Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.505
Cevap
275
Favori
610.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu botu nereden bulabiliriz ? YDS Kalahari Çöl Botu
    [BOT FIRSATLARI 2023-2024]
  • Ben yds den asker botu aldım çok memnunum klasik postallardan çok çok rahat ve hafif. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fkrsat drğil muhabbet

• 7 senedir greyder botum var onu kullanıyorum, meret sorun çıkarsa da yeni model birşey alsam diye hergün dua ediyorum... Outlet falan denk getirip alın derim sympatex olanlarından...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemgitlan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemgitlan

hocam niye öyle dediniz giyilmez mi günlük hayatta?

Outdoor botlar günlük kullanılmaz çok kayar. Her adımınızı temkinli atmak zorundasınız :)

acayip kıllandım, hiç giymeden iade edebilirim

Zaten yorumlarda kaygan olduğunu yazmışlar bile bile neden aldınız ki :)

@ergomu Günlük bot alsanız daha iyi olur. Outdoor alırsanızda vibram taban kesinlikle almayın hani kışın haberlere çıkarlar ya kaldırımda yürürken havada takla atanlar olur aynen öyle bir kış geçirirsiniz Şaka bir yana satın alırken sorup soruşturun.

vibram taban kayar demişsiniz alakası bile yok hocam. vibram her türlü yüzeyde optimum sürtünme sağlayan tabanları üretir. özellikle the north face, columbia, solomon, merrell vs. gibi markalarda ve extrem dağcılık markalarında bu taban kullanılır. insanları yanlış yönlendirmeyin.

Vibram taban kayar. Vibram tabanın asıl olayı kaymazlık değil sağlamlıktır, hayvani derecede sağlam bir tabandır dağda, taşta, kayada yıllarca kullanırsınız. Dayanıklı olduğu içinde serttir ve pürüzsüz ıslak zeminlerde fena kayar. Yumuşak serilerini bazı merrell'lerde bulsanız bile tam kauçuk tabanlardan çok uzakta kalır tutuş anlamında. Bol kar, çamurda, toprakta kaymaz zaten dişlerinden dolayı ama, şehirde ıslak asfaltta, alışveriş merkezlerinde ıslak yerlerde falan oldukça fena kayar. Zaten bu yüzden kış için üretilen outdoor botlarında vibram taban kullanılmaz, onun yerine kara göre çeşitli sertlikte karma olarak hazırlanmış kauçuk tabanlar kullanılır. Sürekli şehirde kullanılacak ve kış amaçlı alınıyorsa vibram tabanlı bot seçmek çok mantıklı olmaz.

vibramın tek tür tabanı yok. her koşula göre farklı tabanları mevcut. ayrıca serttir demişsiniz gelin ben size bendeki vibram tabanı göstereyim. onu kontrol edin bir de cat gibi markaların tabanını kontrol edin. hangisi daha sertmiş öyle görün. zaten aşırı sert vibram tabanlar tırmanış ayakkabılarında olur. ben bütün zeminler için kaymaz demedim. her ayakkabı kayar illaki. her zemine daha çok uyum sağlayan taban vibramdır dedim. kullanış amacına göre sertlik değeri değişken bikaç çeşit vibram tabanı mevcut. kağıt gibi yazlık ayakkabılarda bile kullanılan bir taban çeşidi. sizin kullandıklarınız sert olanlarıdır muhtemelen. pürüzsüz, ıslak zeminlerde hiçbir tabanın iyi tutması beklenmez zaten. bu arada vibram alcak arkadaşlar ağırlık olarak karda kullanacaklarsa dişleri daha derin modellere bakabilirler.

• Hocam merhaba hemşeriyiz bende adanaliyim. Söylediklerinizden bu işi anladiginizi görüyorum. Siz Columbia goretex bot u 130 TL ye nerden aldınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Hocam merhaba hemşeriyiz bende adanaliyim. Söylediklerinizden bu işi anladiginizi görüyorum. Siz Columbia goretex bot u 130 TL ye nerden aldınız.

merhaba.
    hocam öncelikle bu vibramların 4 çeşidi var.
    1. Günlük kullanıma uygun taban,
    2. Trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine uygun taban,
    3. Orta seviyede dağcılık aktivitelerine uygun taban,
    4. Her türlü dağ koşullarına uygun taban.

kaynak: http://www.vibram.com/

amerikan pazarından aldım. altıkat yanındaki sarı binadan. şuan uygun fiyatlı başka model göremedim aldığımın dışında. ilerleyen zamanlarda yeni modeller gelir illa ki. bunun dışında euro shoes var. orda çok fazla çeşit var. euroshoes u kesinlikle incelemenizi öneririm. fiyatları çok uygun olmasa da piyasanın altındadır yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISherpa -- 4 Ekim 2015; 18:56:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

quote:

Kardeş fırsat varsa yaz yoksa niye konu açıyorsun

açamaz mıyım,bak kaç kişi arıyormuş

Bende Makaralı yay alacağım birazdan makarali yay firsatlari konusu açacağım sence bu mantıklı mı?

