Şimdi Ara

Bosch WTW86561 kurutma makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bosch WTW86561 model çamaşır kurutma makinası almayı planlıyorum. Sorduğum yerler de 2000 civarı rakamlar söylüyorlar. Net'te aramalarım sonucunda taksitle 1750 civarında çok adını duymadığım firmaların verdiği fiyatları bulabildim. Sizce bu fiyatlar uygun mu acaba, daha uygun bulabileceğim yerler var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

• http://www.boschpark.com/bosch/wtw86561-7kg-asinifi-camasir-kurutma-makinesi-p-94.html

burada 1550 tl

uzun araştırmalarım sonucunda Bende bu modeli almayı düşünüyorum.
    Ama 1 noktada kararsızım logix 8 kg modelinde yünlüler için özel kurulama sepeti diye bir seçenek var. Acaba önemli bir ayrıntımı diye düşünüyorum. araştırmalarım devam ediyor.

Bu sepet olayı nedir ?
    KONUYLA alakalı bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrogoksel

http://www.boschpark.com/bosch/wtw86561-7kg-asinifi-camasir-kurutma-makinesi-p-94.html

burada 1550 tl

uzun araştırmalarım sonucunda Bende bu modeli almayı düşünüyorum.
    Ama 1 noktada kararsızım logix 8 kg modelinde yünlüler için özel kurulama sepeti diye bir seçenek var. Acaba önemli bir ayrıntımı diye düşünüyorum. araştırmalarım devam ediyor.

Bu sepet olayı nedir ?
    KONUYLA alakalı bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

boschpark sitesini incelemiştim, stok'ta olmadığı için bu fiyatı yazmamıştım. Farklı bir ürün için de iletişim bölümünden mesaj yazmıştım ama cevap alamadım.

Yün sepetinin çok kullanışlı olmadığını söyleyen bir arkadaşın mesajını hatırlıyorum önceki mesajlarda.

İyi geceler.

• yün sepetinin kullanışlı olmadığını söyledi kullanan bir arkadaşım.ben de bu modeli aldım.4 kez kuruttum.sentetikler kısmında kuruttuğumda bazı parçalar nemli çıktı.beyazlar bölümünde tam kuru idi.çok hoşuma gitti sıcacık çamaşırlar..
  • üründe güncel fiyatlar hakkında bilgi verebilecek var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.