizce hata mı? Ama genel anlamda memnunum gömlekden inşalla digeride gelir wn kısa zamanda

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Aynen. Daha önce levis kot olayında da çok bağırdık forumda ama kimse ilgilenmemişti. Bu sefer gerçekten beraber hareket edip şikayet var, mail , thh ye şikayet edelim. Hayır madem fiyat hatası var müşteriye bilgi ver eksik kısmı ödeyip ürünlerimizi alalım. 10 gün bekletip de stok bitti demek resmen dolandırıcılık, müşteriyi enayi yerine koymak

• ben güzelce yazdım döşedimde Allahın kulu dönmedi
  • Normal fiyattan ilk alanlardanım tedarik sürecinde yazıyor

• Şimdi anladığım kadarıyla bazılarından sistem hatası ile düşük tutar çekildi ve o alışverişler iptal ediliyor doğru mudur?

Şuan almamızda bir sakınca var mı arkadaşlar, kullanılabilecek başka bir çek kupon vs. kombo var mı?
  • Konuyla ilgili mesaj göndermiştim, gelen cevaba bakın.

​"Değerli Müşterimiz Merhaba,

Öncelikle güzel günler dilerim.

Siparişinizi 2-7 gün içerisinde kargoya veremedik, bunun için üzgünüm. Siparişinizin tedariği sağlanamadığından dolayı ücret iadeniz gerçekleştirilecektir. Sipariş iptaline onay vermek ve iade süreci hakkında bilgi almak için 444 29 67 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.​​​"

Halbuki siparişi vereli daha 5 gün oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende tedarik sürecinde yazıyor. Normal fiyattan aldım herhalde
  • İptal bekliyor 3 gündür ama iade yapılmadı hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: Predator536

İptal bekliyor 3 gündür ama iade yapılmadı hala.
    +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iptal bekliyor yaziyor bende de..

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Aynen,çok şaşırdı boyner,öyle böyle değil adamlar sosyal medyadan bile sallamıyo artık yazılanları...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.