Şimdi Ara

boun işletme iktisat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ygs 14 k lys netlerim mat 43.25 mat 21.25 boun mümkün mü?

• edb ort 49 50 cog 20
  • Zor gibi.Gecen sene bi arkadasım toplamda 57 yapmıstı.13kdan 1900 oldu.Gecen senenin zorlugu malum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teressss T kullanıcısına yanıt
    Abart abart 😁😁zaten bounun edebiyat ortalama 45 Ada'mın önünden Mf ler çıkacak 18 coğrafya 46 edebiyat yeter de artar bile 43 mat yapan TM zor bulunuyor

Zaten bunları yapsan sıralaman 500 falan olur ama 50 edebiyat yine de bi eşiktir

• uppppp
  • serenatay S kullanıcısına yanıt
    Bana dediniz sanırım,etiketlememişsiniz.Yalan borcum yok,kendinizi inandırmak isteyebilirsiniz.Zaten sayısal öğrencisiyim,arkadasım gecen sene bu neti yaptı ve 1900 oldu.Ne diyeyim simdi yani? 43 mat normalde iyi ama sonucları görmüyor musunuz?

• kıskananlara bakma hocam sen edebıyatı dedıgın gıbı yap rahat boun işletmeye gırersın
  • marblegilded M kullanıcısına yanıt
    sana demedim :D ortalıkta 45 -50 yaptım diyen tm var mı ki ? zaten toplamda 57 yapmış geçen sene 21 geo olsa 36 mat gibi bi şey bununla 43-45 edebiyat ve 15-16 coğrafya yaparsan 1900 e gelir geçen seneden 7 net oynamaz bir matta hadi belki geo bir iki net oynar arkadaş ortalama mattan ki tm1 in dörtte biri o o arkadaştan fazla yapmış yani bu normal geçen sene kolay edebiyatta fulleyen olmadı ama 50-52 yapan çoktu normalden, ben arkadaşın 50 net edebiyata ve 20 net coğrafyaya ihtiyacı olmayacağını zaten bunu yaparsa ilk 500 e kendini atacağını söylemek istedim .ben geçen sene 22 binden 5 bine 27,5 mat 19,25 geo 43 edebiyat 14 coğrafya ile çekmişim zaten o arkadaşın da 1900 e çekmesi normal olan değil mi kendimi niye kandırayım sonuçta her şey açık ve belli gibi bu sene de hadi diyelim matta ortalama 4 soru kadar yukarı çıktı geoda 1 tane yukarı çıktı geçen sene işletmeye girenlerin ortalaması ne 45 bunlardan bazıları 50 yapmışsa bazıları 40 yapıp girmiş demek bakıyoruz 18 net coğrafya yine bakıyoruz 40 net matematik 21 net geometri yani bunları yapan insanların hepsi 1070. de değil bazı adam ilk 100 de bu ortalamaların aynısını yapsan bile girersin aradaki farkı kapayan ne sınavın daha kolay olması ben sadece alt limiti geçen senenin ortalaması alıyorum o sebeplerden ötürü bu arkadaş işletmeye de iktisata da rahat girer gibi

• serenatay S kullanıcısına yanıt
    Hocam herkesin gönlüne göre olsun,daha maç bitmedi kimse de bilemez zaten.Dediginiz gibi gecen sene cok sacma netlerle cok one çekildi.Sayısallardan tm cok tercih eden oluyor,bu yuzden de benim fikrim bu yönde.18 temmuza kadar kimse bilemez tabiki,eğer Sayısallar tamamen çekilmiş olsa cok rahat girer buna bir lafım yok

Edebiyat 50+ olmazsa işletme zor, iktisat olası...

Tabi obp 90+ ise...

Şansınız bol olsun...
  • marblegilded M kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum :)) her şey iyi olur inşallah başarılar :)))
  • edebiyat genelde +50 de sınav için 50 dedim obp 90
  • herkese teşekkürler iyi düşünceleri için herkesin gönlüne göre olsun
  • uppp
  • ben de tm'den ilk 100 istiyorum. ygs 1800, lys1 49-1 30-0
    edebiyattan kaç yapmam lazım minimum?
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.