Şimdi Ara

Boşlukla vurmak mı, adama tıklamak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Oyun bilginize ve tecrübenize güvenerek bir şey sormak istiyorum. İyi oynayan adamların çoğu vs videolarını izlediğimde düz vuruşları adama tıklayıp otomatik vuruşla değil de, boşlukla kendileri yapıyorlar. Ben daha kolay olduğu için otomatiğe alıp adama tıklamayı seviyorum. Bu durum vslerde dezavantaj yaratır mı? Arasında bir fark var mı? Sadece bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR'de farkı olmaz trde itemler konuşur.Ama 98-99 wslik serverler için diyorsan ws atmayı öğrenmen gerek dostum sorduğun sorudan ws atmayı bilmediğin belli oluyor.Soruna gelirsek boşlukla vurmalarının sebebi adamı sektirerek zehirlemek sonrada skil attıklarında yere düşmemek ve rakibin kendilerini kitlememesi içindir ama bu her skill'de işe yaramaz örneğin zihinselin şiddetli vuruşunu boşluğa basılı tutarak vurursan yere düşmeden rakibine vurmaya devam edebilirsin ama kılıç çevirme yersen her şekilde yere düşersin sanırım biraz karmaşık oldu ama anlamadığın yer varsa sorabilirsin
  • bu oyunu bitiren şey otomatik saldırı sistemidir ulan tam skil vuracan haoo diye ses gelip 10 metre arkaya sırt üstü uçmaya başlıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik saldırı wslerde pek tercih edilmez. Çünkü otomatik saldırıda silah darbeleriyle adamı ileri savurursun ve adam kalktığında sana çok can göüren skil atabilir. Adamı ileri savurmak bir bedenselin veya büülü silahın işine gelmez mümkün olduğunca rakibi kendine yakın tutup can götürmek isterler. Ben otomatik saldırıyı ne wsde ne de kasarken hiç kullanmam.
  • Otomatik vuruşa aldığın zaman adam sektiğinde senin karakterin üzerine koşacağı için o zaman aralığında adam kalkıp hamle yapabiliyor. Ama boşlukla vurduğun zaman diyelim ki adamı sektirdin, üzerine yürümeden düz vurmaya devam ediyorsun ve 3 vuruşun boşa gitse bile 4. vuruşu vurunca adam yine yere düşüyor. Boşlukla vs atılmasının en büyük sebebi rakibe hamle yaptıramadan rakibi kesmek
  • boşluk daha kafi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Edvardo -- 31 Aralık 2020; 0:48:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metin keserken otomatik belki işe yarayabilir ama yine de tercih etmem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eskileri yad etmek amaçlı bir gireyim dedimde cevap vermeden çıkmayayım bari :)
    Tavsiyem kesinlikle boşluk kullanman.Olay tamamen adamı sektirmek,zehirlemek ve yere düşmemekle alakalı.Boşluk kullanırsan kontrol tamamen sende olur ama tıklayıp bırakırsan karakter adamın iyice yanına girip vurmaya çalışacak ve dezavantajlı duruma düşeceksin.Tam anlatamadıysamda tavsiyem boşluk tuşu kullanman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.