Şimdi Ara

Boy Uzatma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
2
Favori
14.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar öncelikle sormak istediğim bu boy uzatma tamamen spora mı bağlı yoksa diğer etkenler de önemli mi

asıl konu ise ben günde 500 defa falan zıplıyorum ve 1 kutu süt 1 kase yoğurt falan bitiriyorum ve yüzüyorum şuan boyum 183-84 falan sizce daha uzarmıyım ? teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldtraveller -- 5 Eylül 2012; 15:13:18 >

• yasini ve ne kadar yuzdugunude soylersen yardimci olurum. ben yari olimpikte 50 kere gitgel yapiyorum boyunun uzamasina yardimci olur
  • 2 saat falan - yaş 17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldtraveller -- 3 Eylül 2012; 19:22:31 >
  • up
  • Bu gidişle boyun uzar ama cok fazla degil
  • boyun fazla uzamaz en fazla 3-5 cm uzarsin air alert gibi programlarla ziplamani gelistir ama once isin ve doktoruna basvur
  • boyun fazla uzamaz en fazla 3-5 cm uzarsin air alert gibi programlarla ziplamani gelistir ama once isin ve doktoruna basvur
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTS

Uzama çoğunlukla genetiktir.Ama çok taktıysan bu konuya ve paran varsa.AAKG,L-Argine,Balık yaği al ve Özellikle ilk iki ürünü yuksek dozda(10gr) damardan kullan.Durum göre 2m bile olma ihtimali var.

ama ilk once kesinlikle doktoruna basvur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanj90

quote:

Orijinalden alıntı: DARTS

Uzama çoğunlukla genetiktir.Ama çok taktıysan bu konuya ve paran varsa.AAKG,L-Argine,Balık yaği al ve Özellikle ilk iki ürünü yuksek dozda(10gr) damardan kullan.Durum göre 2m bile olma ihtimali var.

ama ilk once kesinlikle doktoruna basvur.

Alıntıları Göster
    Genetik,beslenme ve spor bunlar boyun uzamasında etkili faktörlerdir.Yerçekimine karşı yapılan her spor boy uzatır.Bundan kastım:voleybol,basketbol vs.Yüzme ve ip atlamanında boy uzamasına katkıda bulunduğu aşikardır.Boyunun uzamasını istiyorsan beslenmene dikkat et ve boy uzamasına yardımcı olan sporları yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Steelhammer

Genetik,beslenme ve spor bunlar boyun uzamasında etkili faktörlerdir.Yerçekimine karşı yapılan her spor boy uzatır.Bundan kastım:voleybol,basketbol vs.Yüzme ve ip atlamanında boy uzamasına katkıda bulunduğu aşikardır.Boyunun uzamasını istiyorsan beslenmene dikkat et ve boy uzamasına yardımcı olan sporları yap.

Alıntıları Göster
    boy uzatma formülü diye bir e-kitap var. Bunu daha önce duyan veya bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeC-J

boy uzatma formülü diye bir e-kitap var. Bunu daha önce duyan veya bilgisi olan var mı ?

Alıntıları Göster
    Boy uzaması 22-23 yaşına kadar devam etmektedir. 22-23 yaşına kadar doğru beslenmeyle, spor yapmayla ve sağlıklı bir uyku düzeniyle boyun uzaması devam ettirilebilir. Fakat bu yöntemlerin dışında ekstra yöntemler de vardır. Yabancı bir kitabın Türkçe çevirisi yapılmıştı geçenlerde. Linki de şuhttps://goo.gl/3yaRPY uzaman isteyen arkadaşların bi göz gezdirmesini tavsiye ederim. Olumlu yorumlar var nette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdenen -- 5 Ağustos 2015; 23:38:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kdenen

Boy uzaması 22-23 yaşına kadar devam etmektedir. 22-23 yaşına kadar doğru beslenmeyle, spor yapmayla ve sağlıklı bir uyku düzeniyle boyun uzaması devam ettirilebilir. Fakat bu yöntemlerin dışında ekstra yöntemler de vardır. Yabancı bir kitabın Türkçe çevirisi yapılmıştı geçenlerde. Linki de şuhttps://goo.gl/3yaRPY uzaman isteyen arkadaşların bi göz gezdirmesini tavsiye ederim. Olumlu yorumlar var nette.

