Şimdi Ara

Boun İnşaat hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar burada okuyan arkadaşlara bir kaç soru yöneltmek istiyorum

öncelikle boğaziçi teknik üniversitelere kıyasla daha kötü mühendislik alanında bu açığı kendimi geliştirerek kapatabilir miyim?
    ikinci sorum buradan çıkan insanların hep farklı dallara yöneldiğini duydum.benim küçüklükten beri hayalim kendi işimi kurmak.burdan çıktıntan sonra kendime iyi pişebileceğim aynı zamanda uygun koşullu işler bulabilir miyim?
    üçüncü sorum ise odtü ee yerine buraya gidersem salaklık yapmış olur muyum?(ee yede inşaata da ilgiliyim biliyorum birbirinden çok farklı dallar ama)

• up
  • up
  • Okullari gez, sitelerine gir,mezunlarla konus,sitelerinde mezunlarin çalışdiklari yerler oluyo onlara bak. Iyi düşün. Çünkü puanin cok iyi. Sonradan pişman olma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi işimi kurma hayalim olduğu için elektrik elektroniği önermediler sen bu konu hakkında ne dersin?
  • ben odtü ee istiyordum ama olmadı şimdi itü elektronik haberleşme yazıcam ileride elektronik seçeceğim için bi farkı yok... zaten bu sene ingilizcesi açıldığı için sıralaması odtü ee'ye yakın olur. helal olsun iyi sıralaman var bence şansın varken ee'yi yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samwisegamgee07 -- 7 Temmuz 2015; 1:42:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.