Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.505
Cevap
275
Favori
610.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trtr59 T kullanıcısına yanıt
    Hocam aldınız mı? Ben de bu tarz kisa su geçirmeyen kaymayan bir bot tarzi ayakkabi almak istiyorum. Adidas terrex ve north face modellerine baktim pahali. Hali hazirda zaten kislik botum var. Lumberjack su geçirmeme ve kaymama konusunda nasildir?

• quote:

Orijinalden alıntı: OmerOnur06

Hocam aldınız mı? Ben de bu tarz kisa su geçirmeyen kaymayan bir bot tarzi ayakkabi almak istiyorum. Adidas terrex ve north face modellerine baktim pahali. Hali hazirda zaten kislik botum var. Lumberjack su geçirmeme ve kaymama konusunda nasildir?
    Yorumlara bakarak lumberjackten vazgeçtim ama gezdiğim mağazaların birçoğunda lumberjack satılıyor. Garip :) Linkteki scooter modeline baktım eski model olduğu için getirmemişler.https://www.bartinishoes.com/detay/scooter-m1460-watertight-crazy-deri-erkek-ayakkabi-40-45-numara/781.1538518542_7lEo.531 (Bu sitede uygun fiyatlı buldum ama site güvenli mi değil mi bilmiyorum)
    Mağazada bunu denedim.https://www.scooter.com.tr/m1415-su-gecirmez-deri-erkek-ayakkabi-crazy-siyah Biraz ağırdı. Tabanı hakkında bilgim yok. Yağmurda kaydırmıyosa alabilirim. Satıcı kaydırmıyor dedi ama pek güvenemedim.

• Arkadaşlar gün içinde sürekli olarak ayakta durduğum için çok ağır olmayan ve su geçirmeyen hafif ve kaliteli bir bot arıyorum önerisi olanlar bilgi verebilirse sevinirim teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun kanayan yarasıymis bot iş.conahhan tarzı arkadaşlar el atarsa seviniriz.ha bide üst kalite ürünlerin de haberlerini verirlerse cok iyi olur

• Arkadaşlar selam. Geçtiğimiz hafta Ankara Nata Vega'da bir spor mağazasına girdim ismi aklımda değil ama en üst katta sadece bizim baktığımız Salomon, Merell ayakkabı ve outdoor kıyafet satan ufak bir mağazaydı. Outlet olduğu için yüzde 15 indirim yapabileceğini söyledi yani internette de 600'e gördüğüm birkaç bot için ekstra yüzde 15 yapıyor orası ve internetten de ucuza geliyor. Giden olursa etiket fiyatı üstünden indirim talep edin siz isteyince iniyorlar. Bazı modellerde 90 tlye kadar indirim oluyor hiç yoktan iyidir aklınızda bulunsun
  • Merhaba arkadaşlar, şu an şu linkteki botu denedim, su geçirmez, içi çok çok rahat. Ayakkabıyı giyer giymez bu konuya yazayım dedim, acelesi de yoksa 11.11'i bekleyin bi fırsat gelir belki.
    https://www.boyner.com.tr/lumberjack-bot-792753-200403

İçi çok rahat
    Yüksek ve sıcak tutuyor
    Su geçirmez
    Tabanı kayıyor mu bilmiyorum

Edit: az önce Hepsiburada dan yazılan bir yorumda çok kaygan olduğunu söylüyor. Kış memleketinde yaşadığım için vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acelilctl -- 5 Ekim 2019; 19:45:16 >
  • Takım elbisenin altına giyilecek tabanı kaymayan bir bot lazım. Tavsiye verebilecek olan var mı ?
    Link, model vs olmasa bile en azından ne şekilde olan tabanlar kaymaz onu öğrenmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakim bey kullanıcısına yanıt
    Hotiç te yeni sezonda bir tane altı sari kauçuk bir tane ayakkabı var.. ankaradaysan çayyolu arcadium da gördüm... Ben olsam kaçırmam

Bot olarakta ici muflonlu tüylü botu greyder markasında gördüm.. panora boynerde satılıyordu 400 tl fiyatı var..
    Yani kalite olarak botlarda greyder markasına bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Ekim 2019; 20:52:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefhum-ıMuhalif

