Şimdi Ara

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.140
Cevap
30
Favori
220.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

B&W CM9 S2 Hoperlörlerimi satıyorum. ilk sahibiyim ve Dikmenden aldım. Piano Black sıfır gibi çizik dahi yok.
    ilgilenen arkadaşlar pm atabilir.

saygılar.
  • Bowers & Wilkins HTM62 S2 Center Beyaz hoparlör aldım. Beyaz aradığım için çok fazla alternatif bulamıyorum. Front olarak 2 adet daha Bowers & Wilkins HTM62S2 alsam olur mu ?
    Yoksa en az Bowers & Wilkins 685 s2 bulmalıyım. Yardımcı olur musunuz ?
  • hasans kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın htm62’yi. :)

Crossover devreleri center için özelleştirilmiş mi bilmiyorum ama şahsi fikrim hoparlör hoparlördür eğer doğru çalıyorsa her yerde kullanabilirsiniz.
    Elinizde şu an center olduğuna göre sağ yada sol kanala bağlayıp mono bir parça ile deneyin eğer beğenirseniz 2 tane daha alıp kullanabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkal

Hayırlı olsun güle güle kullanın htm62’yi. :)

Crossover devreleri center için özelleştirilmiş mi bilmiyorum ama şahsi fikrim hoparlör hoparlördür eğer doğru çalıyorsa her yerde kullanabilirsiniz.
    Elinizde şu an center olduğuna göre sağ yada sol kanala bağlayıp mono bir parça ile deneyin eğer beğenirseniz 2 tane daha alıp kullanabilirsiniz.
    Bowers & Wilkins 685 s2 göre çok mu kötü olur ? idare eder mi ? Mono olarak bağladım ama pek anlamadım. Ses için en azından bas zayıf gibi.
    Basın zayıf olması kayıttan, ayardan yada amfinin hoparlörü sürememesi gibi bir çok nedene bağlı olabilir buradan net bir şey söylemek zor.

İkisini de dinlemedim o yüzden bir şey demem doğru olmaz. Daha önceki versiyonlarda hatırladığım aynı serilerde aynı driverlar kullanılıyordu. Teorik olarak baktığınızda centerda 2tane mid/bas driver var ve kasa daha büyük 685’e göre daha iyi bas vermesini gerekir ama gerçekte böylemidir denemek gerekir. :)

Hızlıca bakarken aşağıdaki linki buldum hepsini okumadım ama bir bakın isterseniz sizin durumun tersi var sanırsam center için 685 kullanılmış htm61 yerine;
    https://www.avsforum.com/forum/89-speakers/2996766-pairing-center-channel-b-w-685-s.html#/topics/2996766

• Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz linkteki Avsforum sayfasındaki yorumları okudum. Htm62 s2 ve 685 s2 çok iyi uyum sağladığını söylemişler. 685 s2 de beyaz uygun fiyata bulmak çok sor. siyah olanlar 2.el için 2400 gibi beyaz 1 tane var oda 3500 TL. 2500 Bütçem var onuda aşamam.
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu. :)

İkinci el için çokmuş gerçekten. Bir şansınızı deneyin bence, hoparlörde ekstrem renkler özel durumlar dışında tercih sebebi olmaz o yüzden belki pazarlık payı vardır. ;)

• Arkadaşlar selamlar, bende ufak bir yükseltme yapmak amacındayım , sıfır almayı düşünmüyorum.Zira bw ürünleri her zaman pahalı oldu malum.

CM serisi yada eski 703 'lerden olabilir , 804 te olabilir eski seriden. Geçen gün 2000 usd fiyata 804 satıldı kaldıramadım kendimi,bin pişmanım.

Arka sayfalarda CM serisi , eski 703 serisinin altına konumlandırılmış diye belirtilmiş , bu nedenle sormak istedim .Bu şekildemi ?

Birde İstanbul'da eski 703 sahibi arkadaşlar beni dinleti için misafir ederse sonsuda dek müteşekkir olurum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHako -- 16 Mart 2019; 14:43:20 >
  • DHako kullanıcısına yanıt
    2000dolara 804 gerçekten iyiymiş güzel fırsatmış.

Ben eski 700 serisinin centerını kullanıyorum htm7. Kendine gelmek için ciddi güç istiyor avr değiştim yne de hakkını veremiyorum şu an class ab power arayışındayım.

Şu an yer sıkıntısından dolayı on wall front ile devam ediyorum ama 705 veya 805 ekleyip ön tarafı tamamlamak hayalim bakalım artık ne zaman olursa.

Bundan seneler önce büyük hayallerle İstanbul’a cm9 dinlemeye gitmiştim bende hayal kırıklığı yaratmıştı ne sahne ne ses açısından o yüzden dinleti yapmadan girmeyin derim bu işe. :)

• onkal kullanıcısına yanıt
    Eheh , dinlemeden alınırmı yav , deli derler adama . Bana bir çift front lazım,sinema işini ayırıcam .
    Aslında 703 eski seri istiyorum,hiç dinlemedim ama o kolonların bana uyacağını düşünüyorum.

Birde dikkatimi çeken bir şey var , yeni çıkan herşeyin kalitesi daha düşük olmaya başlamış. Yeni çıkan 603 best buy'da 899 usd fiyata satılıyor. Demekki bu adamlar bu iki kolonu 150 , taş çatlasın 200 dolara mal ediyor. Eskiden böyle değildi ..
  • DHako kullanıcısına yanıt
    Kalite on numara ama tasarımlar biraz kaba eskilerde :))

Şahsi görüşüm cm serisinin altına inmemek gerek. Yeni 700 serisini dinlemedim ama 600 serisinin fiyat seviyesinde başka seçenekler de var.

• satılık bir çift B&W DS3 surround.
    Çok temiz,sıfır ayarında
  • Bizim forumdaş sakgoz bir ara B&W CM lerini satıyordu elden çıkarabildi mi? Olmadı onunla irtibata geçin derim.
    Kendisi sıkı B&W cidir. Bir çok modelini kullandı. Sanırım şimdi 804 d3 leri olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    Sevgili Atilla sıkı B&W ci olduğum kesin ama hafızan ufak yanılma dışında baya sağlam:) 803d2 kullanıyorum elimde piano black cm7 var malum site de ilanı var zaten
  • firstdejavu kullanıcısına yanıt
    Malum sitedeki ilan sizin mi

• onkal kullanıcısına yanıt
    Siteye ilan vermedim henüz hocam.
    Renk siyah ve sıfır gibidir.
  • firstdejavu kullanıcısına yanıt
    Mesaj attım üstad.
  • sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    İnşallah D3 de nasip olur diyelim o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar B&W 704 için Stereo amfi düşünüyorum fiyat gayet uygun olması şartı ile ne önerirsiniz
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    Yeni 700serisi mi eski 700serisi mi?

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.