Şimdi Ara

Bose soundsports bluetooth kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben hayatımda böyle ses görmedim basa ve tiz muazzam sanki arabanın içindeki tesisat da dinler gibi dinliyorum temiz bass ve temiz tiz dünyanın en iyi kulakluklarından burda 600-1000 tl arasında satılıyo benimkisi almanyadan geldi iyi kulaklık arıyorum diyenler bu kulaklığın denesinler getirttirebilen yurt dışından getirtsin tek pil ile 6 7 saat müzik kesintisiz dinliyorum evimde de 5+1 bose ev sinema sistemim vardır parasını bence sonuna kadar hakediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de wireless olan modelini Almanya'dan aldim. Turkiye'de 1000 liraya yakin satilan kulakligi yari fiyatina almak guzeldi. Uzun zamandir takibimde olan kulaklikti, merak eden olursa Airpods'tan cok daha iyi ses cikisi var, ozellikle basslarda cok cok basarili. Ayrica kulaga cok iyi oturuyor, noise cancelling ozelligi olmasa da yuksek seslere cikildikca disaridan gelen sesi buyuk olcude duyamiyorsunuz. Sadece muzige konsantre oluyorsunuz.

• Hayırlı olsun kulaklığınız. Parasını sonuna kadar hakeden cihaz bence burda pahalı olsabilene

• slm bende siparis verdim , ses yuksekligi tatmin ediyormu?

• aslayalansoyleme kullanıcısına yanıt
    Bose ile yürüyüş ve koşu yapıyorum tam bu klasmana göre bir kulaklık şokarken bass ihtiyacınız olur ama evde biraz fazla gelebiliyor çok orantılı yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: leyla281

Bose ile yürüyüş ve koşu yapıyorum tam bu klasmana göre bir kulaklık şokarken bass ihtiyacınız olur ama evde biraz fazla gelebiliyor çok orantılı yapmışlar
    tesekkurler normalde ben sureklı kulak ustu beats kullandım sesı az cıkıyor dıye amfı ıle kullanıyordum hep extradan yanı yuksek sesle sevıyorum dınlemeyı
    umarım beklentımı karsılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.