Şimdi Ara

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.139
Cevap
30
Favori
220.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eskiden donanım haber denilince insanların alıp kullandığı cihazların özelliklerini,güzelliklerini ,tavsiyelerini anlattığı bir site gelirdi akla,ama artık o site gitmiş yerine sahibinden.com gibi bir site olmuş resmen.
    Uzun süredir takip ediyorum çoğu nick hafta da bir sistem yeniliyor,yağlıyor ballıyor.İnsanları saf sanıyorlar kendi sattıkları malları,kullanıcı gibi tavsiye edip satmaya çalışıyorlar resmen.Birde başka firmalara taş atıp kötülüyorlar.
    Ticaret böyle yapılmaz benim bildiğim.Bu site artık güveninirliğini kaybetmiştir.
  • spiderman61 kullanıcısına yanıt
    Kimmiş bunu yapan yazında bizde bilelim

Lafınız Turushanovgu nick li abimize ise abesle iştigal olmus mesajınız cunku tum forum daki yakın dan birbirini Tanıyan bir grubun icinde cok değerli bir abimiz

Ayrıca burdaki belli bir grup özellik le burdan ürünlerini veriyor ki yabancı degil kendi içimiz de satılsın yabancıya gitmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 5 Eylül 2015; 10:10:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiderman61

Merhaba
    Eskiden donanım haber denilince insanların alıp kullandığı cihazların özelliklerini,güzelliklerini ,tavsiyelerini anlattığı bir site gelirdi akla,ama artık o site gitmiş yerine sahibinden.com gibi bir site olmuş resmen.
    Uzun süredir takip ediyorum çoğu nick hafta da bir sistem yeniliyor,yağlıyor ballıyor.İnsanları saf sanıyorlar kendi sattıkları malları,kullanıcı gibi tavsiye edip satmaya çalışıyorlar resmen.Birde başka firmalara taş atıp kötülüyorlar.
    Ticaret böyle yapılmaz benim bildiğim.Bu site artık güveninirliğini kaybetmiştir.

turushan abimiz zaten kendisi bildigim kadarı ile doktor... arkadasın haklı oldugu konu var biraz.. çünkü geçen dikmen e kapısının önünden duraklarken cem bey diger arkadası donanımhaberden bahsediyorlardı, orada çok düşer falan muhabbet yapıyorlardı. ha onlarda başka firmaların burada kullancıı gözküp reklam yaptıgında bahsediyordu.. sonra içeri girip olaya dahil olup; cem beye bu konu hakkında sordugumda aynı IP adresinden birden fazla kullanıcı ismi ile bazı firmaların karalandıgının bazılarının övüldüğünden bahsediyordu... benim tesadüfi olayım bu... ha burada tecrübeli abilerimiz zaten belli onlara kimse laf diyemez.. zaten pm soru sordugumuzda her konuda yardımcı oluyorlar sagolsunlar.. ama dikkat etmek gerek

• Tuğrul ve İsmail bey teşekkür ederim,
    Kastedilen bensem ben bir ürün ilanı verince yağlayıp ballamam, bu yüzden üzerime almıyorum, kaldı ki bu kimseyi ilgilendirmez
    Zaten bilgi paylaşmak isteyen paylaşır, site de hiçbir zaman bu yüzden önemini ve güvenini kaybetmez
    Iyi muhabbetler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba

Üstad, bu konulara fazla takılmam ama merakımdan bir bakayım dedim, profilinizde 1 seneyi aşkın süredir üye olduğunuzu ve toplam 2 mesajınızı görüyorum, üstteki yorumu yapabilmeniz için sanki çok daha pişmeniz gerek diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

quote:

Merhaba

Üstad, bu konulara fazla takılmam ama merakımdan bir bakayım dedim, profilinizde 1 seneyi aşkın süredir üye olduğunuzu ve toplam 2 mesajınızı görüyorum, üstteki yorumu yapabilmeniz için sanki çok daha pişmeniz gerek diye düşünüyorum

Arkadaşın yazdıklarına katılmamakla beraber. Pişmenin veya bu işi bilmenin mesaj sayısı ile orantılı olduğunu düşünmüyorum. Ben burada üye olupta 2 3 mesajı olan ve 5000 postu olan arkadaşlara ders verecek adamlar tanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuhaser -- 6 Eylül 2015; 11:37:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Buraya hic yazmayan arkadaşlarınız olup burdaki arkadaslar dan çok daha fazla bilebilirler buna kimsenin itirazı yok mevzu iki post atıp ta kimin kim oldugunu bilmeden itham altında bırakmak.

Burda çok yazan arkadaslar asagi yukarı kimin hangi meslek te oldugunu zaten biliyor bu sebeple bir malı ovup ovup satma olayına kimse girmez oyle adamı da iki dk da ifşa ederler

Diger konulara bakarsanız gecmis te bir arkadasın yaptıgı yanlis hemen tepki aldı

Bir distributor firmanın yazdığı mesajlar tepki aldı

Bir Dagitici bayinin yazdıkları her dağıtımı iptal olan ürünün yerine yeni dağıtma başladığı urune iyi demesi hep tepki aldı

Lafım ona ki burda bir aile olmus birine bu ithamı yapan arkadas cidden pişmesi lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon isim belirtmedim. Arkadaşın yazdıklarına katılmamakla beraber den bahsettiğim kişi spiderman61 idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pişme kısmına mı takıldınız?
    Madem öyle; mesajda bu forumun özeliğinden bahsedilmiş, 1 senedir kendileri ne gibi bir katkıda bulunmuş, siteye gir oku çık, sonra da sahibinden gibi olmuş de, ayrıca zaten bu site üzerinden alım satım da yapılıyor, diğer forum sitelerinde olduğu gibi, yanlışlık bunun neresinde

