Şimdi Ara

Boston Acustics XS 5.1 mi ? Monitor Audio Vector 5.1 mi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2si arasında seçim yapacağım, tavsiyelerinize ihtiyacım var. Aynı fiyat seviyesinde bulabildim iki ürünü de.

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

Not: Salonum çok büyük olmadığı için bu ölçülerden daha büyük hoparlörleri koyacak yerim yok ne yazık ki.

• ikisinide dinledim ve kısa surede olsa kullandım.vector genel anlamda daha basarılı bana gore.muzık ve tv seslerindede bostondan daha basarılı.tabi benim fikrim.boston kotu değil sinemada ve oyunda cok begenmiştim ama vector dedigim gibi sinema tv oyun muzık hepsinde daha basarılı.boston muzıkte zayıf kalıyor.gerci bu tarz hoplar muzıkte cok bir sey beklememek gerekir ama benim soyledigim kotunun iyisi seklinde.yınede dinleme fırsatın varsa kendin bi dinle.baska fikri olan dinleyen varsa soyleyebilir.tercih etsem ilk olarak vector derim ben.
  • ben de tam olarak boyle dusunuyorum ancak gorustugum birkac firma vector un boston kadar hizli inis cikis sergileyemeyecegini ve filmlerde boston xs in yaninda sonuk kalacagini soyluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin net bir karar vermen lazım.ne için kullanacaksın?sadece sinema ve muzık mı yoksa sinema muzık oyun tv mi?
    sadece sişnema ve oyun için baston daha genel bir cozum için vector diyorum.tabi baska alternatifler de var.focal canton dali magnat vs... uzar gider.istanbuldaysan extreme audio ya git.orada bu ikiside var test et dinle veya beşiktaşta can hifi var orada var bunlar.hatta polk audio seriside var.onalrada bak.
  • focal sib cub 2 alınmıştır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blckhm

focal sib cub 2 alınmıştır :)

hayırlı olsun 1 haftada focal sib kullanmıştım.gayet guzeldir.iyi bir seçim.güzel günlerde kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

quote:

Orijinalden alıntı: blckhm

focal sib cub 2 alınmıştır :)

hayırlı olsun 1 haftada focal sib kullanmıştım.gayet guzeldir.iyi bir seçim.güzel günlerde kullan.

tesekkurler yalniz beyaz aldigim hoparlorlerin kenarlari pembe cikti. bugun geri goturuyorum bakalim ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam monitor vector u klipsch quintet ile karsılaştırsak...hangisi daha iyidir, sadece sinema için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozes

hocam monitor vector u klipsch quintet ile karsılaştırsak...hangisi daha iyidir, sadece sinema için...

kullanmadığım için yorum yapamıyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.