Şimdi Ara

Böyle Bir Oyuncu Nasıl İyi Olabilir? Sabredilir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Patos seni severim, genelde emegine hurmeten tum yazdiklarini okurum ama gelgelim ki bence selcuk kotu futbolcu degil formsuz sadece. Bir kere bundan onceki iki yilda ben selcukun defansif katkilarini gayet begeniyordum orta sahada belki dogrudan top kapamiyordu ama en azindan atak kesiyordu. Tamam bir on liberoda olmasi gereken hircin ozellikler yok ama kavramsal oyun bilgisi sayesinde genelde olmasi gereken yerlerde ama dusuk motivasyondan dolayi bir hantallik var uzerinde hatta bu hantallik paslarina da yansiyor ayaginda topu iki saat eveleyip geveliyor rakibe pozisyon alma firsati veriyor ama arada sirada da olsa bir pas cikariyor
    asist direk. Boyle bir oyuncu anlattigin kadar kotu
    olamaz. Birde ayni sorunu sneijderde yasadi bizim takimda pas almayi bilen adam sayisi 2 yada 3 tur. Pas almayi bilen kanat sayisi belki de sifir. Mesela sneijder oyuna yon verecek kanada dogru bir pas 30 metre bakiyorsun tac olmus, selcuk ne yapiyor kanada tek pasta yonelmiyor once beke atiyor sonra kanada yoneliyor sonra atiyor meloya sonra aliyor sonra topu kanada veriyor. Bizde sorun bundan kaynakli birazda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Agent_47

selçuk türk futboluna gelmiş en iyi orta saha oyuncusudur. gerrard, lampard gibi oyuncularla aynı seviyededir. bunun aksini iddia edenler futbolu nasıl izlemeleri gerektiğini bir bilene sorsunlar.

Bu saydığın adamlarının kramponlarını bağlayamaz selçuk. Abartmayı ne kadar çokta seviyoruz millet olarak
  • Şu adama ciddi ciddi yorum yazanlar da onun kafasındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darwin's Finches

@Böğretmen

Helal olsun lan. Herkesin söylemek isteyip söyleyemediklerini söylemişsin Açık Mert Korkusuz bir şekilde.

Hocam özelden alalım ne dediğini

Bu arada adam haklı selçuk yok ve 2 dk sorumluluk alsa hep gol attırıyor. Ama neden bunu her maç yapmıyor. Belkide ileride kazma oyuncumuz Burak sayesindedir. Bu arada kazma dedim diye banlanırsam futbolun içine sinmiş bir tabiri kullanmaktan gitmiş olmam futbol adına utanç verici olacaktır.

• selçuk galatasaray'da, gerrard ve lampard liverpool ve chelsea de olduğu sürece dediğim şey ispatlanamayacağı için hep sizin gibi düşünenler haklı çıkacak. ama olur da selçuk bu gibi takımların birine transfer olursa(yaşından ve milliyetinden dolayı ümitli değilim ama) ancak o şekilde karşılaştırma fırsatı doğacak...

zamanında arda için nani ve di maria gibi futbolcularla aynı klasmanda demiştim ve o zaman da herkes bu şekilde tepki vermişti ve şimdi ne kadar doğru olduğu ortaya çıktı. inşallah selçuk'a da bu şekilde kendini gösterebilme fırsatı doğar...
  • nicki gördüm, konu başlığını okumadan söylüyorum ki arkadaş ya selçuk ya da burak'a sallıyor. Bi bitmedi kendisi, umarım en kısa zamanda tükenerek yok olursun.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.