Şimdi Ara

BOSE Sinema Ve Müzik Sistemleri Genel Konu (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
16
Favori
42.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok az kullandığım toplamda 4-5 saati geçmez Bose Cinemate sistemimi satıyorum.
    Evde tadilattan dolayı sistemi kaldırmak zorunda kaldım.
    ilgili ilan:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-bose-cinemate-ses-sistemi-227769739/detay/

son 1,500 tl evden kalabalık kalksın diye verilecektir.

İstanbul Ataşhir elden teslim olur.
     BOSE Sinema Ve Müzik Sistemleri Genel Konu[album][/album]
     BOSE Sinema Ve Müzik Sistemleri Genel Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknbjk -- 13 Ocak 2016; 11:05:28 >

• Temiz, kurcalanmamış Bose 601 hoparlör arıyorum. Satmayı düşünen olursa PM den ulaşabilir. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hknbjk kullanıcısına yanıt
    Selamlar .cinemate satiyormusunuz.hangi modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: zanzi7575

Selamlar .cinemate satiyormusunuz.hangi modeli

ilandaki fotonun aynısı CİNEMATE olan GS modeli değil.
  • Bose CineMate 520 Home Theater System almayı düşüüyorum, kullanan oldu mu?
  • XYAĞMUR kullanıcısına yanıt
    yoruma gerek yok o ürün gayet güzel çalar tabi bose mantığında bakmak lazım tarzı belli malum
  • Slm arkadaslar yamaha kule li 5.0 + yamaha rxv345 amfi mi sattım yer sorunum vardı simdi yeni bir sistem kurma niyetindeyim bose acoustimas 6 veya 10 almayı düşünüyorum satmayı Düşünen arkadas varmi dir aramızda ?

• Merhaba,
    Şuan kullanmadığım zamanında hevesle upgrade ettiğim bose acoustimas 15 sw 4 adet jewel küp ve Chario Phoenix Constellation center bulunmakta yakında ilan vermeyi düşünüyorum uygunsa msj atın görüşelim..

• Slm arkadaşlar Bose küplerin kozmetik tamiratını nasıl yapabilirim yada yaptırabilirim ön kapakları çıkıyormu çıkartılıp değiştirilebilirmi mesela ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bose cular nerdesiniz yahu

• kodaloglu kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile öyle bir tadilat veya tamirat mevcut değil lakin özel olarak bu konuda çalışma yapan varsa o olabilir
  • Tesekkurler

Varmi bu konuda ozel bir çalışması olan arkadas ?

• Iyi geceler arkadaşlar Bose acoustimas 10 mu Focal sib 5.1 mi tavsiye edersiniz sinema için ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Mutlaka vardır ama nerede ve kim zira çok bilindik yok
    Her ikisinide dinleyip kulağınıza ve zevkinize göre karar vermenizi tavsiye ederim, fakat sual " Hangisini tercih ederdiniz" olsa idi ben benim seçimim bose olurdu şahsen
  • ya benimde gönlüm bose a kayıyor ama temiz ve ucuz bulmak zor bir tane focal sib var sahibinden de fiyatı hoşuma gidiyor fakat adana da dinleme şansım olmadığı için size danışayım dedim bose u çok dinledim sesine hayranım yoksa
    Konu bütçe olunca bi şey demek zor, İmkan varsa az bekleyip gönlünüze uyanı alın aksi durumda yine al sat gözükür yakın zaman da işin doğası bu zira
  • Katılıyorum tesekkurler

• Slm arkadaslar bende bose acoustimass 10 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım yalnız 2 kupu düşmeye Dayalı on kapakları kırık oldugu icin yalnızca 3 adet küpünü aldım 2 adet daha küpe ihtiyacım var ilerleyen zamanlarda onları da edineceğim inşaallah

• Bose un wireless aktaricisi var onunla ilgili bilgisi olan varmidir ( calışma sistemi nedir , nerde konulamasi gerekli )

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.