Şimdi Ara

Bosch SMS68N08TR - Siemens SN26M884TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
4.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğim kadarıyla ufak tefek detaylar haricinde bu 2 model birbirinin aynısı..
    Su tüketimi elektrik tüketimi vb herşeyi noktası virgülüne aynı lakin kullandıkları bazı teknolojiler ayrı örnek verecek olursam;

Boschta Activewater hidrolik sistemi Siemenste Jetmatic hidrolik sistem
    Bosch Eco silence BLDC motor teknolojisi Siemens IQdrive BLDC motor teknolojisi

Kısacası bu 2 modelden birini alacam markanın Bosch yada Siemens olmasında bir sakınca yok..
    Ama hangisini almalıyım karar veremedim bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla ufak tefek detaylar haricinde bu 2 model birbirinin aynısı..
    Su tüketimi elektrik tüketimi vb herşeyi noktası virgülüne aynı lakin kullandıkları bazı teknolojiler ayrı örnek verecek olursam;

Kısacası bu 2 modelden birini alacam markanın Bosch yada Siemens olmasında bir sakınca yok..
    Ama hangisini almalıyım karar veremedim bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim..

Sorunun cevabı cihazlar aynı, hangisini ucuz bulursanız ondan almanız lazım sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla ufak tefek detaylar haricinde bu 2 model birbirinin aynısı..

Sorunun cevabı cihazlar aynı, hangisini ucuz bulursanız ondan almanız lazım sadece.

Active water yada jetmatic birsey ifade etmiyor o zaman yada motor teknolojilerindeki isim farkliliklari anladim tsk ederim. Uygun olani alacam ins

• quote:

quote:

quote:

Active water yada jetmatic birsey ifade etmiyor o zaman yada motor teknolojilerindeki isim farkliliklari anladim tsk ederim. Uygun olani alacam ins

Aynı motora biri ahmet diğeri mehmet diyor. İkisi aynı firma.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşım ben de bu iki model arasında kaldım ve Siemens SN26M884TR modelini aldım. Eğer hala almadıysan bu ay sonuna kadar Eyüp Feshane içerisinde Siemens'in standı var gidip görüşmeni tavsiye edebilirim.
    Piyasada Siemens bayiisinden 1500 TL'ye bu ürünü almak neredeyse imkansız. Bu bayiiden 1500TL'ye stand fiyatı ile aldım.
    İstersen Tel No paylaşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goates -- 23 Temmuz 2014; 13:14:21 >

• Goates G kullanıcısına yanıt
    :-)))Aldım arkadaşım makineyi ama sen daha pahalıya almışın ben 1291 tl ye aldım 9 taksit seçeneği ile:-)) Gittigidiyordan yüzde10 indirim sağlayan kupon kodu(çek takas bölümünde bir sürü satılıyordu)+DenizBANK bonusun yüzde elektronik kategorilerindeki alışverişlere yüzde 10 iadesi ile birlikte net 1291 tl aldım..Hatta geçen hafta servise kurdurdum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 23 Temmuz 2014; 13:25:14 >
  • quote:

:-)))Aldım arkadaşım makineyi ama sen daha pahalıya almışın ben 1291 tl ye aldım 9 taksit seçeneği ile:-)) Gittigidiyordan yüzde10 indirim sağlayan kupon kodu(çek takas bölümünde bir sürü satılıyordu)+DenizBANK bonusun yüzde elektronik kategorilerindeki alışverişlere yüzde 10 iadesi ile birlikte net 1291 tl aldım..

Ben yüksek meblağlı ürünleri e-ticaret yoluyla almaya karşı olduğumdan internet üzerinden almadım. Bayiiler candır bu konuda :)Ama iyi fiyata almışsın hayırlı olsun, güle güle kullan. Hangi ürünü aldın ve memnun musun? Ben henüz ürünü kullanmadım, çeyizlik. :)
  • Goates G kullanıcısına yanıt
    Siemens SN26M884TR modelini aldım. daha kullanmadık yeni ev kuruyoruz bitiremedik henüz eksikleri o yüzden oturuma geçemedik.Güvenilir sitelerden alınca sıkıntı olmaz ben bugüne kadar tüm elektronik eşyalarımı ordan getirttim şükürler olsun daha sıkıtıyla karşılaşmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 23 Temmuz 2014; 14:15:38 >
  • merhaba konunun uzerinden 1 ay gecmis ancak ben yine de cevap yazmak istiyorum buradan okuyarak bulasik makinesi alacaklar icin ben de 3 yil once buraya bakarak aldim beyaz esyami bulasik makinem disinda memnunum gercekten ama bulasik makinesini bugun yenileyecegim ve ben ilk alirken okudugum yorumu yine gordum o yuzden yazma ihtiyaci hissettim hala profilo bulasik makinesi alin siemens bosch kalitesinde diyenler var o donem diger beyaz esyayi iyi alip bulasik makinesinde ucuza kacmak aklima yatmisti ama yok oyle bisi denemedigim deterjan kalmadi miktarini da az koymama ragmen hepsinde de yikama bittikten sonra dwterjan kalintisi birakti servis de geldi bu 3 yil icinde 2 kez ama deterjani oyle bir.puskurtuyor ve bir guzel uzerinde kurutuyor ki vimlemeniz gerekiyor cikarabilmek icin her neyse bulasik makinesi alirken de dikkat edin deterjan kalintisi birakmayacak gucte bir makine olmasina dikkat edin suan SIEMENS SN26M884TR JETMATIC almayi dusunuyorum bugun yarin alicam deneyerek yorumumu yazarim

• Bende ayni makineyi almayi dusunuyorum siz ne kadar fiyat aldiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteorolojist

