Şimdi Ara

Boss Aga (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O aptal şey bizim yaptıklarımız yanında hiç kalır:S Neyse uzatmayak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi £villiet -- 1 Haziran 2008; 0:55:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: £villiet

O aptal şey bizim yaptıklarımız yanında hiç kalır:S Neyse uzatmayak

Neden bu kadar çok kızdın anlayamadım üstelik sana kaşı birşeyde söylememiştim...ve madem yaptıklarınız yanında hiç ise ne yaptığını paylaşmak istermisin bak ben paylaştım seninle bu bilgiden bizleri mahrum etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nakurul

quote:

Neden bu kadar çok kızdın anlayamadım üstelik sana kaşı birşeyde söylememiştim...ve madem yaptıklarınız yanında hiç ise ne yaptığını paylaşmak istermisin bak ben paylaştım seninle bu bilgiden bizleri mahrum etme

Kızmadımki:S Dostum zaten forumda istenilmiyorum herkez gıcık:S Birde yaptığımız o salak örneklerden birini verirsem sonum iyi olmaz.. Ama l2 için en iyi örneğim şu.. Öğleden sonraki hiç bir hocanın yüzünü görmüşlüğüm yoktur okulda:S Neden sırf %5 exp kasayım die:P Bu oyun benim istikbalimi çaldı:S Daha ne yapabilirimki oyun için.. Şimdi diyorsun bende kaçtım nolcak felan. Ama bu kaçma öle böle değil.. Ve cafeye verdiğim parayı toplasam en az 5000-10000 ytl dir. Sen kalkmış Hint kınası ile yapılmış dövme ile birisinin geleceğini karşılaştırıyorsun.. Güzel oda güzel!! {Okulda çok başarılı biriydim}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi £villiet -- 1 Haziran 2008; 1:28:55 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Nakurul

quote:

Kızmadımki:S Dostum zaten forumda istenilmiyorum herkez gıcık:S Birde yaptığımız o salak örneklerden birini verirsem sonum iyi olmaz.. Ama l2 için en iyi örneğim şu.. Öğleden sonraki hiç bir hocanın yüzünü görmüşlüğüm yoktur okulda:S Neden sırf %5 exp kasayım die:P Bu oyun benim istikbalimi çaldı:S Daha ne yapabilirimki oyun için.. Şimdi diyorsun bende kaçtım nolcak felan. Ama bu kaçma öle böle değil.. Ve cafeye verdiğim parayı toplasam en az 5000-10000 ytl dir. Sen kalkmış Hint kınası ile yapılmış dövme ile birisinin geleceğini karşılaştırıyorsun.. Güzel oda güzel!! {Okulda çok başarılı biriydim}

Valla hataların ile ilgili birşey diyemicem ...Hint kınası demişsin onada eywallah...Ama şu varki ben dövme ile geleceğini karşılaştırmıyorum.Çünkü bunu ben söylemedim.Sen dile getirmişsin.Bende bu oyunu c1 den beri oynuyorum aralıksız (Askerlik) dışında..Ama şunu bilmeni isterim oyunda yaptığın hataları telafi edebilirsin.Ama gerçek yaşamında yaptıklarını asla!!!Geleceğin ve kariyer in için bazı şartları yerine getirmen gerekir.Oyun mu? Hiçbirzaman bitmez...

• Ya ne tartışıyoruz anlamadım ben hala:S Ben dedim knight daha güzel.. sende bişiler dedin laf nasıl geldi buraya^^
  • Knight oynuyo olsaydın şu anda sınıfta kalmış olurdun. Her türlü iddiaya girerimki lineage knight adı verilen saçmalıktan daha az süre harcıyordur. Neyse tartışmaya lüzüm yok topici kirletiyorum.
  • Knight saçma salak bir oyun arkadaşlar gerizekalılı yapıyor oynayanda bende etkisi vardı

