Şimdi Ara

Botting Service - Çok Yakında Hizmetinizde.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar foruma kayıt oldum senelerimi geçirdim beni tanıyan, bilen, güvenilirliğimi sorgulamayacak birçok arkadaş kardeş abi edindim (not güvenilirlik konusunda ilhan abiden biraz süpheliyim ). Mali durumum git gide kötüleşiyor, aileme ve kendime katkım olsun diye birde birkaç borcumu ödemek için,

Karakter botlama hizmetine giriyorum.

Karakterleriniz güvenilir ellerde * 6/24 botlanacaktır.
    Gelelim ücret ve detaylara.

Ücret

Ücret char başına * 15 lira olacaktır. [3 HAFTALIK]
    Bu ücreti herhangi bir şirketin e-pinleri olarak Messenger üzerinden yollayacaksınız. Silkler hesabıma geçtiği an ve kullanılabilirliği kanıtlandığı günün gecesi charınıza girilecek ve botlanmaya başlanacaktır.
    Hizmetimiz bu günlerde sadece silk üzerinden ücretlendirilecektir. İlerleyen tarihlerde Açılacak olan Ptt ve Banka hesapları üzerinden para yollanarak (+ silk ile) hizmet durumu ilerletilecektir.

Charlar için koşullar.

Koşullar basit. Eğer karakterinizde premium itemi açılmış ise char söz verildiği gibi 6 gün 24 saat kasılacaktır.(server ve bot koşullarına göre değişebilir.)
    Eğer kullanıcıların karakterlerinde premium itemi yok ise char söz verildiği gibi değil server ve koşulların el verdiği şekilde 6 gün 24 saat botlanacaktır. Tabi bu durumda dc ve olası bir server reset, yada bot yenilenme durumunda online olma süreniz düşecektir.
    Kullanılacak bot bir çok kişiye göre en iyi bottur, reklam olmasın diye yazamadım.
    Charlarınızı bana emanet ettiğinizde, özellikle Avrupa charlarının itemleri ve blueleri nekadar sağlam olursa Kill - Death oranı okadar iyi olur.
    Kill - Death oranından kasıt Öldürme ve Ölüm oranıdır. Charlarınızı istediğiniz mekanlara bota bırakırım ilgilenme fırsatım olursa en iyi yerlere ayarlarım ve ilgilenirim ama bilgisayar başında değilde işte olursam ilgilenme fırsatım olmayacağı için karakterinizin xp düşme oranı artar. Eğer karakterlerinizin item ve esyaları düzgün olursa ölüm oranı azalır ve öldürme oranı artar. Buda sizlerin daha bol exp ve level kasmanıza yardımcı olur. Hem siz olursunuz - Hemde benim bu işten gelecek param temiz olur.

Kontenjan 8 ~ 15 kişi arasında değişkenlik gösterecektir.
    Messenger adresimi ekleyip ilk mesaj atacak 15 kişi listeye alınacak daha sonra bilgisayarımın yoğunluk ve sıcaklık değerleri alınarak listede artma ve azaltma olacaktır.
    ilk 8 kişi hariç 8 ve 15 arası kişiler kura ile kalite sırasına göre seçilecektir.

Alımlar 8 Gün sonra başlayacaktır. Yerlerinizi şimdiden rezerve ettirebilirsiniz.
    powerbotting@hotmail.com.tr

[NoT: 6/24 Olmasının sebebi şudur. Normalde 7/24 tür fakat 6 yazmamın sebebi 1 botun çıkma saatinin gecikmesi 2 elektirik ve internet kesintileri 3 serverlerin kapalı kalma yada yeni legend gelme olasılığından dolayı maximum 1 gün kesintiye uğramasıdır. Ve aklınıza gelebilecek minimum ufak tefek sebepler.]

[NoT : Benden kaynaklanan sebepler doğrultusunda kaybedilen zaman için ek olarak kesinti sürenizin üstüne eklenecektir.]

Taklitlerden sakının.

