Şimdi Ara

Bot (istek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Clash of clans için bot gördüm bir sürü bunlar doğru mu banlanma riski var mı eğer yoksa bot önerileriniz nelerdir?

• erayx1907 E kullanıcısına yanıt
    millet banlanmış sadece program yüklü diye sen diyosunki ''sakıncası varmı?''
    ban açtırmak için imza kampanyası başlattılar o derece yani bi düşün risk varmı yokmu bu kadar kişi ban yedi hemde sınırsız...
    hala hile vs vs arıcan mı?
    emeğinle oynamak varken oturduğun yerden o kendi yapcak hehehe
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

millet banlanmış sadece program yüklü diye sen diyosunki ''sakıncası varmı?''
    ban açtırmak için imza kampanyası başlattılar o derece yani bi düşün risk varmı yokmu bu kadar kişi ban yedi hemde sınırsız...
    hala hile vs vs arıcan mı?
    emeğinle oynamak varken oturduğun yerden o kendi yapcak hehehe

sadece sordum aşağılar gibi cevap vermene gerek yoktu emeğimle oynuyorum zaten ben çok konuşuluyordu duymuştum o yüzden bilgi almak için sordum
  • erayx1907 E kullanıcısına yanıt
    ne aşağılaması???
    bilgi almakmı güldürme beni ''bot önerileriniz nelerdir'' demişsin resmen bot kullanıcam bot verın demek bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

ne aşağılaması???
    bilgi almakmı güldürme beni ''bot önerileriniz nelerdir'' demişsin resmen bot kullanıcam bot verın demek bu

banlanma riski yoksa dedim ben orda yani oyunun izin verdiği bir şeyse demek oluyor o tabi algılama farkı varsa yapacağım bir şey yok
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.