Lineage başladıktan sonra beynim daha güzel çalışmaya başladı derslerim düzeldi
  • sidik yarıstırmak bu oluyor dimi knight daha guzel l2 daha guzel,,,, bir de idrarla sinek avlama var, benim hayatımı daha cok batırdı diye gurur duymak bize mahsus,okuldan atıldım, lise 1.siydim sonuncusu oldum. aileden reddedilen,evden kovulan varmı oyun yuzunden ? :D haydi bakalım sonumuz nerye varacak...
  • çok eskidi ya bu foto.bi oyun için hayatı ıskalamaya değmes...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mazut1

sidik yarıstırmak bu oluyor dimi knight daha guzel l2 daha guzel,,,, bir de idrarla sinek avlama var, benim hayatımı daha cok batırdı diye gurur duymak bize mahsus,okuldan atıldım, lise 1.siydim sonuncusu oldum. aileden reddedilen,evden kovulan varmı oyun yuzunden ? :D haydi bakalım sonumuz nerye varacak...

+1

Önemli bir nokta ya değinmişsin...KO vs L2 asla olamaz!!! her yönden aralarında dağlar kadar fark var hiçbiri için kötü diyemem bunu dersem eğer oyunu emek vererek dünya genelinde birçok kişinin oynamasını sağlayan insanlara haksızlık etmiş olurum.

Sadece ve sadece oyunun içeriği ve grafik yönünden (daha iyi demiyorum) bana göre daha güzel diyebilirim.Tabiki bu benim şahsi düşüncem KO oynayan arkadaşlara lafım yok yanlış anlaşılmayım onlar KO dan zevk alıyor onu oynuyordur zevkler ve renkler tartışılmaz mış

• Zevkler ve renkler tartişilmaz , kim ne isterse neyi seviosa onu oynasin konuyu çok saptirdiniz bea ....
  • EVİLLİET İYİ TANİRİM AYNİ SERVERDA OYNADİK ÇOK İYİ İTEMLER YAPMİSTİ OYNADİGİ SERVERDA WE BAYA EMEKDE WERDİ BEN BİZZAT KENDİM SAHİDİM . BU İTEMLERİ BAZİLARİNİ DÜSÜRDÜ WE SİMDİ BUNUN ÜZÜNTÜSÜ VE BİRAZDA BU YÜZDEN SİNİRLİ CÜNKÜ YAPTİGİ İTEMLER KOLAYLİKLA ELDE EDİLEBİLECEK WE YAPİLACAK İTEMLER DEGİLDİ.AMA KENDİNDEDE YANLİSLAR WAR MOB KESMEYE SAGLAM DEGERLİ İTEMLER LE GİTMESEYDİN WE TANİDİGİN ARK LAR LA PT KURUP HEM AYNİ PT MOB KESSEYDİN (BU NU SANA OYNUDA SİKCA SOYLEMİSTİM ENRİA TİMİ KURALİM DİYE ) NEYSE COK UZATTİM BENCE L2 KUSME BİRAZ ARA WER KAFANİ TOPLA BAK BEN 2 AYDİR OYNAMİYORUM SİNAWLAR HAZİRLANİYORUM ARA WERDİM YANİ L2 HAYATİNİN TÜMÜ OLARAK GORME BENDE SENİN GİBİDİM L2 DİYODUM BASKADA BİRSEY DEMİYODUM BİRAZ ARA WER TEKRAR BASLA BENİM TANİDİGİM EVİLLİET İSEN O İTEMLERİN AYNİSİNİ YAPARSİN BU ARADA Knight BENİM KENDİ FİKRİM PARA WERSELER OYNAMAM L2 İLK BASLADİMDA CAFEDE Knight OYNUYOLARDI BU OYUNDANE BOYLE DEDİM ATERİ OYUNU GİBİ YANİ BEYEMMEDİM L2 GORDUM HEMEN BUNU OYNAMALİYİM DEDİM KİSACASİ Knight L2 LE KIYASLANAMAZ BİLE BENCE BU ARADA RB GÜZELMİS (AGA)

• sait beni bulabilrmisin seninle konusucam birşeyler var da
  • quote:

Orjinalden alıntı: ivanov12

sait beni bulabilrmisin seninle konusucam birşeyler var da

saitx2005@gmail.com msn
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.