Şimdi Ara

Boyasız göçük düzeltme. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
13.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dentteknik

Göçük Onarım Merkezi Dentteknik Ankara Alim Usta

Otomobilinizdeki Boyası Bozulmadan Kaporta Göçükleri ,
    Dolu Göçükleri ,Vakumlu Göçük ve Otoparkta Oluşabilecek Hasarların Onarımı Yapılmaktadır.

Profesyonelliği ve tecrübeyi arıyorsanız ,ben 20 seneyi aşkın bir süre kaportacılık geçmişim var ve bu işi Hollanda da 10 yıl yaptım,şimdi tam donanımlı Hollanda'dan getirdiğim aletlerle birinci sınıf işçiliğimle Ankara da çalışmaya devam ediyorum ,sayfaya bir göz atın ve olası hasarlarda sizlere yardımcı olmak isterim. Saygılarımla

www.facebook.com/boyasizgocukduzeltmealimusta

dentteknik@gmail.com

NOT.KESİNLİKLE BOYAYA ZARAR VERMEDEN YApilAN BİR ONARIM İŞLEMİDİR.

Profiliniz kapalı olduğu için burayı takip edip etmediğinizi bilemiyorum, facebook'taki sayfanıza mesaj gönderdim. Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

• Tahsin053 alim ustaya gitceksen 2 kere düşün. Noswagen abimizin yaşadıkları aşağıdaki linkte

http://forum.donanimhaber.com/m_67494423/f_//tm.htm#85490329

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakkir06 -- 21 Aralık 2013; 20:02:17 >
  • cakkir06 kullanıcısına yanıt
    Noswagen abiye ayıp edilmiş. Bire bir tanıdığım sevdiğim birisidir.
  • Güncel, Ankara ya da Bursa da boyasız dolu göçüğü yapabilecek usta var mı bildiğiniz?
  • Bursada boyasız göçük tamiri profosyonel annamda canaksu otomotivde boyasız onarımı yapılmaktadır. Referans yapılan işlerdir. Buttim karsısı eski oto kopda galericiler sitesi 7 BL no 39 adresindeki yerimizde Faliyet veriyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyasız göçük düzeltme ekipmanları ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz Türkiye'nin en büyük alış veriş mağazası
    www.gocuksepeti.com
  • İsviçre den ithal ettiğimiz ve Türkiye tek yetkli distribütörü olduğumuz THOTBOX ile verdiğimiz eğitimler..
  • 20 ildeki uygulama merkezleri ile boyasız göçük düzeltme alanında Türkiye'nin en yaygın firması olan otoPARS, araçlarınızdaki göçük ve dolu hasarlarını onarır. Daha fazla bilgiyiwww.otopars.com alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otopars -- 20 Şubat 2017; 13:45:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.