Forumumuzdan rezervasyon yapanlar.
    1. RadonTR

[Diğer forumlardan : 7 kişi rezervasyon yaptırmıştır. Stoklar doluyor.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS9 -- 23 Ağustos 2010; 12:08:15 >

• bot konuları yasaak galiba önder abi kapalı ama şuan

6*24 noluo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 22 Ağustos 2010; 3:54:44 >
  • Benm açımdan Lv garantisi versen düşünebilirim
    Mesela ben lw 81 bower kasıyorum bi haftada atlayacağı lw i söyleyip dediğini yaparsan ben werebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STReeT_ART

Benm açımdan Lv garantisi versen düşünebilirim
    Mesela ben lw 81 bower kasıyorum bi haftada atlayacağı lw i söyleyip dediğini yaparsan ben werebilirim.

böyle bir garanti vermem benim açımdan doğru olmaz kardeşim :)
  • Durumunu anladim hocam fakat cok fazla haftalik 15tl.24 gunde 60 tl yapiyor.
  • Aylığı 15 tl ye yapan var =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dizyy

Aylığı 15 tl ye yapan var =)

ben haftalığı olarak yapıyorum :) acil paraya ihtiyacım olduğundan 2 haftalık olarak çekicem süreyi
  • up..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS9

quote:

ben haftalığı olarak yapıyorum :) acil paraya ihtiyacım olduğundan 2 haftalık olarak çekicem süreyi

Bizde onu diyoruz forumda 1 aylık 15 tlye kasıyor itemleri +3 falan yapıyor en az pre varsa +5e kadar diziyor parada kasıyor fln filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: 360°

bot konuları yasaak galiba önder abi kapalı ama şuan

6*24 noluo ?

Salı bakımını da göz önünde bulundurmuş sanırım

Fiyat konusunda biraz uçmuş galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevoLite

quote:

Orijinalden alıntı: 360°

bot konuları yasaak galiba önder abi kapalı ama şuan

6*24 noluo ?

Salı bakımını da göz önünde bulundurmuş sanırım

Fiyat konusunda biraz uçmuş galiba

fiyat konusunda uçmuş derken?
    ben bu parayı zaten gerçekten cok ihtiyacım var diye yazdım ki zaten internetimde bi sorun olmaz 99 liraya 8 mbit sınırsız internet kullanıyorum
    internet faturası ve benim odaya ait elektrik faturası zaten 120 lira civarına geliyor :D 10 tane char botlasam sbot süre uzatımı 1 tane 135 lira * 1 aylık masrafım 150 lirayı bile bulabilir :) rahat bir şekilde

1 charı 1 ay boyunca 15liraya botlasam benim ihtiyacım olan parayı nasıl cıkartıcam? :D 0 a 0 hesabı olucak. belki birçok kişi inanmıyor ama gercekten ihtiyacım olan bi paradan bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS9 -- 22 Ağustos 2010; 16:10:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RealityShow

quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS9

quote:

Bizde onu diyoruz forumda 1 aylık 15 tlye kasıyor itemleri +3 falan yapıyor en az pre varsa +5e kadar diziyor parada kasıyor fln filan

eğer 2 işte çalışsaydın günde 4 saatlik uyku ile durup. hergün bide butür şeylerle para elde etmek için deli divane olsaydın sonra çalıştığın 2 iş performans düşüklüğü nedeni ile elinde patlasaydı :D
    ve sen tutup 15 botun itemlerini presi olana +5 e kadar dizip 1 ayı 15 lira dan kasıp chara para bile kassaydın :D bu yoğunluk arasında :D elini bile öperdim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS9 -- 22 Ağustos 2010; 16:16:34 >

• İhtiyacın varda k.bakma ama kimse 1 hafta veya 2 hafta için 15 tl vermez onun yerine 15tl verip 1 ay kastırtır .Sonucta herkez kendini düşünür =)
  • Olayı öyle bir yere çekmişsin ki :S adamlar fiyatın yüksek olduğunu söylüyor.Sen fiyatı savunuyorsun.Kimse tamam sen haklısın deyip vermez bu parayı.Boşuna savunuyorsun.
  • Kas kas da borcunu kapa artık 1 yılı geçti
  • ben 3 hafta kasıyorum babalar gibi son 2 kişi kaldı. teşekkür ettim konuyu üstte tuttuğunuz için.
  • Konu yukarı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.