Şimdi Ara

Bosch SMS68N08TR - Siemens SN26M884TR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
4.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: selametle42

mrblr. bulaşık makinasından 2 yıldır çekiyorum üç adet bulaşık makinasını iade ettim bu yüzden. şimdi Siemens SN26M884TR jetMatic düşününyorum siz almışsınız lütfen ürün nasıl bana bilgi verirseniz çok minnattar olurum lütfen ama lütfen yardımcı olun. bardaklarım bakın hep böyle çıkıyordu paylaştım resimlerini.@

Sorun parlatıcı kullanılmaması veya parlatıcı dozunun düşük olması. Ya da makinede kurutma ayarları yükseltilerek de durum çözülebilir.

• hepsi denendi hemde 3 makinada nafile. suda problem olabilir belki ama komularda bukadar bişey yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: selametle42

mrblr. bulaşık makinasından 2 yıldır çekiyorum üç adet bulaşık makinasını iade ettim bu yüzden. şimdi Siemens SN26M884TR jetMatic düşününyorum siz almışsınız lütfen ürün nasıl bana bilgi verirseniz çok minnattar olurum lütfen ama lütfen yardımcı olun. bardaklarım bakın hep böyle çıkıyordu paylaştım resimlerini.@

Sorun parlatıcı kullanılmaması veya parlatıcı dozunun düşük olması. Ya da makinede kurutma ayarları yükseltilerek de durum çözülebilir.

Candogan bey 1300 liraya bu makıne alınır mı ?

• Siemens SN26M884TR alan arkadaşlar yorumlarınızı alabilir miyim.Teknosa da kampanyaya girmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.