Alıntıları Göster
    merhaba 1997 dogumluyum .kilom 75. boyum 1.91 sizce dahah uzarmıyım 2.00 olurmuyum????????

• quote:

Orijinalden alıntı: volkanali

merhaba 1997 dogumluyum .kilom 75. boyum 1.91 sizce dahah uzarmıyım 2.00 olurmuyum????????

Alıntıları Göster
    ben 13 yaşındayın 180 im 2 m olmam için ne yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutmt27i

Merhaba ;
    Kardeşim öncelikle 13 yaş için 1.80cm boy oldukça ideal.
    Sanırıb basketbol oynuyorsun. Eğer Basketbol oynuyorsan 2.00cm olacağım diye kafanı takma.
    Yapman gereken Sağlıklı beslenmek,Düzgün spor yapmak gelişimin boy ve fizik için ana kuralların başında gelir.
    Sana tavsiyem yaşın küçük olduğu için önünde uzun yol var. (Ball handling ve Fundamental ) çalışmaları yapman. Guard pozisyonuna gözünü dikmen. :)
    Böyle giderse 2.00 cm olabilir geçebilir yada 1.90 gibi boylarda olabilirsin. yapın genlerin beslenmen ve yaptığın sporla paraleldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerterzioglu

quote:

Merhaba ;
    Kardeşim öncelikle 13 yaş için 1.80cm boy oldukça ideal.
    Sanırıb basketbol oynuyorsun. Eğer Basketbol oynuyorsan 2.00cm olacağım diye kafanı takma.
    Yapman gereken Sağlıklı beslenmek,Düzgün spor yapmak gelişimin boy ve fizik için ana kuralların başında gelir.
    Sana tavsiyem yaşın küçük olduğu için önünde uzun yol var. (Ball handling ve Fundamental ) çalışmaları yapman. Guard pozisyonuna gözünü dikmen. :)
    Böyle giderse 2.00 cm olabilir geçebilir yada 1.90 gibi boylarda olabilirsin. yapın genlerin beslenmen ve yaptığın sporla paraleldir.

Alıntıları Göster
    ben hiç spor yapmadım yeterki boyum uzasın boyumun uzaması için herşeyi yaparım

• quote:

ben hiç spor yapmadım yeterki boyum uzasın boyumun uzaması için herşeyi yaparım

Alıntıları Göster
    benim sakallarım çıkıyor 3 günde bir tıraş oluyorum bu kotumu ki acaba
  • Konu hort olacak yaş 15 boy 1 65 fakat geçen seneye kadar çok kısaydım bir sende birden bir altmış eş oldum . Tavsiyeleri iz neler boyum en fazla kaç olur
  • Merhaba Arkadaşlar Ben 15 Yaşındayım Boyum 1.63 Kilom 56 Sürekli Basketbol Oynuyorum ama Boyum Uzamıyo Yardım Edin Ne Yapmalıyım Bu Arada Yurtta Kalıyorum İmkanlarım Kısıtlı Yani Yardım Edin Lütfen Ne Yapmalıyım
  • Hocam neden uzamak istiyorsun? Bence boyun gayet ideal ve iyi ben 190 cm yimde noluyor bazi araçlarda otururken kafam tavana deyiyir
  • quote:

Orijinalden alıntı: justlook78

Hocam neden uzamak istiyorsun? Bence boyun gayet ideal ve iyi ben 190 cm yimde noluyor bazi araçlarda otururken kafam tavana deyiyir
    arkadaşlarımın yanında kısa kalıyorum yardım edin yaşım 15 1.63 boyum kilom 56 yardımcı olun dediğim gibi yurtta kalıyorum ve uzamak istiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.