Şimdi Ara

Bots stereo anfiler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sony stereo anfim bozulduğundan idarelik anfi bakıyorum. yazıcıoğlu işhanında denk gelmiştim bu cihazlara nette fiyatlarına baktım epey hesaplılar

av 258 , 259 , 260 vs bu ekipmanlar hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi istiyorum.

örnek vermek gerekirse,http://www.muzikborsasi.com/Bots-AV-259-Stereo-Amfi,PR-7963.html

teşekkürler

• LoveHentai L kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam şahsen bunlar yerine 2.el bi amfi tercih ederdim hem ses kalitesi bakımından hemde malzeme kalitesi bakımından çok daha iyi olur birde düşünürsen ebaydan d-t sınıfı amfilerede bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam şahsen bunlar yerine 2.el bi amfi tercih ederdim hem ses kalitesi bakımından hemde malzeme kalitesi bakımından çok daha iyi olur birde düşünürsen ebaydan d-t sınıfı amfilerede bakabilirsin

anladım hocam zaten elim gitmemişti bu meretlere : ) d-t sınıfı için link atabilirmisiniz peki.

teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoveHentai -- 21 Ağustos 2014; 9:49:23 >

• Linkteki gibi tda7498'li d sınıfı bir cihazı tercih edeceğime ta2020 çipli (tripath) bir t sınıfını tercih ederim.
  • Bots alacaksanız da bence sadece av711 veya av713 alın, diğer modellerinin ne olduğu da zaten malum ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Bots alacaksanız da bence sadece av711 veya av713 alın, diğer modellerinin ne olduğu da zaten malum ortada.

Imzamı basarım +111111

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Bots alacaksanız da bence sadece av711 veya av713 alın, diğer modellerinin ne olduğu da zaten malum ortada.

Imzamı basarım +111111

• LoveHentai L kullanıcısına yanıt
    Bots markası için kayda değer ürünler lambalı modeller. Onlar da artık uyanık esnaflar yüzünden anlamsız fiyatlara satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveHentai

sony stereo anfim bozulduğundan idarelik anfi bakıyorum. yazıcıoğlu işhanında denk gelmiştim bu cihazlara nette fiyatlarına baktım epey hesaplılar

av 258 , 259 , 260 vs bu ekipmanlar hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi istiyorum.

örnek vermek gerekirse,http://www.muzikborsasi.com/Bots-AV-259-Stereo-Amfi,PR-7963.html

teşekkürler

Bence bütçenizi biraz daha artırın ikinci el eski bir stereo amfi alın. Bundan daha iyi olacağı kesindir.

Sony, Pioneer, Technics, AKAI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.