Gayet açılabilir. Birsürü örneği de mevcut. Arkadaş bot arıyorum bot önerin demiyor. Bu konudan fırsat paylaşın diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRK Sigorta -- 4 Ekim 2015; 18:56:43 >
  • İkinci el bot alınır mı?

• yaklaşık 100 120 tl civarı hafif su geçirmez arada bot içine pantolonumu koymak için su seviyesi gerçekten 5 10 cm oluyor yeri geliyor hem içe sokup hem dışarda su geçirmeyen bot var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Hocam merhaba hemşeriyiz bende adanaliyim. Söylediklerinizden bu işi anladiginizi görüyorum. Siz Columbia goretex bot u 130 TL ye nerden aldınız.

merhaba.
    hocam öncelikle bu vibramların 4 çeşidi var.
    1. Günlük kullanıma uygun taban,
    2. Trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine uygun taban,
    3. Orta seviyede dağcılık aktivitelerine uygun taban,
    4. Her türlü dağ koşullarına uygun taban.

kaynak: http://www.vibram.com/

amerikan pazarından aldım. altıkat yanındaki sarı binadan. şuan uygun fiyatlı başka model göremedim aldığımın dışında. ilerleyen zamanlarda yeni modeller gelir illa ki. bunun dışında euro shoes var. orda çok fazla çeşit var. euroshoes u kesinlikle incelemenizi öneririm. fiyatları çok uygun olmasa da piyasanın altındadır yine.

Sagolun cevabınız için. Amerikan pazarına uzun süredir gitme din 6-7 senedir. Oranın nalet bir esnafı var. 5 senedir ankarada okuyordum. Yeni okul bitti geldik memlekete. Esnafı aynı ankaradaki maltepe pazarı esnafı gibi çirkef. Çok önceden amerikan pazarına en son gittiğimde oradaki esnaflar kavga etme noktasına gelmistim. Böyle zorla mal satmaya psikolojik olarak seni mafyavari şekilde sindirmeye çalışan işgüzar insanlar oluşuyordu dükkânların içine zorla sokmaya çalışıyorlar.

• merrell moab ve salomon x ultra gtx modellerini kullandım ikisinide tavsiye ederim
    merrellı 5 sene giydim hala sağlam
    salomonu 2 senedir yaz kış ayağımda banamısın demedi, çok rahat bir ayakkabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilzi -- 4 Ekim 2015; 19:28:27 >
  • Yazılmamış çok şaşırdım, geçen sene bi ara metro avmlerde timberland botlar 160 tı, başka ayakkabı aldığım için alamamıştım, şuan bulunduğum şehir de metro yok o yüzden bakamıyorum, biri hayrına baksa da haber verse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodShotGG

quote:

quote:

quote:

Bende Makaralı yay alacağım birazdan makarali yay firsatlari konusu açacağım sence bu mantıklı mı?

Gayet açılabilir. Birsürü örneği de mevcut. Arkadaş bot arıyorum bot önerin demiyor. Bu konudan fırsat paylaşın diyor.

Bot fırsatı gören sıcak fırsatlar bölümünde konu açıp paylaşabilir

• bot alıcaksanız iki tavsiyem var 1.scooter 100-150 tl civarı 2-3 sene giyersiniz kullanışlıdır, su geçirmez en fazla ayak parmak uçları nemlenir. 2. Salomon 400-500 tl civarı 5 sene ve üstü kullanabilirsiniz. Mükemmeldir çok rahat ve kullanışlıdır 2 sene sonra bile hala sıfır gibi kalır, asla su geçirmez.
  • bu sene bi harley alacagim.
    var mi guzel bir firsat

• quote:

125/25 Avea indirimi ile cayır cayır yanıyor

https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/harley-davidson-kahve-deri-duz-ayakkabi_ID132459?d=8918

bak bu çok iyi ama rengi leş

• quote:

quote:

125/25 Avea indirimi ile cayır cayır yanıyor

https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/harley-davidson-kahve-deri-duz-ayakkabi_ID132459?d=8918

bak bu çok iyi ama rengi leş

Ayakta nasıl durur acaba

Fiyat zaten yanıyor ama 25 TL Avea indirimi ile cayır cayır yanıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GodShotGG

quote:

quote:

quote:

Bot fırsatı gören sıcak fırsatlar bölümünde konu açıp paylaşabilir

Yöneticilere söyle onlarca toplu paylaşım konusunu kapatsın o zaman

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.