Şimdi Ara

Böyle Bir Sevgiliniz Olsa Ne Yapardınız ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
4
Favori
5.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyle kiz mi olur be evlenmeden tatile cikiyor bide parayi cocuga odetiyor sonra da sana uyar mi diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık valla 4 aylık maaşımı 4 gün için harcıcam ha otel günlüğü 200 olsa (herşey dahil) hadi yolda 200 olsun, toplam 2 bini iki kişi tamamlarsınız hadi kızda boş kalmaz herhalde bin lira öder bi zahmet, iki işi bin liraya tamamlarsınız.

4 bin sen 4 bin kız ödeyecekse 4 günde 8 bin tlyi nasıl harcıcaksınız hardcore partymi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne?

quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

Mesaji Okusuna Abi, 4 Milyari Gözden Çıkarman Gerek Diyor, Çıkarmamız Degil Hepsi Benden Cıkacak Yani :)

Hocam aynısı bende vardı inanın bu iş yürümüyor böyle çok para harcatıyorlar insana eğer ilişkiniz ciddi değilse (ben kızın karakterini pek beğenmedim para sömüren bir tip) basın tekmeyi kaçın yoksa benim eski sevgilimin bana yaptığı gibi beni sömürüp paramın olmadığı zamanda benden ayrılması gibi olacak , bence kıza daha ucuz ama yine güzel tatil yerleri gösterin bunlarda güzel falan deyin ne tepki vereceğini ölçün eğer yok olmaz senin seçtiğin tarzı cevap verirse inanın ki sizle paranız için çıkıyor (bazı kadınlar hayallerini yaşatacak erkeklerle birlikte olur hocam bu tipler çok para yer sizden çok paranızı sever aranız bitince de ayrılık yaşanır hocam benden size bir tavsiye)

Baska otel filan var dedim zaten yok olmaz diyor o otelde tikinip kalcaz ben gezmek istiyorum diyor

Hocam seni kullanıyor şutla gitsin ciddiyim zaten o ciddi bir ilişki yaşancak karakterde bir kız değil ilişkinin temelini sevgi , aşk yerine parayla kurmuşsunuz , tabi sen daha iyisini bilirsin de bu ilişkinin sonu şimdiden belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne? -- 20 Temmuz 2015; 1:07:27 >

• Hacı biride çıkıp sormamış sen ve kız ne iş yapıyonuz diye
  • Yarin Bir Caresine Bakacaz Artik Calistigimiz Firma Var Eger Beni Yolarlarsa Oyle Giderim Cok Cok Yol Masrafi Olur, Eger Olmaz ise Bir Otel Onerecegim Gelmese Sutlariz Napak

• Hemen hemen o paraya gelir kız seni zor durumda bırakmamak için önceden uyarmış tatlı dille hani seni zor durumda bırakıcaksa başka plan yaparız gibisinden.Bence kötü niyetle dememiştredfşlgjdlşkgj diceğimi sandıysan yanılıyorsun seni ezmiş resmen ağzına kürekle vurur sonra ayrılırdım.
  • hocam yanlış anlamayın ama bu bugün size 4 bin kitler tatil yapar yarın başkasına
  • Madem parayı veriyorsun pişman olma derim yanlış anlama tamamen dostça söylüyorum

Ki bence gitme boşver böylesini .

• Hatuna "Gel 4 bin liraya tatile cikalim." desem "Gider araba alırız o paraya" der.

3-4 gün icin 4 bin lira ne demek??

Tatil için 4 bin liraya bisey demiyorsa düğün yapacagin zaman yandın sen...

Öylesinden uzak durmak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: stv.salih

Madem parayı veriyorsun pişman olma derim yanlış anlama tamamen dostça söylüyorum

Ki bence gitme boşver böylesini .

Parayi Herkes Sever ;)
    Bende 4000 Lira Cok 1500 Gibi Rakam Olsa Bise Olmaz Hic Olmasa Stres Atmis Oluruz. Ama 4000 Olunca

• Hocam seven 4bin kitlemez durumunu biliyorsa. Tabi kızda bıraktığın etkinin ne olduğunu bilmiyoruz. Yukarda dediğimiz gibi 2binlik bir otel onerin tatlı dille artistlik yaparsa belli olur.

• Bu tip bi kadın için hayatta böyle gereksiz masrafa girmem.

• tek odada kalın bari tasarruf yaptır kıza
  • Madem o kadar istiyor desene ona yarısını sen ver yarısını ben vereyim gidelim bakalım ne diyecek
    Kullanma çalışıyor gibime geldi

• Kabahat sende her yaptığın işi kıza danışarak yapıyorsan vay haline.. Şuraya gidiyoruz dersin gidersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • csb olmasını ıstedım ınan. bu nasıl bır mantık nasıl bır ırıte edıcılık arkadas. 4 bını falan gectım, genc ınsan sevgılısıyle pansyona falan gıder. napacanız olum 4-5 gun otelde anca yemek yer ıcer sonra gıder odada sevısırsınız. bunun ıcın de o para verılmez. gıt duzgun bır pansyon bul, maksımum 1000 tlye bıtır ısı. yok mok dıyorsa da yol ver gıtsın
  • Silkerdim

• O kız 👧 4bin tl nin hakkını verecek mi sen onu yaz

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

O kız 👧 4bin tl nin hakkını verecek mi sen onu yaz

Aslinda hakkini verse ne olcak en fazla 1 tane patlatiriz gunluk limit fazlasini yapamiom her bir tane 1300 e gelecek ;)

• Ağzının ortasına kürekle vuracan. Ayar olurum böylelerine
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.