Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.505
Cevap
275
Favori
610.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam hiç bir fikrim yok ne kadar soğuğa dayanır vs diye ama yurtiçi yurt dışı olumlu, rahat şık vs diye yorumlar gördüm su geçirmez olup olmadığı tartisiliyordu cok açık degil su dayanımı kısmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabılarımın topuklarını aşındırarak eskittiğimden vibram tabanlı bot aradım ama konforlu olabilecek bir şey bulamayıp vazgeçtim.
    Nike Manoa (Deri üst, kauçuk taban) ile Timberland Chocorua Trail 2 (yarı goretex-yarı deri üst, kauçuk taban-sert kauçuk topuk ve burun) arasında kaldım, tüm spor ayakkabılarım Nike, çok rahatlar, ama topukları erken gidiyor diye Timberland deneyeyim dedim. 300 ₺ üstü 100 ₺ indirimle 425 ₺ oldu.
    https://www.morhipo.com/timberland-chocorua-trail-2-mid-gore-tex-su-gecirmez/19870758/detay
    https://www.morhipo.com/arama?q=Manoa&qcat=rs&ft=1056:32790,31905,33176,31899,32705,32713

• abrooke139 kullanıcısına yanıt
    IMAC BOT konusunda bilgimiz var mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Morhipodan Nike Manoa gelmiş . Flodan hoodland suede almıştım. Oda çok şık ama ön tarafı çok dardı ayağım taraklı olduğu için olmadı. Onuda iade ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• manoa modeli çok güzel görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Morhipodan Nike Manoa gelmiş . Flodan hoodland suede almıştım. Oda çok şık ama ön tarafı çok dardı ayağım taraklı olduğu için olmadı. Onuda iade ettim.
    bu botta taraklı ayak için uygun değil denemiştim nike mağazasında

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Manoayı daha önce ayakkabı dünyasında denemiştim.bir sorun olmamıştı ama Akşam uzunca giyer dener yazarım yine ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 2 Ocak 2020; 16:26:19 >
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Paketlendi olarak değiştirilmiş benimki ve e-fatura göndermişler. Faturayı "Merdane Ayakkabı" isminde kesmişler. Bir taklaya mı geliyoruz acaba? @AslanAvda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musaonur -- 2 Ocak 2020; 19:22:39 >
  • bende paketleniyor yazıyor fakat kargolanmamış. gelsin de kullanalım:)

• fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    Maalesef hiç kullanan tanıdığım da yok. Zaten bu markada ne fazla çeşit var, ne de doğru dürüst bir indirim.. İtalyan ayakkabıları belki iyidir demiştim ve hammer jack marka bir yazlık ayakkabı almıştım zamanında. Ama her ikisinin de altı 2 ay olmadan aynı yerden çatlamıştı.

Edit: Hammer jack italyan değil diyenler olabilir ama zamanında italyandı. Şimdi lumberjack gibi burada üretiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 2 Ocak 2020; 19:44:39 >
  • Caterpillar in farklı modelleri indirime girsede alsak . Bugün Bambi de baktim klasik modeli vardı sözde yüzde 30 indirimli 400 tl

• musaonur kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı yazıyordu sorun çıkmayacak hocam. Bu arada ben iade verdim.

Morhiponun 100 tl indiriminden şunları aldım hocam. BOT 202 tl ye geldi. IMAC rahat ve hafif birseye benziyor. Bakalım
    https://www.morhipo.com/divarese-bagcikli-deri-bot/21319039/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 2 Ocak 2020; 21:44:21 >
    Divarese marka tekneci ayakkabısının kışlık türünden olan bir model almıştım denemek için. Ama bir teki diğeriyle tam aynı değildi. Yani içinden geçen deri iplik birinde kalın diğerinde biraz daha inceydi. Derisi de hafif değişik gelmişti. O yüzden iade etmiştim. Şekilleri güzel duruyor ama özentisiz yapıldıkları eline alınca belli oluyor. Yine de seninki umarım iyi sorunsuz çıkar. Hayırlı olsun. Eline geçince yorum atarsan da iyi olur.
    Hocam tabi ki fotoğrafını atarım. Bu divarse marka değil morhipoda o şekilde yazmışlar. Markası IMAC inşallah sağ salim gelir.

Bu divarese biraz taklitçidir dikkat et. Imac'ın bulduğum bu modeline benziyor. Zaten divarese de zamanında italyandı. Belki Imac'ı da divarese yapıyor olabilir.
    https://www.korayspor.com/imac-ayakkabi-bot-41319-caffe-marrone-41319-caffe-marrone/
  • Amazon da jack woflskin marka botlarda indiirm var bir göz atin

• JACK WOLFSKIN Erkek VOJO HIKE XT TEXAPORE MID M Spor Ayakkabılar, Gri, 43https://www.amazon.com.tr/dp/B07K94SK3L/ref=cm_sw_r_cp_api_i_O.TdEb96VQR55

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat. Kendimi zor tutuyorum

Aynisi hocam. Olmadı koraya gidip karsilastiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 3 Ocak 2020; 12:6:35 >
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.