• quote:

Merhaba

spiderman61,

inşallah fake ya da başka bir hesap değildir. sadede gelelim. odyo vidyo topiğinde az çok birbirimizi tanırız. kimin ne niyetle hareket ettiğini yeri gelir anlarız.
    ama sahbn.cm da yada benzeri satış platformuna indirgenmesi bu forum için biraz zor. insanlar beğenilen ürünleri, piyasası, fiyatı olan ürünleri kendi aralarında alır alan veren mutlu olur bunda bir sıkntı yok ve çok güzel imkan. yenisinizdir bilmezsiniz. uzun zamandır takip ediyorsunuz o zaman bazı şeyleri bilmeniz gerekirdi kimse bu platformu kullanıp malını yağlayıp pullayıp satmak gibi düşünce içinde olmaz. olursa zaten etik olmaz kimse tasvip etmez zaten. neye, hangi sebeplere istinaden böyle düşündünüz paylaşırsanız bizde öğrenmiş oluruz. bakalım nedir ???

• Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın ben herkes için demedim zaten kimin ne yaptığını siz tabiki daha iyi bilirsiniz.Devamlı burdasınız,fikir alış verişi yapıyorsunuzdur.Ama bu gibi şeylerle sizde karşılaşmışsınızdır.Ben zaman buldukça girer sizlerin yazdıklarını okur fikir alırım,bazen mağazaları dolaşır tanıdığım insanlarlada görüşürüm.Turushan beyin dediği gibi pek fazla mesajım yoktur,daha çok okuyup bilgi almayı yeğlerim.Açıkçası sizin gibi çok değerli bilgiler veren kişilerde var.Ama insanları ve firmaları kötüleyip dalga geçen insanlarda,herkes sizin gibi olsa deneyimlerini paylaşşa ve yardımcı olsa keşke donanım haberin amacı da bu olsa gerek.
  • yok siz gönlünüzü ferah tutun, bu ev sineması ve stereo forumlarında o niyette olanlar fazla barınamıyor bir kaç mesaj ya da işlem yaptıktan sonra sıvışıp gidiyorlar. ses sistemleri başlığında yüz yüze tanışma imkanı da bulduğum telefon ile de konuştuğum veya buradaki PM ile de olsa yazıştığım çok kıymetli ve saygın kişiler var. Yine bu forumu takip edip hiiç mesaj yazmayan bir dolu hifi meraklısı insanın da olduğunu bizzat biliyorum.
    forum zaman zaman kalitesi düşüyor, kimi hifici küsüyor çekiyor gidiyor kimisi ilgisini kaybediyor vs. vs.. ama paylaşımcı kültürü her daim devam ediyor.
    Bu durum özellikle satıcıların hoşuna gitmiyor. forumu takip edipte kendilerine alıma gidenler pek aldanmıyor zira. aldatamadıkları müşteri ya da çok soru soran müşteri de satıcıların hoşuna gitmiyor genelde. İyi niyetli ve sabırlı satıcılarda hiç yok değil tabii. Buradan da övdüğümüz müşteri yaklaşımı olumlu olan satıcılar var. ama en nihayetinde ticaret yaptıklarından ticaretde de illaki yalan,dolan ya da gerçeğin bir kısmını gizleme ve pazarlama taktikleri dönüyor. bunu da alıcıların da çoğu biliyor zaten alıcıların bir kısmı da ticaret erbabı olduğu için bir orta yolda buluşuluyor. bazen satıcı bir adım geri atıyor bazen alıcı biraz taviz veriyor. bu işlerde hep ban hep bana da olmaz. satıcı da kazanacak alıcı da kazıklanmayacak bir yol bulunmalı.
    bu kur durumları içerisindeyken de satıcıların işlerinin zor olduğu aşikar. bizler de bu durumda 2. ele ağırlık vererek bu hobide yolumuza devam ederiz edebildiğimiz kadar. Tabii yeni nesil ve son teknolojik ürünleri alma ve kullanma hevesimize gem vurabildiğimiz ölçüde

• Karşınızda B&W yeni 800 serisi detaylı bilgiler linkte;

http://www.bowers-wilkins.net/Speakers/Home_Audio/800_Series_Diamond?c=set

Bu da serinin Türkiye fiyatları hakikaten fiyatı iki kat pahalanmış inanılır gibi değil rakamlar

http://www.canhifi.com/markalar/bowers-wilkins/urun-detayi/802-d3-78.679.aspx
     Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri

• Birkaç resim daha
     Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakgoz79 -- 9 Eylül 2015; 21:45:20 >

• yüzbin TL mi
  • Yuh...
  • yanlıs okumadıysam 100 bin TL yazıyor..
  • 102.184 TL. D segment dolu bir sedan parası. Bunlar işin .... çıkardılar yani, nasıl üretmişler, amazondaki son ağacı mı kullanmışlar?
  • Ona bakarsanız açıp sonus faber aida fiyatına bakın. Hatta en tapasi mbl. Ben milyarder olsam bitek bunlara sıfır fiyatını veririm aksi takdirde ikinciel de yarı fiyatına satılıyorlar piyasaya düştüklerine. Tabi kur'da işin içine etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache Air Fighter -- 11 Eylül 2015; 18:36:25 >
  • Kur konusu ayrı bir mevzu, hesabı kitabı basit. Asıl soru Euro, dolar bazında fiyatlar niçin artıyor?

2012 Yılından bu yana bir çok markada döviz bazında %50'nin üzerinde artışlar var.
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.