Bu mesaj silindi.
    Kur yüksekliği dışında şu anki fiyatlar şişirme. Çünkü bunlar zaten TR üretimi. Yabancı orjinal marka değiller.
    Dayak yemiş birisi ağzı gözü şişmiş bir şekilde dışarda dolaşıyor farzet. Sağlam olsa ne olacak!
  • öğrenci olduğum için çok fazla para veremem. Şöyle 150tl civarı bi bot var mıdır? Burda kış epey bastırdı bi an önce lazım. 42 numara. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YarasaCorbasi -- 8 Ekim 2019; 19:6:36 >
  • Arkadaşlar merhaba, Skechers da outdoor modeller çıkarmış bir sürü oldukça da güzel ve rahat gözüküyorlar tabii fiyatlar 600'den başlıyor.

Ben şu linkteki ayakkabıyı denedim mağazada :https://www.skechers.com.tr/p/selmen-enago-66275-olbk?recommended_by=instant_search&personaclick_search_query=selmen

Ayakkabı inanılmaz rahat ve çok şık. Elinize alınca hissediyorsunuz ne kadar sağlam bir ayakkabı olduğunu. Ancak fiyatı 680 ve internette hiçbir kampanya bulamadım birleştirecek (trendyol, superstep gibi 40-50 tl indirim yapılabilecek sitelerde bu model yok maalesef)

Benim için su geçirmemezlik ve kaymamazlıkla birlikte rahat olması da çok önemli. Eski CAT botum sapasağlam maşallah ama çok ağır ve işte gün boyu giyince inanılmaz yoruyor. Skechers'ı o yüzden tercih ettim.
    Sizce Skechers kışlık işinde başarılı mıdır? 680 buna verilir mi? Çünkü o parayla North Face de alınır Columbia'da.
    Tecrübesi olan arkadaş var mı Skechers'ın kışlıkları konusunda.

• Kışın giymek için özellik su kaçırmayan bot markası tavsiyeleriniz nelerdir?

• Lumberjack te tabanı kaymayan bot var mıdır? Lumberjack eagle yi çok beğenmiştim ama hem kayıyor hem de terletiyor diyorlar

• Dün Cepa dan salomon bot aldım 1k TL ye denk geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RHN397

Arkadaşlar merhaba, Skechers da outdoor modeller çıkarmış bir sürü oldukça da güzel ve rahat gözüküyorlar tabii fiyatlar 600'den başlıyor.

Ben şu linkteki ayakkabıyı denedim mağazada :https://www.skechers.com.tr/p/selmen-enago-66275-olbk?recommended_by=instant_search&personaclick_search_query=selmen

Ayakkabı inanılmaz rahat ve çok şık. Elinize alınca hissediyorsunuz ne kadar sağlam bir ayakkabı olduğunu. Ancak fiyatı 680 ve internette hiçbir kampanya bulamadım birleştirecek (trendyol, superstep gibi 40-50 tl indirim yapılabilecek sitelerde bu model yok maalesef)

Benim için su geçirmemezlik ve kaymamazlıkla birlikte rahat olması da çok önemli. Eski CAT botum sapasağlam maşallah ama çok ağır ve işte gün boyu giyince inanılmaz yoruyor. Skechers'ı o yüzden tercih ettim.
    Sizce Skechers kışlık işinde başarılı mıdır? 680 buna verilir mi? Çünkü o parayla North Face de alınır Columbia'da.
    Tecrübesi olan arkadaş var mı Skechers'ın kışlıkları konusunda.
    Hocam linkteki ayakkabı inanılmaz tipsiz iş güvenliği ayakkabılarına benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Dün Cepa dan salomon bot aldım 1k TL ye denk geldi.
    hocam palandöken dağı eteklerinde mi yaşıyorsunuz

• Boyner’de 200 lira indirim var CAT ve Harley botlarda. 99 liraya hanıma Harley çizme aldım. Diğer fiyatlar fahiş geldi ama bi bakın

• 400-500 tl kışlık bot almak istiyorum, Vaneda marka bot kullanan arkadaşlar var mı? Yerli üretim diyorlar. Tavsiye edermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Boyner’de 200 lira indirim var CAT ve Harley botlarda. 99 liraya hanıma Harley çizme aldım. Diğer fiyatlar fahiş geldi ama bi bakın
    Nasıl 200 TL indirim oluyor hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.