Şimdi Ara

Böyle Bir Sevgiliniz Olsa Ne Yapardınız ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
4
Favori
5.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en üstteki adres bile sıkıntılı dogan kaşaroğlu sokak
  • Kusura bakma kardeşde bu karıyla tatil yapacağına 4000 lirayı eskorta ver birde normal ucuz bir pansiyon bul, hem bunun egosunu kaprisini çekmezsin hemde profesyonel ellerde rüya gibi tatil yaparsın. Bunu da kaldır at bundan sevgili olmaz çakal bu.
  • Sevgiliden ziyade insan değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha adamı öldürdünüz yorum atmayın toprak atın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben böyle sevgilileri de anlamıyorum. Kardeş beraber tatile gidecek aşamaya kader gelmişsiniz ama samimi değil misiniz? Yaz cevap olarak "4000 liranın bana giriş saati ne zaman" diye konuşun tartışın üstteki arkadaşın dediği gibi. Benim sevgilim yok ama kız arkadaşlarımla bile böyle yapmacık konuşmuyorum biraz doğal olun Sen daha 4000lira pahalı diyemiyorsan nasıl evleneceksin bu kızla? İleride kızla bir gelecek düşünmüyorsan da neden gidiyorsun tatile?

• Seni kullanıp atmak istiyor. Bu tip kişilerden uzak durun.
  • Arkadaş yorumlar cok sacma yılın bu zamanında tatil pahalı belki bu cocuk ısrarla seni tatile götüreceğim dedi kıza öncesini bilmiyoruzki para vardır giderler takılırlar 3-5 gün hem tatil deniz kum güneş hem pompa yılın bütün stresini atar gelir keşke fırsatımız olsa biz gitsek

• 4.000 TL ye onun sülalesiyle tatil yaparım.
  • Namaz vaktin gelmiş kardeş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen 4 milyon milyar sen o parayı ne yaptın
  • 4 milyarı tek kızla yemem hocam, aynı paraya 100 liradan 40 adet farklı uyruktan kız düşer ki, türk kızından alacağın zevki, ki o da soru işareti zaten
  • merhaba hocam ben 3 milyara tatile çıkarım

sana uyar mı

• Türkiyede tatil için 4 bin tl verenin kafasında bir sorun vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Berke Ç

Lol bu kız cok komik kardeşim,ben seneye amerikaya gitmeyi düşünüyorum hem de Nj,ny tarafına orda uçak bileti hariç onu sayma zaten amerika ortalama 3-4k lira harcamayı planlıyorum 1 ayda,türkiyede neresi olursa olsun 4bin lira cok fazla 4 günlük tatil için.Postala karıyı kendin git yurt dışına böyle verebilicek bir paran varsa.

Hocam kampa, turlara falan mı gideceksin yoksa kendin mi ayarlıyacaksın pansiyonlarda falan mı kalacaksın

• RadioheadTR kullanıcısına yanıt
    Hocam bi tanıdığımız var nj de yaşıyor onun yanında kalıcam ama.Bu 3-4 bin lirayla ben ekstra harcamalar da yaparım sadece günlük yaşam değil yani.Bilet dışında turla falan da gitseniz 4-5 bine patlar hocam maks.Ayrıca karı-kız konusuna gelince genç adamız amerika ortamını çoğu kişi bilir.Hem amerika hem rahat hem karı-kız.Türkiyede asla 3-4 bin lira verip sevgilimle tatile gitmem açıkçası.Naptığına karışır yok ona baktın yok şunu yaptın.Hiç gerek yok :D
  • 4bin tlye 200 liradan 5 kadini 4 saat kiralarim olum.sabah aksam musluk acik kalacak ise olabilir

• Bence senin kızdan değil, aranızdaki konuşmaları buraya atıp ve dahi milletin kıza hakaret ve küfretmesine sebep olduğun için kızın senden ayrılması lazım, hem de tez vakitte.

Diğerlerine lafım da şu; önce bir adet ciddi ilişki yaşayın, sonra gelin burada ilişkideki para muhabbeti üzerine ahkam kesin oldu mu canlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızın bu laflarından sonra onunla tatile gidersen kusura bakma ama ağır enayisin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.