Şimdi Ara

Bot kullanabileceğim 80-90-100 Lvl arası Private server Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bot kullanabileceğim 80-90-100 Lvl arası Private server Tavsiyesi verebilirmisiniz arkadaşlar . Xp ve SP fazla uçuk orantıda olmasın .

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

Bot kullanabileceğim 80-90-100 Lvl arası Private server Tavsiyesi verebilirmisiniz arkadaşlar . Xp ve SP fazla uçuk orantıda olmasın .

Velestia Online <<<http://5.153.9.121/ bir kaç gün oldu açılalı ama sw 1.500/1.500 çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wakisazhi

quote:

Bot kullanabileceğim 80-90-100 Lvl arası Private server Tavsiyesi verebilirmisiniz arkadaşlar . Xp ve SP fazla uçuk orantıda olmasın .

Velestia Online <<<http://5.153.9.121/ bir kaç gün oldu açılalı ama sw 1.500/1.500 çekiyor

Teşekkürler . Peki bot kulanabiliyormuyuz . Hangi botu kullanabiliriz ?,

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler . Peki bot kulanabiliyormuyuz . Hangi botu kullanabiliriz ?,

mbot serbest , sbotta kullanıma açık :)

• quote:

Paralı olanlar mı yoksa crackli olanları mı . Elinizde varsa Pm alabilirmiyim
  • quote:

quote:

crack'li mbot indirebilirsiniz. Kurulumu gayet basit ve oldukça sorunsuz çalışan bir bottur. Google'a mbot crack yazarsanız , erişim sağlayabilirsiniz :)
  • quote:

quote:

quote:

crack'li mbot indirebilirsiniz. Kurulumu gayet basit ve oldukça sorunsuz çalışan bir bottur. Google'a mbot crack yazarsanız , erişim sağlayabilirsiniz :)

Teşekkürler

• ben indirdim ama start vermiyor yada güncellemiyor neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mersinli.

ben indirdim ama start vermiyor yada güncellemiyor neden?

Sitesinde server ın kapalı olduğu yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

quote:

Orijinalden alıntı: Mersinli.

ben indirdim ama start vermiyor yada güncellemiyor neden?

Sitesinde server ın kapalı olduğu yazıyor

son bir kaç gündür geceleri kapatıp sabahlara kadar saatlerce bakım yapıyorlar. Bende anlamadım ama aşırı sinir bozucu
  • Şu anda server açık ben oynuyorum ama skill updater yaparken oyundan atıyor . sinir bozucu bir durum .
  • quote:

Şu anda server açık ben oynuyorum ama skill updater yaparken oyundan atıyor . sinir bozucu bir durum .

mbot açıkken skill uplarsanız DC yersiniz skill uplamak için botu kapatmayıp sadece botu durduruyorsunuz sonra skill uplayıp devam ediyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.