Bende ayni makineyi almayi dusunuyorum siz ne kadar fiyat aldiniz ?
    dün 1600 tl peşin paraya aldım siemens olanı biraz pahalı gibi sanki ama şehirde gezdiğim tüm bayiler aynı fiyatı verdiler 1 tl bile inmediler. çok anlamam beyaz eşyadan ama kaliteli gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakeNoPrisoner

dün 1600 tl peşin paraya aldım siemens olanı biraz pahalı gibi sanki ama şehirde gezdiğim tüm bayiler aynı fiyatı verdiler 1 tl bile inmediler. çok anlamam beyaz eşyadan ama kaliteli gibi geldi

Alıntıları Göster
    Siemens SN26M884TR' yi N11.com' dan 9 taksitle aldım. 1377TL' ye geldi. Henüz servisi çağırıp kurulumu yaptırmadım fakat siteye onayı verdim. Kurulumda makinede bir sorun çıkarsa sanırım servis gerekeni yapacaktır değil mi, yani N11' e geri gönderme falan durumu olmaz sanırım.

• mrblr. bulaşık makinasından 2 yıldır çekiyorum 2 bulaşık makinasını iade ettim bu yüzden. şimdi Siemens SN26M884TR jetMatic düşününyorum siz almışsınız lütfen ürün nasıl bana bilgi verirseniz çok minnattar olurum lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: selametle42

mrblr. bulaşık makinasından 2 yıldır çekiyorum 2 bulaşık makinasını iade ettim bu yüzden. şimdi Siemens SN26M884TR jetMatic düşününyorum siz almışsınız lütfen ürün nasıl bana bilgi verirseniz çok minnattar olurum lütfen
    mrblr. bulaşık makinasından 2 yıldır çekiyorum üç adet bulaşık makinasını iade ettim bu yüzden. şimdi Siemens SN26M884TR jetMatic düşününyorum siz almışsınız lütfen ürün nasıl bana bilgi verirseniz çok minnattar olurum lütfen ama lütfen yardımcı olun. bardaklarım bakın hep böyle çıkıyordu paylaştım resimlerini.@

• quote:

mrblr. bulaşık makinasından 2 yıldır çekiyorum üç adet bulaşık makinasını iade ettim bu yüzden. şimdi Siemens SN26M884TR jetMatic düşününyorum siz almışsınız lütfen ürün nasıl bana bilgi verirseniz çok minnattar olurum lütfen ama lütfen yardımcı olun. bardaklarım bakın hep böyle çıkıyordu paylaştım resimlerini.@

Bulaşık makinesi dışında suyun durumu önemli. Çok kireçli ise ona göre tuz ayarı parlatıcı ve tablet kullanmak lazım. Aynı durum bende de vardı. Su çok kireçli idi güya arıtılıyordu ama nafile. Bursa'ya taşındım. Burda öyle bir şey yok.

• quote:

quote:

Bulaşık makinesi dışında suyun durumu önemli. Çok kireçli ise ona göre tuz ayarı parlatıcı ve tablet kullanmak lazım. Aynı durum bende de vardı. Su çok kireçli idi güya arıtılıyordu ama nafile. Bursa'ya taşındım. Burda öyle bir şey yok.

Alıntıları Göster
    biz eskişehirdeyiz buranında suyu çok kireçli ama komşularımda benim kullandığım bosch ve arçelik makinası vardı onlarda böyle bi sorun yoktu, ve kullanmadığımız tablet sıvı deterjan kalmadı. ankara bölgesinden dahi mühendis geldi sorunumuz devam etti. siz hangi makina ve model kullanıyorsunuz bana önerebilirmisiniz. eski makinam Bosch sms58n08tr idi herkezde bu modelden çok memmundu ama ben olamadım. lütfen yardımcı olun bana

• quote:

biz eskişehirdeyiz buranında suyu çok kireçli ama komşularımda benim kullandığım bosch ve arçelik makinası vardı onlarda böyle bi sorun yoktu, ve kullanmadığımız tablet sıvı deterjan kalmadı. ankara bölgesinden dahi mühendis geldi sorunumuz devam etti. siz hangi makina ve model kullanıyorsunuz bana önerebilirmisiniz. eski makinam Bosch sms58n08tr idi herkezde bu modelden çok memmundu ama ben olamadım. lütfen yardımcı olun bana

Önce su saatinize iyi bir filtre taktıracaksınız ki daireye kireçsiz,yumuşak su gelsin daha sonra siemens gibi iyi bir bulaşık makinesi alıp keyfinize bakacaksınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

quote:

Önce su saatinize iyi bir filtre taktıracaksınız ki daireye kireçsiz,yumuşak su gelsin daha sonra siemens gibi iyi bir bulaşık makinesi alıp keyfinize bakacaksınız :)

Alıntıları Göster
    pahalı birşeymi bu filitre birde bizim apartmanda akıllı kart ile suyumuzu kendimiz yüklüyoruz dediğiniş şey bunada uygulanabilirmi ?

• quote:

pahalı birşeymi bu filitre birde bizim apartmanda akıllı kart ile suyumuzu kendimiz yüklüyoruz dediğiniş şey bunada uygulanabilirmi ?

Çok pahalı bişey değil değişiyor fiyatlar mesela şu 2'li filtre su sayacına kolayca takılıyor 70 tl civarı satılıyor piyasada.Yapı marketlerden de (Koçtaş,Bauhause vs..) kolayca bulursunuz
     Bosch SMS68N08TR - Siemens SN26M884TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 15 Ocak 2015; 22:06:19 >

• teşekkür ederim sağolun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.